Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeprowadzam

sklep smyk

Polecane posty

Gość byly pracownik
ta spolka to horror. mozna nabawic sie nerwicy.niby wszyscy sie usmiechaja a to co sie robi tutaj z nami przechodzi wszelkie wyobraznie. pracowalam dwa lata ludzi sie traktuje jak niewolnikow na kazde zawolanie trzeba przychodzic do pracy. przestrzeganie prawa pracy? tutaj nie ma czegos takiego. przestrzegane jest tylko na papierze lub w pseudo grafiku tak zeby pih nie widzial w razie kontroli.szanowni kierownicy i regionalni. nie zwalajcie wszystkich zlych rzeczy na diane.to wy tzesiecie portkami przed nia i dlatego sami sie w to gowno wplatujecie. nie wierze ze ona jest takim potworem jak o niej rozdmuchujecie jestescie dwulicowi bo przed diana zlizujecie podloge a jak tylko wychodzi to na nia napieprzacie a najgorsze to to ze to my obrywamy-sprzedawcy nie jestescie ludzmi tylko tyranami. ludzie uciekajcie od tej niewolniczej pracy za marne grosze zrobia z was szmaty do podlogi i beda wami wycierac cale sklepy zamiast zatrudniac firmy sprzatajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
aaa pozdrawiam pracownikow z waw-y z ktorymi mi sie dobrze wtedy pracowalo mis ie udalo zmienic prace na lepsza wy tez sprubujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smykara
TAK. przykro stwierdzić. ale to wszystko prawda. WIEM ŻE CZYTA TO GÓRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza141414
Inwentaryzacja za miesiąc:/ ciekawe jak garstka ludzi ma się do niej przygotować????? Zresztą sama nie wiem po co ona będzie , wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego ,że wypadnie ona fatalnie!!! Ale jak góra tnie koszty i rezygnuje z ochrony... Złodzieje w biały dzień wynoszą towar a na zmianie 2 osoby:/ Szkoda gadać co się w tej firmie dzieje.... Pozdrawiam wszystkich pracowników Smyka:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
Smykara skad wiesz ze czyta to gora. niesadze zeby tak bylo bo moze wzieliby sie za jakies zmiany .moja kolezanka ktora tam została mimo prosb zeby sie zwolnila nadal tylko narzeka.a i byl taki przystojny kiedys regionalny chyba z poludnia awansowali go wylali go czy pracuje jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm..
czy czyta to gora? mysle ze tak. jakis czas temu na forum WWW.smyk.com tez byla dyskusja na tan temat i wszystko zostalo skasowane. zreszta do teraz jest cenzura, jak ktos napisze cos nie na korzysc formy to zaraz to usuwa moderator strony. a co do tego regionalnego to chyba niejaki pawel...nazwiska nie powiem(na piewsza litere alfabetu w kazdym razie-tez mial chumory) ale obecna regionalna jest 100 razy gorsza ani na co poparzec nie ma ani inteligencja ni e grzeszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm..
humory :)sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwenturawole o tym niemyslec
kradzieze, kradzieze i kradzieze...horror poprostu... non stop piszcza bramki ale nie zdaze nawet do nich dojsc bo nikogo przy nich juz nie ma. wyjda gigantyczne straty...moze wtedy wroci ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliford_krasiaty
