Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

juhyeter

witam cieplutko

Polecane posty

wątpie :) ... właściwie jestem pewna , że nic z tego nie bedzie :) ale dobrze sie komuś zwierzyć ... komus kto obiektywnie może ocenić sytuacje ...:) ..pomóc ... [właściwie to ja mu pomagam:P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak stańczyk to jest sprawiedliwe, przepraszam za brutalność, ale jeśli czujesz się jak śmieć, to takie masz życie, traktujesz ludzi jak śmieci, to tak Ciebie traktują wszystko zaczyna i kończy się na Tobie, nie użalaj się chłopie na kolejnym topiku, bo aż wstyd. wydmuchaj nos w chusteczke i weż się za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyk, takie mamy życie , na jakie sobie pozwalamy. Albo jest do dupy albo fantastyczne zależy to tylko i wyłącznie od nas samych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyk ... oj moje życie tez nie jest różowe ... jakos nie moge siebie zaakceptować ... nie wspominając o kompleksach ..itd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stańczyk-to nie jest tak... Moim zdaniem Ci szczęśliwi ludzie to ci, którzy widzą szczęście i radość w momentach gdy ci nieszczęśliwi czekaja na manne z nieba;) Wszystko moze być powodem do szczęścia... chocby to, że możesz być tu z nami, podczas gdy niektórzy nie mają internetu:P no dobra, trochę bałamucę, ale rozejrzyj sie wokoło: naprawde nie masz powodu do zadowolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kremówka :) nieee, nie mam haremu, nie chcę mieć, jedna kobieta w zupełności mi wystarcza. fascynuje mnie, pociąga, zauroczę się, wtedy inne się nie liczą. nawet gdy poznaje ją bliżej, coraz więcej jej wad, to i tak moje zauroczenie i fascynacja nie mija, a jest głębsza, trudno to zrozumieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metoda nie wiem, czy to dobry topik, ale polecam jogę :) mam kontakt z kobietami, i one są wprost zachwycone efektami :) pmaga spojrzeć na siebie i otaczający świat optymistyczniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ... tu bardziej ....chodzi o moj wygląd fizyczny ... mysle ...optymistycznie :) ale mam dołki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juhyeter = Napisałeś \"ogrzewam kobiety\" - potraktowałam te słowa dosłownie ;-) Już myślałam ,że z Ciebie szejk na wyjeździe. Metoda=> takich jak Ty jest dużo więcej, kiedys moja nieśmiałość mieszała mi wszystkie szyki , a w tej chwili nie zwracam na nią uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.To chyba mój wzrost :( jestem niska ... 2.Moje blizny :O 3.hmm...kilka kg mniej ale z tym to akurat sama moge sobie poradzić:) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kremówka :) haha, nie nie, to tak ogólnie spojrzałem teraz na swoje życie. zawsze ogrzewałem, ogrzewam, i będę ogrzewać ;) Was, kobietki :) tylko każdą z osobna, nie naraz ;) Metoda, bez tu takich, jesyeś piękną, inteligentną,sypmatyczną osóbką, jak Ty masz dołek, to kafe mi się zacina, słońce zachodzi a wpracy same telefony z nieuprzejmymi klientami :( nie rób mi tego Metoda, uśmiechaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wysoka, też mam blizny i jestem sucha bida;) Ale uśmiechnij się do swiata a świat uśmiechnie się do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sam nie wiem, myślałem że blizny na buzi, po trądziku, ospie, ale są kremy, dość drogie, ale wiem, że skuteczne. dobry dermatolog i już, trochę cierpliwości i będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale można chyba chociaż zmniejszyć trochę, spłycić, lub coś tam innego, w sumie nie znam się na tym to się zamykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są rzeczy, których zmienić nie możemy... Wtedy trzeba je zaakceptować:) Uszy do góry dziewczyno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( na pewno nie chciałbys byc w mojej sytuacji .... hmm.. własciwie nie wiem dlaczego tak o sobie myslisz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×