Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeprowadzam

sklep smyk

Polecane posty

chcialabym zapytac czy ktos wie po jakim czasie moga dac mi wypowiedzenie po zwolnieniu lekarskim?pracuje 8 miesiecy w smyku i wlasnie jestem na zwolnieniu 5 dni z powodu dysku ktory mi wyskoczy od ciezarow i przeczytalam na forum ze zwalniaja jesli ktos sie odwazy isc na takie zwolnienie,chociaz mi kierowniczka mowila ze to tak nie jest bo ona wie kto bierze lewe zwolnienia a w moim przypadku byla tego swiadkiem i sama mowila ze musze wziasc zwolnienie bo tak nie dam rady pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smyk= bagno
Od kilku miesięcy też niestety pracuję w tym bagnie :-( To co dzieję się w tym sklepie przechodzi wszelkie oczekiwania... 3 razy w tygodniu dostawa (5-6 palet) ciężkich kartonów, a jak nie ma dostawy targanie kartonów na sklep i kto to robi? Same dziewczyny, bo oczywiście nie ma pozwolenia na przyjęcie jakiegoś faceta do pracy na magazynie (cięcie kosztów). Co miesiąc nalot regionalnej albo jakiejś walniętej trener, która za każdym razem uświadamia Cię jaka to praca w Smyku jest cudowna i ile daje możliwości rozwoju... Nad klientem masz ciągle skakać i lizać mu dupę, a on i tak Cię opier... za to, że musi postać chwilę w kolejce, bo szanowna dyrekcja każe nabijać rabaty ręcznie (żeby nie rozbijać paragonów, jeśli klient kupuje zabawkę i ubranie-bo tylko ciuch jest przeceniony) i za każdym razem trzeba dzwonić po kierowniczkę... Musisz wciskać ludziom produkt dodatkowy-sztuki na paragonie muszą być minimum 2 i na minimum 50 zł... A jak nie, to przyjedzie trener i Cię zjebie za małą średnią na paragonie... Wszystkie cięcia tłumaczą kryzysem, nawet mleko i kawę same sobie musimy kupować, o podwyżkach nie ma mowy. Miesiąc ciężkiej harówy za marne 900 zł!!! Pakiet medyczny, który dostajemy to śmiech na sali, po roku czasu dopiero się zwiększa... Przez rok czasu możesz pójść tylko do internisty i ginekologa, wszelkie inne badania są płatne. Czym oni się szczycą? Wysoką obsługą klienta? Jak można dobrze i z uśmiechem kogoś obsłużyć jeśli o godzinie 9 rano ma się już za sobą przerzucanych 6 palet kartonów i człowiek ledwo żyje!!! Na początku zależało mi na tej pracy, teraz jest mi naprawdę obojętne wszystko, obsługa i to czy sklep wygląda dobrze... Mam już dość harówy dla ideii za marne grosze. Pracuję tam, bo jak narazie nie mam innego wyjścia ale już nie długo. Dla wszystkich odradzam pracę w tym miejscu. Nie nabierzcie się na piękne słowa, którejś z trenerek! A co do forum... Hmmm, ludzie piszą szczerą prawdę, a dobrze widać, że pewnym osobą jest to nie na rękę i próbują wszystko tuszować... Ale wszystko trwa tylko do pewnego momentu, wreszcie ludzie pękną i nie będą żalić się tylko na forum i zrobi się głośno o Smyku tak samo jak pewien czas temu o Biedronce. Ludzie nie nabierzcie się na ich teksty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez pracuje
Ja tez pracuje w tym bagnie jak to ktos nazwał....... , ale nie narzekam na kase, bo sama się na taką sume zgodziłam przecież.W Smyku i tak dobrze płacą , wszedzie w sklepkach minimalna krajowa i najlepiej na 3/4 etatu.Ktoś pisze o dostawach, owszem są 3 razy w tygodniu , ale..... przecież te 4-5 [palet same nie rozładujecie przecież? jest kierowca , który zawsze pomaga.Proszę Was , ja wiem że jestesmy narodem , który musi narzekać, nawet jakbycie zarabiały 5 tys, to tez żle będzie. Wszystko zalezy od nas samych i od kierownika.U nas zawsze grafik mamy pod siebie, premie o która walczymy, bo przecież każdy ma taka możliwosć ale najlepiej narzekać. To że musicie kawe i mleko kupować same to wina kierownika , on an tym oszczedza, my składamy sie tylko na mleko 5 zł raz na miesiąc.5 zł to chyba nie majątek. Ja jestem zadowolona , lubie swoją prace, chociaż czasami też mam dość, wiadomo rózni klienci, za 1 tys nie spodziewałam sie cudów.Wole Smyka niż inny sklep , gdzie musiałam walczyć o kazdego klienta, i walczylismy razem z kolezankami, która będzie mieć wiecej klientów, fatalna atmosfera na sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupilup
