Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość Sylwia_Nowacka
Co za forum, co za człowiek.... Zamiast napisać coś konstruktywnego tylko same głupie odpowiedzi padają.... Niech każdy zamieści swoją ofertę, kontakt i niech nikt tego już tego nie komentuje! Trzeba być przynajmniej debilem żeby nic nie robić, czekać aż ktoś coś napiszę na tym forum, i używając 10 nicków szybko odpisać coś głupiego.... Ale i tacy ludzie się zdarzają.... Przecież internet jest dla każdego, nawet dla tych najgłupszych... Szkoda tylko że nie ma na tym forum moderatora.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisse
witam. zapraszam do mojego salonu na profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie rzęs xtreme lashes metodą jeden do jednego. To w 100% bezpieczny zabieg a efekty piorunujące :) sama mam przedłużone rzęsy jestem bardzo zadowolona bo moje są niestety jasne i krótkie :( ale ta innowacyjna metoda jest rewelacyjna Warszawa (centrum) 600581511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amcia
a czy ktoś zna jakiś taki salon w Słupsku , ile kosztuje pierwsza wizyta to juz wiem , ale może ktoś powiedzieć mi ile kosztują następne np chodziłabym sobie raz w miesiącu :D:D:D:D:D , wiec ktoś wie ile to kosztuje ?? czytałam ze 300 zł ?? az tak dużo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisse
to zależy do kogo chodzisz. u mnie zrobienie kosztuje od 700 do 900zł a uzupełnienie 150zł ale uzupełniasz co 3-4 tygodnie, w zależności jak ktoś o to dba. mam kilka klientek co muszą co 2 tygodnie uzupełniać bo poprostu o nie nie dbają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amywine
elisse a jak trzeba dbac o te rzęsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisse
nalezy je czesto wyczesywac szczoteczka, nie wolno sie nimi bawic (co czesto sie zdaza kobieta) nie wolno uzywac tuszy ani produktow do dermakijazu zawierajacych tluszcz (do tego sa przeznaczone specjalne produkty) pozatym myje sie je delikatnie (nie wolno trzec oczu) no i co najwaze po kazdym zalozeniu przez 24 godziny nie wolno sie kapac, smarowac kremem, malowac, moczyc rzes, chodzic do sauny, na solarium, nawet pic i jesc goracych rzeczy bo para osadza sie na rzesach - czyli jednym slowem DZIEN DZIECKA PRZEZ 24h, lecz niestety kobiety czesto tego nie przestrzegaja. rzesy przedluzone sa tak piekne ze naprawde wogole nie trzeba ich tuszowac, wtedy trzymaja sie dlugo :) pozatym jest produkt ktorym smaruje sie rzesy i on przedluza ich trwalosc, a wyglada jak odzywka do rzes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce ladnych rzes
czy zna ktos moze jakis godny polecenia salon wykonujacy przedluzanie rzes na terenie Trójmiasta?? I jakie sa koszty tej przyjemnosci? Z gory wielkie dzieki. Olga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA znam salon na sląsku
tam gdzie robie rzęsy już ponad rok , zawsze jestem bardzo zadowolona, jeżdże tam z Gliwic , salon jest w Piekarach śląskich Studio Urody Q10, bardzo rzetelne i profesjonalnie wykonane i konkurencyjnie tanio bo za 400pln a korekty 150, a pracuja na najlepszej dostępnej marce Great Lashes Alessandro. Polecam wszystkim z okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusia128
DO SEKUTNICY 77. Bzdury Bzdury i jeszcze raz Bzdury. Dziewczyny strzeżcie sie tego salonu Q10. Robiłam sobie tam rzęsy, zeeerrroooo efektu, brzydkie posklejane patyki, w dodatku przyklejone kepki zaraz odpadly po przyjsciu do domu. Zero profesjonalizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisse
