Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

w takim razie idę coś zrobić do jedzonka i spać, bo jak wspomniałem późną nocą ruszam w siną dal. Cieszę się, że Aborygenin wrócił i spokojnie mogę Was przekazać mu pod opiekę w stanie nienaruszonym:D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlantis..., nieładnie, że opuszczam towarzystwo czy że się ukrywam? Sorki za pierwsze - siła wyższa, drugie - niech będzie - mirko, może być? papatki wszystkim i miłej balangi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze sobie i pracuje w pocie czola przygotowuje sie na jutro ....nigdzie nie zrejterowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba piwo jeszcze nie schłodzone. ;) :D Ja znikam na jakiś czas, musze się na jutro przygotować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty robisz Adasiu? :) Pracujesz w niedzielę? Kobieto, ja robie to samo :) Cudowny poniedziałek się zbliża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArlenko .....tak jakos sie sklada .... \"nie chcem ale muszem\" ..... i w niedziele popracowac troszke ale juz skonczylem i ide odpoczywac...jutro ciezki dzien mam , chyba jak wszyscy .....DOBRANOC ....Spokojnej Nocki Zycze .....:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz w piżamkę otulona..:) Książunię do rączek i pod kołderkę... Może zajrzę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam również:) Aborygeninie , jesli tak bedziesz dalej formułowac wyrazy i zdania to jeszcze ludziska pomyslą, ze tak sie mówi w naszym mieście:D:D A to przeciez tak baaardzo Twoje:D:D:D Noah dawno Cię z nami nie bylo. Dowiedziałam się z wpisu na innym topiku jak się mają sprawy z Twoją lubą internautką :( Domyslam się, ze wciąż nas czytasz i wiesz, ze wielokrotnie pytalismy o Ciebie:) Wracaj do nas \"na czarno\" i pod swoim nickiem. A co do Twojej, niestety spalonej radości to glowa do góry...wciąz utwierdzamy się w przekonaniu, ze fundament dla naszych powaznych decyzji musi być silny. A Irlandia jest wciąż interesujaca:) A jesli miłosc wielka to mozna ja przezywać rowniez pod polskim niebem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka irlandia ...jakim czarnym jakim topiku hahhahhhhhhhh nigdzie nie wyjezdzam ..jak juz to na wypoczynek .....na innych topikach nic nie pisalem juz jakis rok hihihih wiec wszystko ok ..... a polskie niebo jest najpiekniejsze.....szczegolnie z wysokisci 3,5 km w swobodnym spadaniu hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich. :) 🌻 To, że ja dzisiaj w pocie czoła pracowałam, to rozumiem, ale żeby Wszyscy? ;) Myslałam, że sobie poczytam po pracy, a tu... niewiele! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie narod wzioł sie do pracy..aby ustroj w ktorym zyjemy byl lepszy ...sprawniejszy ...i zylo sie nam w dobrobycie ......poczciwą i zmudna praca wszyscy sie bogaca......hihihiih oczywiscie tylko ci ktorzy podatkow i zuskow nie placa hahahahahh pozdrowienia wieczorna pora ....od wiecie kogo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Witam wszystkich ,czy wszędzie tak wieje jak na dworcu w Kielcach:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Ło ,matko muszę zrobić zus bo wnet 15-ty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×