Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość kobieta też po 40-tce
Witam Wszystkich. :) Opolanko, już raz to napisałam, że miłości zawsze towarzyszy i będzie towarzyszył lęk. Tak ja to odczuwam i pewnie każdy z nas. Ten lęk nie jest w każdym przypadku taki sam. Ma różne podłoże. Może to być lęk przed opuszczeniem nas przez kochaną osobę, albo obawa, żeby nic złego kochanej osobie się nie przytrafiło. Mimo bardzo poztywnych uczuć, zdawałoby się wręcz idealnych, jednak gdzieś tam w środku nas ten lęk był, jest i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie byłoby zakochać się w ...przyjacielu! tak, wszak jest dla nas oparciem, ufamy mu... az tu nagle dopada nas strzała amora! i wowczas wszystko jest takie proste tak bardzo, ze mozna parskac ze smiechu! wlasnie kto by sie spodziewał? para przyjaciol , kolezenstwo od dlugiego czasu... pogaduchy o wszystkim ! amor , amor inne, nagle spojrzenie olśnienie! co o tym sądzicie?:) ok, ale gdzie szukac takiej przyjaźni...i jak szukac....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegłem, żeby dostać się do komputera przed północą. Już jestem i ompletuję naszą listę. 1. skołowana internautka 2. Viola 1966 3. o p o l a n k a Jako obserwatorzy, bo to przecież kobiece forum, chyba, że macie inne zdanie. 1. Ryszard 2. Noah.. (nie wiem czy z dwoma, czy z trzema)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kompletuję\" oczywiście. Tyle ciekawych tematów a ja zajmuję administracją. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nie dane mi było :O jak nie net to inne cholerstwo sie przytrafi ........ ziz >>>nie kumam :O co to znaczy 2. Noah.. (nie wiem czy z dwoma, czy z trzema) z dwiema to rozumiem ;) z trzema watpie :D ale z dwoma ????????:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy jakims dialektem piszecie???? znam tylko morse\'a a własciwie znalem ale to ?? co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz moge do Was się dostać. ..... Ale sie obwarowaliście. ;) Uwodzicie mojego Noaszka? Co? ;) Opolanko - świetnie piszesz - zwłaszcza te kropki, sredniczki i przecinki:D:D:D;) Ziz - co Ty kombinujesz? :D Łabedzico - na poczatek 🌻 Kobietko kochana 🌻😘:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×