No niestety dziewczyny, musicie uważać. Co niektórzy narzekają na cenę ale za jakość się płaci. Ja pracuję na bardzo profesjonalnej i rekomendowanej firmie pozatym jako jedna z nielicznych posiadam certyfikat który naprawdę ciężko dostać. Do tego trzeba mieć talent manualny i trzeba poprostu KOCHAĆ to robić. Ja mogłabym robić to całe dnie bez przerwy ale dzięki temu mam BARDZO ZADOWOLONE KLIENTKI i nigdy nie miałam reklamacji. Profesjonalizm jest w cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Plusia 128
Piszesz rzeczy o których nie masz pojęcia, nawet gdybyś robila zabieg ZWYKŁYCH KĘPEK kosmetycznych przyklejanych do skóry to jest niemożliwe żeby ci do wieczora odpadły, bo kleje używane do tych zabiegów są bardzo trwałe i taka kępka odpadnie ci najszybciej zakilka dni, akleje do rzęs permanentnych są TAK TRWAŁE że żeby pozbyć się tych rzęs trzeba je ściągnąc specjalnym płynem, więc może poprostu przesadzasz i nie umiesz dbać o rzęsy o niekoniecznie jest to wina osoby wykonującej, salonu, materiału itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do plusia
ty chyba nie wiesz co piszesz, jak kępki sa xle przyklejone to mogą odpaść nawet za 10 minut, wszystko trzeba umieć robić, popieram to co napisała moja poprzedniczka- profesjonalizm jest w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do plusia
chodziło mi o wypowiedź elise oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusia128
DO ELISSE Tak sie składa, że wiem co pisze, przetestowałam to na sobie. Produkty do tego zabiegu są różne jedne gorsze drugie lepsze a i umiejętności ludzi też są różne, normalne jak w każdej profesji są profesjonaliści i tzw partacze. Także nie mów mi, że to niemożliwe. Chyba, że pracujesz w tym salonie także wszystko to wyjaśnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisse
Ale przepraszam bardzo to nie ja napisałam że piszesz bzdury tylko osoba podemną więc nie wiem o co Ci chodzi?????!!!!!!!!!! Ja wręcz Cię poparłam bo napisałam że nie każdy ma talent do tego by zrobić ten zabieg, trzeba być profesjonalistą i pracować na markowych, bardzo dobrych produktach. Chyba z pośpiechu nie przeczytałaś kto to napisał. A ja mam własny salon i nie pracuję u nikogo. Jeszcze raz napiszę: DZIEWCZYNY KOCHANE, SEMIPERMANENTNE PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS TO NIE JEST PROSTY ZABIEG, NIE ŁASZCZCIE SIĘ NA TANIE ZABIEGI BO SKUTKI Są OPŁAKANE, JEŚLI NIE STAĆ WAS NA TO BY ZROBIĆ SOBIE TEN ZABIEG U PROFESJONALISTY TO NIE RÓBCIE TEGO WOGÓLE BO WYRZĄDZACIE SOBIE KRZYWDĘ. PROFESJONALIZM JEST W CENIE. I takie porównanie: ja gdybym miała wybierać iść do biedronki i kupić syfiaste chipsy za 1zł a w normalnym sklepie lays złociste za 2zł to wolę te za 2zł bo wiem że będe zadowolona bo będą dobre!!!!! gdybym kupiła te za 1zł to pewnie nawet bym ich nie zjadła... albo to tak jak kupić sobie malucha albo mercedesa, ja tam wole mercedesa, tak samo jest z rzęsami!!!!! możesz zrobić tanio ale byle jak albo drożej ale profesjonalnie i wtedy tylko będziesz zadowolona. Proście osoby do których chodzicie na rzęsy o zdjęcia ich prac, skoro ich nie mają to jakaś lipa, ja robię prawie każdej klientce zdjęcia, no chyba że się nie zgodzi to nie i zawsze pokazuję swoje prace nowym klientkom, może chociaż to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena2929