no to inwentura za niedługo...hehe...ciekawe... ale bedzie ubaw, już się śmiejmy u nas na sklepie na myśl o tym jakie będą straty...złodzieje są wyjatkowo bezczelni, wynoszą towar ze sklepu bez problemu. Jednego dnia znaleźliśmy porozrywane pudełka po zabawkach, których łączny koszt wynosił ok 800zł. No ale sam smyk "zachęcił" złodziei; w koncu jak to mówia, okazja czyni złodzieja... A wielki pusty sklep, w którym jest tylko jedna osoba, klipsująca ciuchy na kasie (druga sprawdza dostawę na magazynie) najzwyczajniej w swiecie kusi żeby ukraść. W koncu my sprzedawcy nie od dzisiaj wiemy że klienci to bydło - nabrudzą, nabałaganią, porozwalają towar na półkach, porozrywają opakowania, popsują zabawki, rozleją żel pod prysznic, zrzucą ubranie i go nie podniosą tylko kopną pod gondolę itd, wiec nic dziwnego że od czasu do czasu coś świsną...Pamietajcie drodzy klienci że KAŻDY Z WAS JEST PODEJRZANY, KAŻDY Z WAS JEST DLA NAS POTENCJALNYM ZŁODZIEJEM, KTÓREMU TRZEBA PATRZEC NA RĘCE. Dziwnym trafem na ogół kradna nie jakies obdartusy, ale wyfiokowane, wyperfumowane panie i faceci wyglądajacy na prezesów. A wracając do inwentury, ciekawe kto ją bedzie przygotowywał... Brakuje ludzi żebytowar wystawiać, nie nadążamy tego robić, ale co to tych na górze obchodzi, pewnie na kwiecień znowu nie pozwola na nadgodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliford_krasiaty
A tak w ogóle odzywajcie się kochani jak najczęściej:-), zeby wątek nie upadł. Wspólnie sobie ponarzekamy, i ewentualnie bedziemy sie dopingować w poszukiwaniach nowej LEPSZEJ pracy:-), gorzej juz chyba nigdzie nie bedzie...Także osoby, które sobie podczytują ten watek niech się odważą coś skrobnąć ;-) zobaczymy ile nas jest. I piszcie skąd jestescie. Pozdrawiam z regionu południowego ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbicha
Tak wszyscy narzekacie...... byłysmy ciekawe z dziewczynami jak wypadnie lutowy raport tajemniczego i co???? w wiekszosci sklepów podchodzenie do klientów i wszystko tak jak miałobyc....... A miałysmy nadzieje ze tajemniczy bedzie obsłuzony zle, ze non stop bedziemy go przepraszac ze musimy na kase lub do innych klientów podejść.Oni tez przewaznie chodzą miedzy zmianami , gdzie jest nas najwiecej, a niech przyjdzie rano o 9 jak jest jedna osoba na kasie i na sklepie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhaKJHV
ja też jestem z regionu południowego i czasami już nie mam siły. wieczne pretensje że nie zdązyłam czegoś zrobić. przeciez nie ma teraz nadgodzin ,naraz robie kilka rzaczy a jeszcze za to obrywam. i jeszcze klienci sie dra-bo inaczej tego nazwac nie moge, ze ich olewamy ze to chamstwo bo musze go zostawic na sklepie bo mi sie kolejka do kasy ustawila a jestem sama na sklepie bo kolezanka sprwdza dostawe na magazynie. aha i jeszcze na koniec zmiany wonty ze rozmiarowki nie zdazylam zrobic-ZENADA! moze to cos pomoze i bedzie nas wiecej wreszcie na sklepie. a swoja droga glupi to ma zawsze szczescie, caly ten kryzys-dobry powod zeby uciac rozmowy o podwyzkach i jeszcze bardziej zdolowac pracownikow. ale juz niedlugo!! tv juz pewnie zaczyna sledztwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbicha
A co zrobi TV? tutaj nie ma zadnej sensacji.Takie rzeczy są w każdym sklepie.Pracowników mało i tez muszą rozpakować towar, powiesić.My na szczęscie mamy kierownika ludzkiego, wyrabiamy sie w miare szybko, ale jedno jest pewne pensja niska .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe..
