Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

juhyeter

witam cieplutko

Polecane posty

a gospodarz nam się zmył po angielsku... wróć do nas...:) Listek-spoooko:) Jak jestem, to masz kawę jak w banku;) ...albo w filiżance:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jak cię widzę, to mi się marzy taka fajna kawunia :D halo halo gospodarzu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listku,mała megi witajcie :) miałem małą przerwę techniczną. no więc, jest możliwość że mógłbym napisać do niej na maila, ale nie zrobię tego, bo chcę najpierw nawiązać z nią konwersacje na forum. mail to prywatna sprawa, a ja nie chcę zostać uzanny za jakiegoś playboya :) może to dziwne, ale mi zależy, żeby poznała mnie z dobrej strony. ile mam lat?? no cóż, dzieciństwo bezpowrotnie minęło, starość jeszcze daleko, w dojrzałym nie jestem, więc chyba..tak pośrednio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany ludzie
toż to żenujące wy nie macie życia w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) rozgościłem się na tym topiku, \"brutalnie\" wchodząc w ten świat,piszac o obcej kobiecie jak o mojej muzie. trochę dziwne, nie uważacie?? sam się dziwię, ale zastrzegam, to nie miłość, bo racjonalnie myślać, nie można się zakochać przez neta, można się zafascynować pewną osobą. ona mnie zafascynowała, polubiłem jej wypowiedzi, i równocześnie polubiłem ją. myślę, że to taka nie-idealna osóbka ;) ma swoje wady i zalety :) dziewczyny, Wy moje wierne towarzyszki ;) o was nic nie wiem :) opowiedzice coś o sobie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totutotam
a czy to jest wogóle możliwe w dzisiejszych czasach, żeby zuroczyć się kimś przez internet??? Pod wrunkiem,że nie ma się niezłego fisia heheh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany ludzie
no właśnie ja też siedzę przed monitorem wariat tylko , śmieszy mnie ta gra autora nie widzicie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mnie? proszę bardzo: właśnie wróciłam do domu, byłam dwie godziny na kortach, a potem trzy godziny na rowerku (wykluczając godzinkę, kiedy siedziałam nad wodą) a teraz jestem trochę zmęczona, natomiast jutro rano idę na plażówkę (oczywiście, jeśli będzie ładna pogoda) :D już jakaś informacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany ludzie
jak wariat - miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> rany ludzie - tu większość gra;) Ważne czy przestrzega jakichs zasad... Jeżeli jest sympatycznie to dlaczego nie:) I chyba Ci sie u nas podoba skoro tu jesteś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany ludzie
Valkiria- przesyłam pozdrowienia. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany ludzie o jaką grę Ci chodzi?? gram w chińczyka ;) nie możesz uwierzyć w to, że pewna dziewczyna mi się spodobała?? nie zakochałem się, ale mnie zaintrygowała. tyle Listek, wysportowana z Ciebie dziewczyna pewnie :) Metoda, walcz, walcz ;) mogę pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totutotam
Metoda, w jaki sposób? Siedząc przed monitorem zajadając chipsy i wyobrażając sobie,że czeka cię tutaj miłośc nie z tej Ziemi?? To chyba nie ta metoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :) jestem na diecie ... wiec nie jem ... a piatek to jedyny dzien kiedy moge ... spokojnie posiedziec przed kompen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totutotam
no to w jaki sposób sobie radzisz? to intrygujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juhyeter skąd wytrzasnąłeś takiego nicka;) przecież nawet wzrokiem czytać to się merda:P A opowiedz coś o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listek, to bardzo dobrze :) dziewczyny, obiecuje od dziś nie pisać nic o muzach ;) po cichu będą ją szukać, bo potem mnie o gierki będą oskarżać ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd nick?? no cóż, spontaniczna reakcja moich palców na klawaiturze. ;) nie pytać, jak zapamiętałem nicka, bo grą skojarzeń ;) co chcecie wiedzieć o mnie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totutotam
no więc aytorze po jakiego grzyba zakładasz ten topik skoro nic nie masz do powiedzenie lubisz wzbudzać zainteresowanie, ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nic nie licze ..... niczego sobie nie wyobrazam ..... stram sie dużo rozmawiać z ludźmi ... hmm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×