Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Atlantis, mnie różne myśli po głowie chodzą i lepiej nie pytaj. ;) :D Może Panowie coś na ten temat powiedzą? ;) :D Muszę znikać, zajrzę póżniej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lod
a Wy jeszcze wierzycie w to że oni sa tu w niedzielne popołudnie JA mysle jednak ze poza netem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimna... panowie jak to stare kocury swoimi drogami chodzą... czasem przyjdą, nakarmią duszę ciepłą strawą i odchodzą... Jak im się chce to wracają, jak nie to szukają innego terytorium..:D Jedni tkwią przy kompie męcząc oczy, inni siedza na piwie z kolegą, jeszcze inni czytają filozfoficzne dysputy przypalając w międzyczasie mięsko na patelni..:P Kocur to kocur, przyjdzie, połasi się, otrze, pomruczy jak czegoś potrzebuje, później oddala się z wysoko uniesionym ogonem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5000
5000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lod
to napewno wygrana w RMF tylko ktos nie odpowiedzial na dzwoniacy telefon:P oj szkoda Ale najlepiej to porozaqiac kobiety o babskich sprawach czy męzczyzni to akurat odpowiedni temat chyba juz nudny jak Was czytałam po wieczornych rozmowkach to wątki były super Oj chyba jestem feministką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimna, oj uważaj, bo zaraz Cię tu z Kazią porównają ..:) Zaraz napiszesz, ze facet służy tylko zapłodnienia i jest ta gorsza połówką, albo może za tOba chodzić, ale 5 metró za plecami dźwigając siaty..:D Faktem jest natomiast to, ze kobietą potrafią się bawić bez ich towarzystwa... :) I żyć też... Czasami...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam! ;) nawiązując do obecności jednego faceta i kilku kobiet na forum... wydaje mi się, że czasami czytając jak ludzie dobrze się bawią nie chce się ingerować z obawy, że człowiek nie zmieści się w formacie... A może faktycznie dzisiaj większość daje odpocząć oczom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lod
no i obrze Mxi z topiu wnioue romny poczciwy czowie więc ocze ie wego zczęci oby trwo wiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam Maxa... ale czytałam jakies posty... chyba kogoś poznał..:D Z tego wniosek, ze odchodza ci, którzy egzystują w oparach emocji zwanych miłością..;) a wobec tego kto tu zagląda? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimna.... ja bardzo przepraszam, ale............ może to był o jeden drink za dużo? Chyba, ze to jakiś szyfr, to zwracam honor..:D:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lod
zzzzzzzzzzzzzzzzz][

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
musialam zmienic klawiaturke bo mi sie popsula i jeden szereg ten środkowy z literami os A do L nie mozna było wystukac wyszło z tego niezle miszmasz:P tylko jak pisze to na ekran nie patrze więc stąd to piekne nieporozumienie a opita to i owszem jestem ale kawą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się Zimna, chwała Najwyższemu, że cała jesteś, bo przez chwilę miałem obawy, czy nie zakradł się do Ciebie jakiś psycho Rumcajs;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
no wiesz po co mi takie miejsca jak czat lubie czytac wpisy i mysli ludzkie ale czaterie i te inne miejsca to szeroki łuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam, że wszystko dla ludzi:) Masz jakieś negatywne skojarzenia z tym tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to samo... kiedyś weszłam na czat sprawdzić co tam się dzieje... Chaos, tłum, jakieś przepływające wpisy... Ludzie o pierdołach gadają... Ło matko... Głowa rozbolała..:P A tu można sobie spokojniutko napisac to co akurat człowiekowi w duszy gra..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
ja Haneczka mam swojego Rumcajsika na miejscu;) więc nie innych rozbójnikow sie nie boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
Było coś takiego ale postawiłam to za żelazna brama i nigdy przenigdy nie wykopuję więcej z pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×