czy w kazdym sklepie nie daja strojow sluzbowych w okreslonych przez kodeks odstepach czasowych? kaza podpisywac jakies dziwne papierki o metkowaniu towaru?ocenzurowuja swoje forum na stronie www gdy ktos pisze prawde? tna koszty-ucinajac etety najwazniejszemu ogniwu firmy?kaza sie rozliczac kierownikom z kazdej zlotowki nawet na zakup dlugopisu?kaza zdawac jakies durne ksiazki na wydrukowanie ktorych poszla kupa kasy?dzwonia 2 razy do ciebie w dniu wolnym bo zmiana grafiku niezapowiedziana?malo wam jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość książki
a propos tych durnych książek, też mówili wam że po ich ukończeniu mają być podwyżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pólko
tak trzeba się skrzyknac!!! Niech wiedzą , że jest nas wiecej :/ ale czy to coś da...... Północ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinkie winkie
jeebac smyka :) yeah right :D pozdrawia region zachodni :* xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to byla hiper wielka sciem
nam tez obiecali podwyzki jak skonczymy książke kompetencji ale jak skonczylismy to dostalam certyfikat ktory moge sobie wsadzic do du... ani podwyzki ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiki
kto zarobił !!! Na tych książkach ??? Pozdro region polodniowy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całydlamałych
A mi sie wydaje,że dużo zależy od kierownika sklepu.Z naszym nie ma problemu, jak sie nie wyrabiamy z towarem, pomaga nam.Wie ,że jest nas 2 na sklepie. W moim przypadku tylko Smyk idzie mi na ugode z grafikiem, ucze się , mam małe dziecko i zawsze grafik ułożony pod siebie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafik
koniec miesiąca !!!! Kierownik skutecznie pozbija wszystkie godziny. Tak żeby nam czasami nie zapłacić trochę więcej !!! Tak wiem, ze teraz niema nadgodzin!!! Ale tak jest robione co miesiąc . To pytam ???? Do czego służy rcp !!!!!! Ano do tego :/ są robione 2 grafiki jeden dla nas a drugi dla warszawy . Powinien być jeszcze trzeci dla pip!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calydla malych
o rany co Wy macie za kierownictwo???Jak my mamy jakies nadgodziny to kierowniczka nam oddaje godziny, wiadomo w Smyku nie płaca za nadgodziny, ale oddają uczciwie.Przecież w RCP widać kazda zmiane , tak wiec kierownik tez nie może mieszać za bardzo.Chyba pracuje w jakims innym smyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfeugfeugfeuhf
jak to nie placa za nadgodziny? co za glupoty? za kazda nadgodzine mam placone!!! jestem na 3.4 etatu i choc smyk mnie mkurza jak cholera choc wyzywam na niego do nieba to tu musze sie zgodzic ze nadgodziny sa rzetelnie placone. chyba ze jestes na pelny etat to wtedy sa oddawane ... ale smyk napewno n ie jest dobrym pracodawca!!!!!!!!niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smef
Kiedyś były oddawane za nadgodziny dni wolne. A teraz niestety !!!!! Jest kryzys !!!!! Tak to tlumacza i zapieprzas gratis. Ciekawe jak to wychodzi w rcp. Pewnie jakaś paranoja :/ powinien sie ktoś za to wziasc .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam nie nie
policz sobie ile pracujesz godzin- a jaka jest norma na dany miesiac i nie zmyslaj. placa za kazda nadgodzine (pomijam fakt ze mam grafik na 120 godzin bo nie ma nadgodzin) ale jesli masz jakies minutki a przez caly miesiac uzbiera ci sie godzinka przykladowo to za nia zaplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam nie nie
nochyba ze kierownik powiedzila ze masz sie odbic a ty dalej w pracy jestes ale to co innego. ja tak nigdy nie mialam zeby nie zaplacili albo kazali zostac i nie zaplacili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calydlamalych
Jak na cały etat to oddaja godziny, 3/4 mają dopełnienia.U nas nigdy nie było z tym problemów, zawsze mamy oddawane godziny.Chyba wszystko zależy też od kierownika, ale też od nas samych ..... jak siedzimy cicho to widocznie kierownik mysli,ze Wam to wszystko odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paladyn
Hmmmm....... czytając Wasze wypowiedzi z przykrością stwierdzam że niestety macie rację.Znam Smyka z czasów kiedy było dobrze czasami nawet bardzo dobrze.Do pracy szło się z przyjemnością,ekipa super za......a,kadra kierownicza jeszcze lepsza ale......... Od kiedy szanowna pani Dorota została regionalnym szlag wszystko trafił.Trafił wszystko i wszystkich ludzi którzy mieli zapał i chęci coś zrobić dla sklepu.Po kilku miesiącach współpracy z DC miałam dosyć.Odejscie nie bylo łatwe ale z perspektywy czasu i wypowiedzi ludzi którzy jeszcze zostali teraz nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były
ludzie jesteśmy pionkami w ich grze i przedmiotami których szybko się pozbywają!!!!! "czcigodna góro" czy wiecie co to jest piekło? to jest miejsce które na was czeka. śnijcie koszmary o nas ludziach których się pozbywacie dobra rada dla wszystkich chcących pracować w smyk..............UCIEKAJCIE od tej firmy daleko!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×