Witam,a ja wykonuje nie za drogo rzesy-170zl a nie 500!!!Jestem po kursie,mam certyfikat i nie zycze sobie,aby ktos pisal,ze TANIE JEST ZLE,mam duzo klientek(nawet facet mi sie trafil)fakt zaplacilam drogo za kuferek z treningiem,ale nawet jak kasuje 170zl,to mi sie to zwroci trzykrotnie!!!!Bedac na targach w Poznaniu,pewna pani(nie bede pisac firmy)powidziela.....bedzie pani kasowac 700 a na material pani wyda ok,30zl!!!!Osobiscie uwazam,ze trzeba pomoc kobitkom ktorych nie stac na wydanie calej wyplaty na rzesy,czy paznokcie obojetnie-wazne aby byly zadowolone i przyszly znowu-za niedlugo zabieg ten bedzie kosztowal w salonie 100zl,tak jak kiedys tipsy byly drogie,a teraz za 50 mozesz miec piekne!Poprostu wciskanie kitu klienteri!!!pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaKrawczyk
DO PLUSIA! Halo Plusia czyżbyś była z KONKURENCJI?!?! A ja właśnie mam ochote na te rzęski u umówie się dzisiaj do tego salonu Q10 , bo z Bytomia mam niedaleko żeby sprawdzić czy właśnie nie jesteś z konkurencji, bo powiem szczerze nie ma już na tym portalu osób OBIEKTYWNIE oceniających pewne usługi tylko masa dziwnych wypowiedzi ZACHWALAJĄCYCH lub OBRZUCAJĄCYCH BŁOTEM jeden drugiego, a ja przeciętna klientka salonu chciałabym znać prawdziwe NIE PRZESADZONE oczywiście obiektywne oceny pewnych usług, oczywiście zawsze biore pod uwage prywatne interpretacje i je analizuję, ponieważ mnie interesuje usługa a nie to czy w salonie były zielone ściany , których ktoś nie polubił, czy pani wykonująca była szatynką i to mi nie pasuje, gdzie jest ten salon itp. TROCHĘ WIĘCEJ OBIEKTYWIZMU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena83
jaki jest numer do Marzena2929 bo chcialabym zrobic sobie sztuczne rzesy ale szukam czegos taniego ale tez i dobrej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena2929
Melduje ze jestem:-)a skad Ty jestes,bo ja ze Sląska🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusia128
DO ELISSE Faktycznie zwracam honor. Myślałam, że to Ty napisałaś. Popieram Cię w 100% lepiej zapłacić więcej, a cieszyć się z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisse
Skoro wolisz robić to charytatywnie to powodzenia. Ja mam swoje zdanie na ten temat i wiem że jakość to też dobre produkty (które nie są tanie), i praca w odpowiednich warunkach, sterylnych przedewszystkim, robisz zabieg przy oku, nie wolno robić tego w domu bo gdyby komuś coś się stało to jawnie idziesz siedzieć, chociażby dlatego że robisz to nielegalnie jak 50% dziewczyn w tym kraju które nie rozliczają się z Urzędem Skarbowym. Z resztą to nieistotne. Klienci są rózni i każdy znajdzie swojego. Można robić paznokcie u koleżanki w domu za 50zł a można w renomowanym salonie za 200zł, można iść do fryzjera u krótego zapłacisz 80zł za farbowanie i można iść do takiego u którego zapłacisz 300zł, możesz kupić bluzkę na stadionie za 20zł lub w Peek&Cloppenburg za 200zł, możesz kupić piwo Volt w biedronce za 1zł i Peroni za 10zł i prosze nie mów mi że nie ma róznicy!!!!!!!! To tak jak w reklamie ŻYWCA - PRAWIE JAK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisse
oczywiście pisałam do Marzena2929 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusia128
Hallo ALICJI KRAWCZYK NIE JESTEM Z KONKURENCJI. Napisałam tak o tym salonie bo korzystałam z ich usług a nie dlatego ze nie podobał mi sie kolor ich ścian. Zastanów się co Ty wogóle za bzdury wypisujesz. To Ty chyba tam pracujesz skoro tak się oburzyłaś po przeczytaniu niezbyt pochlebnej opinii o tym salonie. A jak potrafisz sie zadowolić byle czym to gratuluję. Ciekawa jestem czy jak idziesz np do sklepu warzywnego i dostajesz zgniłe owoce i warzywa to też jesteś zadowolona? A jeśli chodzi o konkurencję to uznaję "zdrową" konkurencję a nie takie podchody, tak się składa, że też mam swoją profesję i staram się aby towar, który sprzedaję był pełnowartościowy i żeby klienci byli zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena2929