to ciekawe gdzie pracujesz u mnie było 12 palet i kierowca ani myślał pomagać, siedział w tym swoim samochodzie otworzył tył i mówił to do Was i jechane, tak naprawdę to oni zostali nauczeni jak kilka razy kierowcy powiedziałam, że ja mam czas ja nie muszę tego towaru przyjąć i zadzwonie z relamacją że dostawa nie przyjechała, to nie ja beknę tylko kierowca to później zaczął wykładąc nam towar na paleciaka a resztę i tak musiałyśmy same robić, więc katastrofa, więc odeszłam bo praca tam jest dla tych którzy mogą się jej poświęcić i starczy im 1000 zł, a tak poza tym grafik nie był do końca elastyczny w pierwszym rzucie jak najbardziej wszytsko tak jak chciałam, ale tydzień później grafik ewaluował i miałam każdego dnia 12 godzin do spędzenia w pracy z czego nic mi nie zostawało oddawane, więc sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyk= bagno
Nie wiem gdzie to niby kierowcy pomagają... U mnie to zdaża się raz na kilka miesięcy... A to, że tam pracuję, to jak już to napisałam... Niestety nie mam innego wyjścia... A co do kasy, zgodzić się zgodziłam na taką mała podstawę, tylko byłam ciągle zapewniana, że pensje można zwiększyć przez nadgodziny, które faktycznie były ale przez 2 miesiące możliwe tylko... Teraz to już tylko cięcia :( Nie wiem gdzie wcześniej pracowałaś skoro uważasz, że smyk dobrze płaci??!! :))) I wcale mi nie chodzi o zarabianie jak to napisałaś 5 tys. tylko o godne wynagrodzenie za zapierdol jaki mamy codziennie, żeby móc się utrzymać z tej pracy co miesiąc i nie kombinować, że któregoś dnia braknie mi pieniędzy, chociażby na bilet, żeby to tej pracy dojechać...a to jet różnica... Coraz bardziej widać, że kierownicy, którzy tu piszą starają się wszystko tuszować... Na głównej stronie smyka udało wam się wyczyścić forum, gratulacje! Ale ludzie i tak będą mówić prawdę czy tego chcecie czy nie. Jednego będzie mi tylko brakować jak w końcu będe mogła odejść, wszystkich dziewczyn, które tam pracują, bo są to naprawdę wspaniałe osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sercem jestem z Wami
Pracowałam w smyku ponad rok... zostałam zwolniona ponieważ w smyku "kryzys" i nie ma pieniędzy... Przez ostatnie miesiące pracowałam tam tylko przez sentyment i tylko dla ludzi, którzy pracowali tam ze mną... Teraz po kilku miesiącach w innej pracy uważam, że to zwolnienie wyszło mi tylko na zdrowie... Nie piszcie, że w innych sklepach jest jeszcze gorzej i jeszcze gorzej płacą... to bzdura... nie spotkałam ludzi którzy powiedzieliby, że mieli mniejsze pieniądze niż ja miałam pracując w smyku... Smyk jest po prostu wyzysk!!! Ludzie którzy tam pracują, wypruwają z siebie flaki żeby zdążyć ze wszystkim co mają zrobić...a potem najczęściej jeszcze słyszą, ze WSZYSTKO! jest źle i maja to zrobić od nowa, ale ileż można zrobić kiedy są 3 osoby na sklepie?! z czego najczęściej wszystkie 3 stoją na kasie bo kolejka do niej jest kilometrowa... Ludzie podchodzą wiec do kasy z pretensjami, ze nie ma im kto pomóc. Nie wspominając już o chlewie jaki zostawiają za sobą, jakby co najmniej byli stadem bydła a nie ludźmi... Potem nie dość, że pracownicy muszą przenieść pół sklepu z jednego końca na drugi, to przy okazji posprzątać ten burdel który zostawili za sobą klienci... i to wszystko muszą zrobić 3 osoby które jeszcze stoją na kasie :| Czyli wynika z tego, ze najlepiej by było gdyby się rozdwoiły i ,były i na kasie i ,przenosiły sklep i ,jeszcze sprzątały! Nie da się! po prostu się nie da! No chyba że sklep ma 300m... :/ Zaczynając od "szanownych" regionalnych kończąc na tych wszystkich którzy są nad nimi... zacznijcie szanować swoich pracowników! Bo to na prawdę wspaniali ludzie którzy i tak robią wam przysługę, ze pracują dla was za takie śmieszne pieniądze! Odwalając robotę czasem tak ciężką, że można by ja porównać do pracy w kamieniołomach!!! Wszyscy Ci którzy piszą tutaj, że w smyku jest fajnie i że są miejsca gdzie jest gorzej to najpewniej regionalni albo ludzie postawieni jeszcze nad nimi, którzy chcą uciszyć cała tą dyskusje! Nie wierzcie w to, że mogą Wam sprawdzić numery komputera i potem Was zwolnią! To totalna bzdura!!!! Taką możliwość ma jedynie policja i nikt inny! Zresztą... nie ma się czego bać! Jeśli ktoś Was zwolni to wyjdzie Wam to tylko na dobre... Wszyscy pracodawcy wiedzą jaka w smyku jest harówa i przyjmą Was z otwartymi ramionami za znacznie lepsze pieniądze! Sama się o tym przekonałam... Jedyne za czym tęsknie to wspaniali ludzie z którymi miałam przyjemność pracować o Nich nigdy nie zapomne i cały czas trzymam kciuki, żeby znaleźli lepsza prace, żeby mieli na tyle siły aby się zbuntować... , żeby w końcu zaczęto ich traktować jak ludzi! z godnym należącym się im szacunkiem!!! Jestem z wami kochane smyki!!! Jesteście najlepsi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACOWNICA
LUDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-NA LITOŚĆ BOSKĄ!!!!!!!!!!!!!JA PRACUJE W SMYKU WE WROCKU I WCALE NIE JEST NAJGORZEJ!!!!!!!!!!!NIKT NIKOGO NIE ZMUSZA DO PRACY,JAK JEST TAK ZLE TO NA CHUJA SIEDZICIE?????FAKT,PRACY JEST DUZO ALE NA TYM WŁASNIE RZECZ POLEGA-NIE MA NIC ZA DARMO!!!!!!!!!!!!!NIECH KTOS MI Z WAS POWIE GDZIE MOZNA SIEDZIEC NIE ROBIĄC NIC????- I DO TEGO JESZCZE ZAROBIĆ???-Z MIŁĄ CHĘCIA SIĘ ZAMIENIE.....-TAKIE ŻYCIE,ŻEBY COS MIEC TRZEBA ZAPIERDALAĆ:)))TAK MOI KOCHANI TAKA PRAWDA.MY MAMY ŚWIETNĄ EKIPĘ-NAJLEPSZĄ POD SŁOŃCEM.KIEROWNICTWO TEŻ I ZAROBKI ŚREDNIA KRAJOWA-TAK ZARABIA WIĘKSZOŚĆ DZIEWCZYN W GALERII-TAKA PRAWDA.ZAMIAST WIĘC PIEPRZYC WEŚCIE SIĘ DO ROBOTY-LENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza141414
Trochę kultury wieśniaro!!! I takich ludzi zatrudnia Smyk?? Kochana chyba cudem znalazłaś tą prace. Sądzac po sposobie w jaki się wyrażasz to pewnie wcześniej na jakimś bazarze pracowałaś:/ Ja też pracuję ze super załogą i mamy świetną kierowniczkę ale nie zmienia to faktu że na sklep takiej wielkości jak nasz przypada po dwie osoby na zmiane Kierownik+kasjer Pani Diano czy nie uważa Pani że pora już coś z tym zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z Wami
"PRACOWNICY" gratuluje słownictwa... powinnaś się podpisać "ROBOL" z takim słownictwem to na budowę, a nie do smyka... =] Nikt pracujący w smyku nie może być leniem, bo długo by tam nie pociągnął... Wszyscy ciężko pracuj, żeby zarobić na TĄ ŚREDNIĄ krajową... =] Należy tylko zauważyć, że wszędzie indziej oprócz tej średniej, są jeszcze satysfakcjonujące premie które w Smyku wołają o pomstę do nieba i w rezultacie ludzie tam pracujący co miesiąc dostają nędzne grosze... Ale nie o pieniądzach głównie tutaj mówimy, tylko o traktowaniu... i o tym że na sklepie o powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych popołudniem pracują 3 osoby które muszą stać na kasie obsłużyć klientów i jeszcze utrzymać nienaganny porządek... Niech Smyk zatrudni więcej osób i już będzie dużo lepiej... Kiedyś pracowało więcej ludzi i pracownicy nie narzekali bo i obowiązki były normalnie rozłożone... narzekania zaczęły się wtedy kiedy połowę pracowników zwolniono i praca którą kiedyś wykonywało 6 osób na zmianie teraz muszą wykonać 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza141414
Masz rację nie chodzi tutaj o pieniądze, ale o to że nie ma ludzi aby podołać wszystkim wymaganiom . Wstyd mi jest jak ludzie przychodzą do sklepu i proszą o pomoc a ja muszę im odpowiadać, że jestem tylko ja - kasjerka :/ Przykro mi to mówić ale w zwykłym osiedlowym sklepie spożywczym typu: "Żabka"jest po 2 pracowników na zmianie u nas Kierownik i kasjerka -Śmieszne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smyczek
Nie będe komentować słów Luizy bo nie ma to największego sensu....-widać brak Tobie inteligencji skoro nie zrozumialaś mojego \"przesłania\".Innych słów nie mogłam użyc czytajac te bzdury niektórych osób(i tak w sposób delikatny to wyraziłam).A cóż to za słowo \"wieśniara\"????-sadzisz,że ludzie mieszkajacy na wsi to \"tłuki\'???-pozostaje mi tylko Tobie współczuć........Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukumalu
szok... zerknelam na ten watek bo kiedys pracowalam w smyku... praktycznie cale studia i jak dla mnie bylo ok. to jest praca dla ludzi ktorzy sa bez wyksztalcenia a jak ktos jest bez wyksztalcenia to w zadnej pracy nie bedzie zarabial kokosow (chyba ze zalozy wlasna firme albo bedzaie krecil cos na lewo). ludzie na 3/4 etatu jesli macie 900 zł i zero odpowiedzialnosci to o co wam chodzi?? no chyba ze uwazacie ze ukladanie towarow wg kolekcji, obrobka towaru przed wyrzuceniem na sklep i obsluga klienta to cos co wymaga jakiegos szczegolnego wieloletniego przygotowania. a jak wam malo kasy to po 6h pracy mozecie dorobic gdzies jeszcze. bo bez pracy nie ma kolaczy. albo uczcie sie i zmiencie prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza141414
Oooo, no proszę wielka Pani studentka się odezwała:/ Na to wychodzi że my pracownicy Smyka to niedouczone debile, niemożliwe że czytać i pisać umiemy. A Szanowna Pani to chyba dawno temu pracowała w Smyku jak były lepsze czasy ,więc niech nie komentuje bo nie wie jak jest teraz!!! Może drogie koleżanki i koledzy zmienimy fach i wszyscy pójdziemy sprzątać toalety miejskie bo my nie po studiach...hehehe Cóż mogę jeszcze dodać ? To że ktoś kończy studia to nie znaczy że jest bardziej wykształcony od ludzi po zawodówce , powszechnie wiadomo i ja osobiście stykam się z tym codziennie że studenci to balangowicze , pijaki bez kultury a większośc Panienek studentek puszcza się żeby mieć na te studia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykształcona
Nie ubliżajmy sobie wzajemnie. Nie wiem kiedy i gdzie " studentka" pracowała i dlatego pragnę ją powiadomić, że sytuacja w Smyku się b. pogorszyła , a pracownicy są coraz lepiej wykształceni. U mnie jest czworo magistrów. Sama się takim wykształceniem legitymuję. I nkt z nas nie wstydzi się pracy w sklepie, znamy swoją wartość. Przykre jest tylko to, że pracodawca mając takich pracowników, nie dba o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza141414
Smyczek tak masz rację brak mi inteligencji bo nie zrozumiałam Twojego "przesłania" i współczuj mi nadal no ale co sie dziwić przecież ja nie studiowałam:DD hehehehe. A tak na marginesie Tobie również brak inteligencji :) Słowem "wieśniara" nie określa się osoby mieszkającej na wśi...... więc nie komentuj jeśli nie wiesz co owe słowo znaczy .Hmmm może w google poszukaj :DD Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukumalu
nie przypominam sobie zebym uzywala okreslen obrazliwych albo mowila o debilach nieukach itd.. stwierdzilam fakt ze jest to praca dla osob bez wyksztalcenia (czyli ze nie jest potrzebne jakies specjalne wyksztalcenie do tego zawodu a juz na pewno nie wyzsze). jak przyjdzie pani ktora ma tytul doktora do smyka to ktos da jej 6tys zl zarobic bo ma dr przed nazwiskiem?? he he he :D jak macie wyksztalcenie wyzsze to co robicie w smyku.... rok temu skonczylam studia i skonczylam przygode w smyku dla "ciekawych", co pytali jak dawno temu tam pracowalam... a gdy pracowalam to tez wszyscy dookola mnie narzekali co mnie zawsze dziwilo. najlepiej nie uczyc sie, nic nie robic, nie miec zadnej odpowiedzialnosci w pracy, pracowac 6h najlepiej tylko na zmiane od 8 do 14 i zgarnac 3tys... najlepiej juz tu nie zagladac bo te Wasze komentarze o wiesniarach, nieukach, ogolne obrazanie sie poprostu mowi samo za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukumalu
"szanowna" pani Luiza141414 prosze o wiecej kultury osobistej... bo sloma z butow ci wystaje:D szok... a dla twojej wiedzy to cale studia pracowalam , takze na balangi studenckie nie mialam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza141414
Jeśli liczysz na to że Twoje słowa mnie uraziły to się pomyliłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukumalu
tak tak jasne... :D:D:D:D HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukumalu
co tam moglo cie urazic...??? HA HA HA:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Pracownik
...Zgadzam sie z Kukumalu w 100%-Luiza to \"wieśniara\"-nie ublizajac rzecz jasna tym,którry na wsi mieszkają:)))-hehehe.Otóz nie musiałam sprawdzać w googlach bo wiem co owe słowo znaczy....Ale jak widac cały czas udowadniasz,że inteligencją to Ty jednak nie grzeszysz...-pozdrawiam Cie \"Sznowna Luizo 141414\" mimo wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dla ciebie luizko
Dziewczyna która wyglądem, mową lub zachowaniem kojarzy się ludziom cywilizowanym z osobą niecywilizowaną - Widziałaś jak ta ona się ubiera? - Tak. Zachowuje się jak prawdziwa wieśniara. Ha ha ha :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stała klientka
DZIEŃ DOBRY PRZYPADKIEM WESZŁAM NA TĄ STRONE I NIE WIEM JAK JEST W SMYKU ALE PRZYKRE TO JEST CO PAŃSTWO TU PISZECIE.....JESTEM STAŁĄ KLIENTKA"SMYKA" OD LAT IUWIELBIAM ROBIC W NIM ZAKUPY. CIESZY MNIE FAKT,ZE SMYK POWRÓCIŁ DO RENOMY(WROCŁAW).Z MIŁA CHECIA TAM ROBIE ZAKUPY-OBSŁUGA NA BARDZO WYSOKIM POZIOMIE,PANIE KTÓRE ZAWSZE GOTOWE I Z UŚMIECHEM NA TWARZY GOTOWE DO POMOCY.....-NIE WIERZE ZE JEST TAK ZLE-BO JAK SĄDZĘ INNE BYŁOBY PODEJSCIE TYCH PAŃ....I CHOCIAZ BLIŻEJ MI DO MAGNOLI TO ZDECYDOWANIE WYBIERAM RENOME.POZDRAWIAM TE WSZYSTKIE MIŁE PANIE,JESZCZE NIGDY NIE SPOTKAŁAM SIE Z TAK MIŁĄ OBSŁUGA.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stały klient
Droga pani ,jak będzie pani tak kłamać to nasza kochana DOROTKA załatwi pani wykrywacz kłamstw .Pozdro. z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO DZIAŁA
