Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość Marzena2929
Droga Elise-nie mam zamiaru sie z Toba klocic,gdyz nie naleze do tego pokroju ludzi:-)pracuje dokladnie na tej samej firmie co Ty-i nie wmowisz mi ze gdybys kasowala 170zl za zabieg to bys wyszla na minusie,bo to nieprawda!Fakt masz racje jest to cholernie drogie u nas,ja mialam okazje szkolic sie w Anglii jak rowniez dokonac zakupu,i caly czas sprowadzam produkty z wielkiej bryt(mam tam siostre)mialam tylko na poczatku problem,aby dostac atest w j.polskim,ale juz mam:-)i nie mow mi ze kasujac np.500zl nie kasujecie w tym za czynsz czy dzierawe,no chyba ze Swiety Mikolaj za Was go placi:-)a skoro klientki do mnie wracaja i nie musze sie juz reklamowac to chyba o czyms swiadczy....Ty chyba masz jeden problem,strasznie boisz sie konkurencji,dlatego taka krytyka z Twojej strony,ale wiesz co zwisa mi to i nie chce mi sie juz z Toba pisac..szkoda zachodu....to tyle.Pozdrawiam Marzena. A JUTRO DO HISZPANIII!!!!!!!!!!!:-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisse
Wiesz niewiem czy zaóważyłaś ale już zakończyłam ten temat w poprzednich wypowiedziach i zmieniłam na inny, to Ty ciągle go drążysz!!!! Twojej i mojej pracy nie da się porównać, Ty masz produkty z Anglii ja z Polski Ty masz salon... niewiem gdzie, ja w warszawie, Ty masz swoje klientki, ja mam swoje. Z twoich wypowiedzi tak samo wynika jak z moich że walczysz jak każda z nas, Ty krytykujesz mnie, ja Ciebie. Już napisałam wcześniej, że zawsze każdy walczy o swoje i Ty też. Norma. Ja nie uważam abym naciągała ludzi a pozatym niewiem czy wiesz ale osoby które robią kurs w Polsce nie ustalają sobie same cen tylko Xtreme Lashes z góry ustala cennik i ja nie mogę go zmienić bo straciłabym certyfikat. Jest kwota minimalna i nie można jej zaniżać. Masz dostęp do tanich produktów? super, ja tego nie mam i nie mamy co się tu sprzeczać bo to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy zna ktoś
metodę przedłużania rzęs bio cos??, niestety więcej niewiem.prosze jak ktoś wie to niech pisze dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marzena 2929
witam sama robię takie rzęsy i wiem ile to pracy i wysiłku, skoro bierzesz 170 zł to chyba nie bardzo szanujesz siebie i swoja umiejętność!!! to jest tak jak praca fachowca płacisz za fach moja droga! powodzenia życzę z takim podejściem, 3 godziny ślęczenia nad okiem klientki błagam trochę szacunku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara55
U mnie w salonie jest promocja(drogim salonie)-200zl-i co?za chwile bedzie 100,wiec jestescie do tylu kasujac 500,trzeba isc za konkurencja,ale widac wogole nie myslicie-oj baby,baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marzena 2929
napisze tylko tyle ze to jest ekskluzywny zabieg i naprawde wiele kobiet trafia do nas z masakra na oczach wlasnie za takie 200 zl i musimy sciagac bo wszystko jest poklejone i nie przypomina prawdziwego zageszczenia rzęs! wiec apel do wszystkich klientek ktore beda sobie robic rzesy: NIE DAJCIE SIE SKUSIĆ takim ceną! nie reklamuje swojego salonu bo nie muszę mamy dużo klientek i sa one bardzo zadowolone. Jest to moj apel ze czasem warto zaplacic wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_N_N_A
Ciekawe,czy w Słupsku robią permamentne rzęsy,może ktoś wie?Super to wygląda,ale nie spotkałam się z tym u nas :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_N_N_A
Myśle,że chcąc przyciągnąć klijentki opuszczają ceny,nowy salon,nowość w mieście,czy poprostu konkurencyjne ceny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUC
Witam, Czy wiecie gdzie w Bielsku-Białej można dokonać zabiegu przedłużania rzęs i w jakiej cenie ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzesy
Wejdz na strone www.rzesy.com i w zakladce salony znajdziesz salon w w B.B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lol
na stronie www.xtremelashes.pl znajduja sie salony ktore maja certyfikaty tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WERONIKAM63
Witam,ja tez widzialam rzeski zrobione w warszawskim salonie za kosmiczna cene:-)Dziewczyny nie zawsze drogie znaczy dobre,a w tym wypadku to byla masakra!!!nie bede wymieniac firmy,bo zaraz pewnie mnie zbluzgacie ze z konkurencji jestem,ale taka prawda i tye wszystkie paniusie ktore tak tu krytykuja-pewnie musza,bo inaczej szefostwo by je zwolnilo!!!-pozdrawiam Werona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka72
Najlepsze i najtańsze w Warszawie rzęsy przedłużają przy ul Hożej 43/49. Są to jedyne naturane rzęsy jedwabe. Robię je od roku i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoonko
Jak jedwabne to pod wplywem wilgoci i temperatury musza sie odksztalcac,a mikropory zbieraja wszystko,wiec alergicy odpadaja.Chyba ze ten jedwab to tylko sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rydarudzik
Kto robi przedłużanie rzęs w Inowrocławiu?Z doświadczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szukam osoby z doswiadczeniem ktora przedluza rzesy w łodzi, zalezy mi na tym zeby bylo troszke taniej.. czekam na kontakt i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramylkina
W zeszłym roku założyłam sobie rzęsy, były cudowne, ale ponieważ mam taką pracę że nie mogę i nie chcę trzepotać nimi w pracy, a miałam bardzo długie, to musiałem po urlopie je zdjąć. Miałam zakładane w domu i za przyzwoitą cenę 200 zł przez Panią której w salonie za zabieg trzeba dopłacić parę stówek, materiał był ten sam. Różnica czy zakładane w salonie czy w domu żadna! Więc o co chodzi!? Salon trzeba utzymać i wyposażyć w porządny sprzęt, za to drogie Panie płacicie i ja również. A czy za 3 h 170 lub 200 zł to mało czy dużo to już każda z Pań specjalizująca się w zakładaniu powinna wiedzieć za jaką kwotę jej się to kalkuluje. Czy lepiej mieć 20 klientek czy 2? Ja jestem za konkurencją. Cieszę się że mam wybór, dom czy salon. Że zmęczona po pracy mogę czekać na zabieg w domowym zaciszu, przebrana w wygodne domowe dresy a nie muszę lecieć do salonu wymalowana, ubrana elegancko (bo tak się na codzień ubieram) i dodatkowo jeszcze szukać miejsc parkingowych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romkapolka
A ja wolę zapłacić stówę więcej,leżeć 2 godziny(!) na wygodnym fotelu kosmetycznym z dobrze oświetlonym miejscu zabiegu!Wiedzieć że specjalistka dobrze przykleiła rzęsy a klej nie wypalił mi gałki,a w razie problemu przyjść na poprawki a nie denerwować się nieodbieraniem mojego telefonu(jestem taka zarobiona że wpadne poprawić jak znajde troche czasu,ale nie teraz po dluzej muszę siedzę w pracy).Piszę a raczej opisuję mój pierwszy domowy zabieg na kanapie z niemiłosiernie wykręconą szyją ,bez lampy-lupy tylka pod zwykłą lampką biurkową,która wydzielała tyle ciepła że myślałam że jestem trwale popażona.Rzęsy zaczeły się sypać już na drugi dzień,pełno grudek,a laska mi odpowiada że zrobiła tak na ile pozwoliły warunki domowe,a jak chce ładniej to mam zapłacić i zrobi mi to w salonie na nowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramylkina
Na szczęście nie miałam takich problemów i nie chodziło o 100 tylko o 300, a to różnica, przymajmniej dla mnie, bo nie lubię wydawać bezsensownie pieniędzy.A zabieg był udany! Nie lubie też biegać po salonach i szukając wolnego miejsca parkingowego objeżdżać pół miasta. Byłam zadowolona i myśle że na przyszły urlop zrobię sobie powtórkę, też w domu.I myślę że ponownie nie będę rozczarowana. Ale każdy naszczęście lubi co innego! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ELISSE
PISZESZ, ZE MASZ CERTYFIKAT, A W BAZIE FIRMY XTREME LASHES NIE ISTNIEJESZ. cZYLI ROZUMIEM, ZE KUPILAS CERTYFIKAT W INTERNECIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam na imie Agnieszka i zajmuje sie przedluzaniem rzes w Trójmieście. Jeśli chcesz miec zniewalające i kuszące spojrzenie, serdecznie zapraszam... E-mail: rzesy.przedluzanie@gmail.com Miasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice. Tel.: 602-245-498, 608-492-493

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam na imie Agnieszka i zajmuje sie przedluzaniem rzes w Trójmieście. Jeśli chcesz miec zniewalające i kuszące spojrzenie, serdecznie zapraszam... E-mail: rzesy.przedluzanie@gmail.com Miasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice. Tel.: 602-245-498, 608-492-493

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam na imie Agnieszka, jestem po szkole plastycznej , posiadam certyfikat i zajmuje sie przedluzaniem rzes w Trójmieście. Jeśli chcesz miec zniewalające i kuszące spojrzenie, serdecznie zapraszam... E-mail: rzesy.przedluzanie@gmail.com Miasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice. Tel.: 602-245-498, 608-492-493

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za powtarzanie sie wiadomosci, ale mam dzisiaj jakis problem z internetem.... :) . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porarki
Amarula jakiej firmy masz certyfikat?Ostatnio spotkałam się tez z certyfikatem wystawionego przez jakiś salon,a to nie o to chodzi-chyba? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaa3
Hej dziewczyny ja ide na przedłużanie rzęs 2 pażdziernika na Stradomską w Krakowie.Jestem b ciekawa i podekscytowana:) Dam znać jak było i jakie efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×