DO ELIS.Moja droga wlasnie moge Cie podac za pomowienie badz tez oskarzenie gdyz mam zgloszona dzialalnosc jako jednoosobowa firma i rozliczam sie na zasadzie karty podatkowej,ktora jest najkorzystniejsza dla wlasnie takiej firmy jaka ja prowadze-czyli jednoosobowa,ale nie ma to jak konkurencja:-)wiec dziewczyno pisz o sobie a nie oskarzaj innych ze moga"isc siedziec"bo sama mozesz isc za pomowienia-pozdrawiam Marzena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena2929
Przepraszam"Elisse"-owszem zdarzaja sie dziewczyny ktore nie potrafia wykonywac tipsow,czy dobrze strzyc-do tego trzeba miec talent i ja wlasnie taki talent mam do paznokci czy tez wspomnianych juz rzes,a ze biore taniej niz w salonie to nie znaczy ze odwalam kiłe,mam duzo klientek ,ktore przychodza na uzupelnienia wiec nie narzekam a to ze w salonie placa 500 czy 700 zl,to normalka nie placisz za "dobry towar"-tylko za ich czynsz badz dzierzawe!!!Ale widocznie trudno to zrozumiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada1124
Popieram Cię Marzena2929 - ja też robię rzęsy w domu u klientek we Wrocku za podobną cenę - i wcale nie robię tego gorzej czy byle jak... Fakt ,że mam już parę klientek ,które wracają na uzupełnienia o czymś chyba świadczy...Każdy ma swoją klientelę i nie rozumiem o co niektóre tak zajadle walczą i po co tak nas obrzydliwie obsmarowują ,w końcu skoro są tak dobre a my takie beznadziejne to o co chodzi ?...Pozdrawiam wszystkich :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena2929
Ada jezeli nie wiadomo o co chodzi,to chodzi o kase:-)I w tym wypadku doslownie!!!!pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisse
Mi nie płacą klientki na mój czynsz ani dzierżawe, płacą za wysokiej jakości produkty i za moją kilkugodzinną pracę, gdzie zużywam swój wzrok i kręgosłup. A pozatym są zachwycone swoimi pięknymi rzęsami :) Skoro robisz to tak super za takie pieniądze to super, klientki się cieszą :) i sory że napisałam że nie masz działalności ale właśnie tak pomyślałam skoro robisz to w domu, bo wiem że tak robi bardzo wiele osób i jest to nieuczciwe względem przedsiębiorców którzy legalnie sprzedają swoje usługi. A gdybyś Ty miała duży salon w którym byłyby różne usługi to żeby się utrzymać to też miałabyś wyższe ceny więc też nie możesz krytykować salonów za to że są.Ja mam klientki które niewyobrażają sobie zabiegów kosmetycznych w domu bo jest to niechigieniczne. Pozatym mam takie zdanie ponieważ jeszcze nigdy nie spotkałam kogoś kto robi rzęsy za takie pieniądze i do tego robi to dobrze, wiesz na forum to pięknie pisać mogę sobie ja i Ty i wszyscy którzy tu zaglądają a rzeczywistość może być inna. Najlepsze opinie, to opinie naszych klientek. Nie ma co się tu kłócić i spierać, zawsze każda z nas będzie cenić i chwalić swoje, to jasne. Więc lepiej pochwalcie się na jakich firmach pracujecie i jak przebiegał wasz kurs? no i czy jesteście zadowolone? to pytanie do wszystkich, bo szczerze jestem ciekawa, ja strasznie długo szukałam odpowiedniej firmy i w końcu wybrałam Xtreme Lashes i jestem bardzo zadowolona z produktów, i z kursu, choć przeraziła mnie różnica ceny w produktach u nas w Polsce a ceny tych samych produktów w USA, w Polsce wszystko 4 razy droższe, dosłownie 4 razy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×