ZARÓB 15,000 ZŁ W JEDEN MIESIĄC! Ta strona zarobi dla Ciebie 15,000 zł! Zamykając ją "wyrzucasz" 15,000 zł. Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuję, że nie pożałujesz! Naprawdę warto! Jedyne, co musisz zainwestować to 5 zł i 20 - 30 minut jednorazowo. Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 23914 zł w miesiąc bo poświęciłem 3 godziny a nie 30 minut! Opłacało się). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz adres tej strony i wróć do niej kiedy będziesz miał czas : ) Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy? To zależy tylko od Ciebie! Ja wahałem się bardzo długo, ale w końcu się zdecydowałem. Przecież 5 zł to niewielkie pieniądze , nawet jak je stracę to tego nie odczuję. I wiesz, co? Moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie, to zostanę milionerem! Czy jest to możliwe?! To smutne, że tyle osób musi ciężko pracować aby utrzymać dom i rodzinę, lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Jestem bardzo wdzięczny temu, kto przedstawił mi ten pomysł, i cieszę się, że zdecydowałem się spróbować i zainwestować pieniądze po to by same pracowały na mnie. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 14 000 zł z każdej okazji. Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie musisz niczego sprzedawać! Nie musisz konsultować tego z przyjaciółmi, rodziną czy kimkolwiek (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie będziesz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości! To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. Ok., więc. ZACZYNAMY! NIE ważne ile masz lat. NIE potrzebujesz specjalnej wiedzy lub talentu. NIE musisz przeglądać stron internetowych, NIE musisz nigdzie dzwonić czy klikać w bandery, NIE będziesz także płacić za reklamy itp. Wszystko, czego potrzebujesz to: - Konto w banku ( Internetowe, lub nie ) - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo! Jeżeli masz minimum 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz To wejdź nawww.mbank.pl i znajdź ofertę izzyKonto. Zobaczysz, że mając zaledwie 13 lat możesz mieć już własne, prawdziwe konto w banku. A oto moje instrukcje: KROK 1 Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, że aby coś otrzymać musisz coś od siebie dać! Więc pierwsze, co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki - "jeśli nic nie zainwestujesz – nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać! Tak, więc: 1. Przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe tytułem: "Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej." CHCĘ, ŻEBYŚ WIEDZIAŁ(A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM! To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć .• Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna lista: 1. Nr konta: 22 1140 2004 0000 3102 4776 5175 mbank 2. Nr konta: 97 1140 2004 0000 3702 5056 9547 3. Nr konta: 50 1020 5558 1111 1143 4990 0016 4. Nr konta: 95 2490 0005 0000 4000 0017 1088 5. Nr konta: 24 1140 2004 0000 3102 5660 0869 PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr 1. i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą! KROK 2 2. Gdy już przelałeś 5zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy, następna rzecz, jaką musisz zrobić to skopiować tekst z tej strony, następnie konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2, 3, 4, 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA POZYCJĘ NR 1, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ! ZAPEWNIAM CIĘ! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z książki mailowej albo reklamując na swojej stronie WWW – tak jak ja to zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się), ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie, przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić! POTRZEBUJESZ DOWODÓW? Tutaj są przykładowe 4 osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały tylko 5 zł i 30 minut swojego czasu. "Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko, co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać, 15 000 o których mówiliście, ale te 9 135zl też mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień!" Tomasz, Warszawa "Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? - DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO MOCNO - wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o ocalej tej sprawie, bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej! Dziękuje jeszcze raz!" Justyna, Strzelce Opolskie "Byłem zaskoczony, kiedy zobaczyłem moje konto! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9440zl. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie super kompa! Nareszcie! Dzięki, dzięki, dzięki!" Ryszard, Gdańsk "Mam 14 lat i wziąłem udział w tym planie (dla ścisłości mam konto w banku od 13 lat), powysyłałem maile, zrobiłem stronę i ogólnie zapomniałem o tym. Po miesiącu sprawdzałem w Internecie stan mojego konta i normalnie spadłem z krzesła. Na moim koncie było ok. 15000zł (byłem wtedy tak podniecony, że zapomniałem dokładnie ile było wtedy kasy na koncie). Bardzo, bardzo dziękuje!" Marcin, Białystok Kilka miesięcy temu, każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo, co Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał. A wystarczy troszkę matematyki: Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądźmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia. Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to, co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycje. Wówczas będzie już o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200= 25), więc dalsze 1000 maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje. Z tych 1000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000= 125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liście. A z tych 5000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela (12.5% z 5000= 625), więc kolejne 25000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ! I teraz, z 25000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25000= 3125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu! Więc dostaniesz: 15 625 złotych! (3125 x 5zł). Więc, jak Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twój czas na to by zbierać pieniądze! Przez 30 dni, te pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś! Powodzenia! Proszę, nawet, jeśli się jeszcze nie zdecydowałeś(aś), nie wyrzucaj adresu tej strony. DOBRZE CI RADZĘ! Mało, kto wierzy ze można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł to nie dużo. Tu nie ma żadnego ryzyka! Tylko zyski! Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym wspaniałym planie < WYSOKICH ZAROBKÓW ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA BZDURA
CO ZA BZDETY WYPISUJE OWY PAN X.RÓB CH......ALE Z SIEBIE!!!!!MOZE JA PODAM CI SWOJE KONTO I TY TEZ OWSZEM NIE ODCZUJESZ TYCH 5 ZŁ JAK I CAŁA RESZTA TYCH NAIWNYCH A JA W TEN SPOSÓB SIE WZBOGACE.........-BOŻE,CO ZA IDIOTYZM!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Smyk P
W smyku nie ma czegoś takiego jak BHP, dziewczyny noszą ciężkie kartowy, tutaj musi przyjść inspekcja pracy. Ale najlepiej aby wcześniej nie dzwonili do nich. Jeśli nie inspekcja pracy to może prasa, pomoże program Interwencja, Uwaga itp. W sieci Biedronka taka kampania reklamowa wyszła im na zdrowie :) a raczej pracownikom. Jak wam mówi kierowniczka że nie możecie iść na zwolnienie macie coś takiego w telefonie jak dyktafon, aparat cyfrowy kamerkę. Polecam udowodnić nieprawidłowości. Bo słowo przeciwko słowu nic nie znaczy. Dziewczyny ze smyka nie piszą do różnych instytucji o pomoc, nie ze względu na kierownictwo smyka, ani na Dodę. Tylko o fajne dziewczyny które tam pracują. Bo góra się wyślizgnie z tego, doda zgoni winne na kierowniczki i te dostaną. Zapraszamy Panie z telewizji do zatrudnienia w SMYKU i samemu przekonania się co to znaczy łamanie prawa pracy. Ale kierowniczki tez nie są bez winny, nie stają murem za dziewczynami, tylko normą która ma być wyrobiona. To nie PRL :P A teraz deserek (prawo pracy, jeśli ktoś chce troszeczkę poczytać i wiedzieć jakie ma prawa to zapraszam): - Przyczyna wypowiedzenia umowy o pracę musi być prawdziwa, konkretna i rzeczywista - Likwidacja stanowiska pracy musi być prawdziwa ERGO jeśli Cię zwolnią a zatrudnią kogoś innego na to miejsce możesz ich podać do sądu a nie jak tu czytam że jest kryzys - Powód wypowiedzenia musi być precyzyjny - Sąd pracy nie może i nie powinien wyręczać ani poszukiwać za pracodawcę innych przyczyn wypowiedzenia niż wymienione w piśmie przekazanym pracownikowi.ORZECZENIE Antoni S. (powód) pracował na stanowisku kierownika utrzymania ruchu. 24 marca 2006 r. pracodawca wypowiedział mu umowę o pracę. Jako przyczynę podał zmiany w organizacji pracy z przyczyn leżących po stronie pracodawcy. Powód uznał, że przyczyna wypowiedzenia jest rzeczywista i nie odwoływał się do sądu pracy. Kiedy jednak dowiedział się, że na jego stanowisko będzie zatrudniona inna osoba, zwrócił się do pracodawcy o wyjaśnienie i sprecyzowanie przyczyny wypowiedzenia. Otrzymał odpowiedź, że jego stanowisko pracy zostało zlikwidowane, a do koordynowania prac pionów technicznych (a więc tego, co wcześniej robił powód) spółka zamierza zatrudnić koordynatora ds. technicznych. Sąd I instancji uznał, że przyczyna wskazana w wypowiedzeniu była nierzeczywista i niekonkretna. Nie nastąpiła bowiem rzeczywista likwidacja stanowiska zajmowanego przez powoda, tj. kierownika utrzymania ruchu. Z porównania zakresu obowiązków wynika, że przerodziło się ono w inne - koordynatora ds. technicznych. Różnica dotyczyła zakresu czasu pracy. Koordynator został bowiem zatrudniony na pół etatu. Do zakresu obowiązków nowego pracownika dodano kilka zadań o charakterze związanych z wprowadzeniem spółki na rynek papierów wartościowych, raportowaniem przebiegu prac pionów technicznych i tworzenia budżetu tych pionów. W ocenie sądu pozwana spółka miało prawo stwierdzić, iż powód nie posiada kwalifikacji do wypełniania tych dodatkowych zadań i to właśnie wskazać jako przyczynę wypowiedzenia, a nie likwidację stanowiska. Dlatego sąd zasądził odszkodowanie od spółki na rzecz powoda. Natomiast sąd II instancji zajął odmienne stanowisko. Uznał, że wskazana przyczyna była rzeczywista i uzasadniona, gdyż stanowisko powoda zostało zlikwidowane. Ustalając bowiem zakres zadań koordynatora, sąd stwierdził, że tylko około 20 proc. zakresu obowiązków to zadania dotychczas wykonywane przez powoda. Pozostałe były nowymi obowiązkami. Powód zaskarżył ten wyrok skargą kasacyjną. Sąd Najwyższy uchylił go i przekazał sprawę do ponownego rozpoznania. W uzasadnieniu stwierdził, że miało miejsce oczywiste naruszenie art. 30 par. 4 k.p. Uznał, że wskazanie na zmiany w organizacji pracy z przyczyn dotyczących pracodawcy nie wypełnia wymogu przedstawienia konkretnej i podlegającej weryfikacji przyczyny wypowiedzenia.Niepoddająca się weryfikacji nie może ona zostać później sprecyzowana. Zdarza się, że wypowiedzenie, pomimo ogólnie sformułowanej przyczyny, jest prawidłowe. Dzieje się tak, gdy pracownik zna rzeczywiste powody zwolnienia i mieszczą się one w ramach tej przyczyny. Sądy pracy nie mogą i nie powinny jednak wyręczać ani poszukiwać za pracodawcę innych przyczyn wypowiedzenia niż te, które są wskazane w piśmie wypowiadającym umowę o pracę. - Pracownik może odmówić wykonywania niebezpiecznej pracy - Jeśli warunki pracy nie odpowiadają przepisom bhp i stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia, pracownik może odmówić wykonywania pracy. - Ile kosztuje sprawa w sądzie pracy - Wnosząc do sądu pozew, w którym wartość przedmiotu sporu przewyższa 50 tys. zł, pracownik i pracodawca muszą uiścić opłatę stosunkową. Jeśli kwota dochodzonego roszczenia jest niższa, płacą tylko opłatę podstawową w kwocie 30 zł i to dopiero skarżąc wydane orzeczenie. - Jak korzystnie zaplanować urlop w 2009 r. - Początek nowego roku kalendarzowego to czas na zaplanowanie urlopu wypoczynkowego. Znając kilka podstawowych zasad dotyczących urlopów wypoczynkowych, można tak zaplanować urlop, aby zyskać jak najwięcej dni odpoczynku. - Urlop po długiej chorobie - Trwająca nawet wiele tygodni niezdolność do pracy spowodowana chorobą powoduje tylko zmianę w terminie udzielenia urlopu. - Zasady udzielania urlopów wypoczynkowych - Pracodawca, planując urlopy, powinien wziąć pod uwagę wnioski pracowników, ale także dobro zakładu pracy. Wypoczynek pracowników nie może zakłócić normalnego toku pracy. Urlop wypoczynkowy powinien być udzielony w roku kalendarzowym, w którym pracownik nabył do niego prawo. Powinno udzielać się go jednorazowo w pełnym przysługującym pracownikowi wymiarze. Jednak na wniosek pracownika można udzielać urlopu w częściach. Wówczas przynajmniej jedna z tych części powinna obejmować co najmniej 14 dni kalendarzowych wypoczynku. Do tych 14 dni wliczamy również dni wolne od pracy, tj. niedziele, święta, a także dni wolne wynikające z przeciętnie 5-dniowego tygodnia pracy. Wystarczy więc, że pracownik skorzysta z 10 dni urlopu wypoczynkowego przypadającego od poniedziałku jednego tygodnia do piątku następnego tygodnia, a spełni wymóg wykorzystania co najmniej 14 dni kalendarzowych wypoczynku. Uzgodnienie terminu i forma udzielenia urlopu Termin wykorzystania urlopu wypoczynkowego ustala się z reguły w planie urlopów. Pracodawca, ustalając plan urlopów, bierze pod uwagę wnioski pracowników, uwzględniając terminy wykorzystania urlopu, a także konieczność zapewnienia normalnego toku pracy w zakładzie. Oznacza, to że pracodawca nie musi ustalać terminów wykorzystania urlopu jedynie ściśle we wskazanych przez pracownika okresach. Pracodawca powinien zaplanować urlop wyłącznie w proponowanych przez pracownika terminach, jeżeli istnieje taka możliwość. Pracodawcy, którzy nie muszą tworzyć planu urlopów, czyli pracodawcy, u których nie ma związków zawodowych lub działające związki wyraziły zgodę na nietworzenie planu, udzielają urlopu wypoczynkowego po porozumieniu z pracownikiem. Przepisy nie określają, w jakiej formie udziela się urlopu wypoczynkowego. W praktyce najczęściej odbywa się to na podstawie pisemnego wniosku urlopowego złożonego przez pracownika i zaakceptowanego przez pracodawcę. Nie ma przeszkód, żeby urlopu udzielano w inny sposób, np. w formie ustnej czy drogą elektroniczną. Jednak najlepiej zrobić to w taki sposób, żeby nie było wątpliwości, czy pracodawca wyraził zgodę na urlop i w jakim terminie ma on być wykorzystywany. Rozpoczęcie urlopu Pracownik może rozpocząć wykorzystywanie urlopu wypoczynkowego dopiero po uzyskaniu zgody pracodawcy. Samodzielne udanie się na urlop przez pracownika jest niedozwolone. W przypadku wykorzystywania urlopu bez zgody pracodawcy pracownik naraża się na sankcje ze strony pracodawcy, np. ukaranie karą porządkową lub nawet wypowiedzenie umowy czy zwolnienie dyscyplinarne. Przyjmuje się obecnie, że pracownik nie może nawet samowolnie wykorzystać urlopu wypoczynkowego ustalonego w planie urlopów. Powinien zacząć jego wykorzystywanie dopiero po uzyskaniu zgody pracodawcy. Wcześniej w tym zakresie prezentowany był odmienny pogląd dopuszczający wykorzystywanie urlopu ustalonego w planie urlopów bez akceptacji pracodawcy (uchwała SN z 3 czerwca 1980 r., V PZP 7/79, OSNC 1980/7-8/132). Jednak pracodawca może przesunąć pracownikowi urlop wypoczynkowy zaplanowany w planie urlopów z własnej inicjatywy z powodu szczególnych potrzeb pracodawcy, jeżeli nieobecność pracownika spowodowałaby poważne zakłócenia toku pracy. Wypoczynkowy po macierzyńskim W przypadku gdy pracownica lub pracownik wystąpi o urlop wypoczynkowy bezpośrednio po urlopie macierzyńskim, pracodawca nie może odmówić udzielenia tego urlopu w terminie wskazanym przez pracownicę lub pracownika. W takim przypadku pracodawca udziela urlopu wyłącznie na wniosek pracownicy lub pracownika. Urlopu tego nie można więc rozpocząć bez wcześniejszego zawiadomienia pracodawcy o zamiarze jego wykorzystania. THE END PS. Opisujcie jak wam jest w SMYKU może coś się w końcu zmieni. W tym całym b...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACOWNICA DO BOJU
DO PRACOWNICA I INNYCH KTÓRZY POGANIAJĄ LUDZI JAK WOŁY NA TARGU: Najpier cytat: "JA PRACUJE W SMYKU WE WROCKU I WCALE NIE JEST NAJGORZEJ! NIKT NIKOGO NIE ZMUSZA DO PRACY,JAK JEST TAK ZLE TO NA CH*JA SIEDZICIE????? (...) MAMY ŚWIETNĄ EKIPĘ-NAJLEPSZĄ POD SŁOŃCEM.KIEROWNICTWO TEŻ I ZAROBKI ŚREDNIA KRAJOWA-TAK ZARABIA WIĘKSZOŚĆ DZIEWCZYN W GALERII-TAKA PRAWDA.ZAMIAST WIĘC PIEPRZYC WEŚCIE SIĘ DO ROBOTY-LENIE! (...) A wiec chętnie odpowiem wg gazeta praca w 2008 pracownik z wykształceniem: - zawodowym dostawał - 2000 zł brutto - średnie - 2050 zł brutto - licencjat - 2220 zł brutto - wyższe - 2500 zł brutto LINK: http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,98557,6824111,Wynagrodzenia_pracownikow_o_roznym_poziomie_wyksztalcenia.html Rozumiem że wszyscy dziewczyny zarabiają minimum 2000 zł. A kierowniczki 2500 bo skoro jest kierowniczką to pewnie skończyła jakieś studia. PODSUMOWUJĄC: 1. Przestań p*** bzdury że zarabiają tyle!!! 2. Dziewczyno otrząśnij się. 3. Zacznij pracować za tyle samo co dziewczyny. To od razu przejdzie Ci bojowy nastrój. I wciskanie kitu że jest trochę pracy ale za to jak zobaczysz ile zarobiłaś to od razu się rozpłaczesz (...) ZAGADKA: Jak zarabia ktoś 900-1100 zł to jakie ma wykształcenie? ODP: _________________________ - wpisz swoje Pewnie kierowniczki codziennie czytają te forum, wiec niech odpowiedzą ile zarabiają. A co do LENI to nawet nie będę komentować bo tak infantylna wypowiedź z jej strony mówi wszystko za siebie. TAK WIĘC DO BOJU !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka100milowylas.klakier
Oj dzisiaj cieplutko jest na forum. Może coś się ruszy. Aby ułatwić administratorowi namierzanie mnie to podaje moje dane: Smerfetka: 100 milowy las ul. Pracusia 13 łatwo trafić bo to jest 5 dom za chatką Papy Smerfa i przed drzewem Gumisiów. tel. 0-700-SMERFETKA e-mail: smerfetka@100milowylas.klakier Nie zgadzam się na przetwarzanie moich danych adresowych do celów propagandowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×