Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

No proszę...chatka...towarzystwo mieszane...smakołyki...i namiętne pocałunki. ;) Czym ta kolacja się zakończy? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zostaje mi nic innego jak schylić głowę z przyznaniem racji Kobiecie z intuicją... Co wcale nie oznacza, że nie potrafię słuchać i przyznawać racji. Do macanka ze Skołowaną nie doszło, ale widać na tyle dobrze się obwąchaliśmy, że zasłużyłem na zaproszenie do Waszej rodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta... pewnie śniadaniem :P A juz miała wystapić o kopię certyfikatu do skołowanej...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana, to jeszcze jedna Twoja wartościowa cecha. Gratuluję. Nie każdy Lew to potrafi. :) Dobrze, już nie będę Ciebie rozbierała na czynniki pierwsze, bo uciekniesz. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
Chyba jak dla mnie to coś tu za gorąco:0 Ale wolni ludzie szukajcie a znajdzieciem każda metoda dobra w szukaniu szczęścia i tej drugiej połowy ia znikam bo niebawem"Taniec z gwiazdami" to akurat coś co mnie zawsze pasjonowało taniec ale niestety życie potoczyło sie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno, nie jestem psychologiem. To są moje obserwacje i doświadczenia w obcowaniu z ludźmi. Nie znaczy też, że się nie mylę czasami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlantis, myślisz, że śniadaniem? ;) To mnie ominie, wcześnie muszę wstać jutro. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wdzieczny, bo zacząłem się obawiać...:) Ale Aborygenin gdzieś zniknął z piwem.. widział go ktoś gdzieś? Do miłego Zimna , szkoda, że tak cichutko uczestniczyłaś w naszych przygotowaniach do kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana :) Może to piwo schładza...tylko dlaczego osobiście, wystarczy do zamrażalnika na chwilę włożyć. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniec mozna jednym okiem ogladac i nadal biesiadować :) Abby poszedł polatać pewnie..:D Kobieta... ja też wcześnie, ale późno spać ... coś mnię się odwróciło, bo sowa się zrobiłam.. kiedyś jak skurwonek skoro świt sie zrywałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może osobiście chłodzi bo na prądzie oszczędza?:) Ale, ja też szybko się urywam, bo pobódka o 3 rańcem. Wybieram się do Rzeszowa, komu pomachać przejazdem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlantis, ja zawsze sową byłam...a przy wstawaniu ...ból! :D W takim razie pozostaje nam kolacja bez piwa. :D Indiana, co proponujesz na kolację? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana, nie ten kierunek. :D Pomachasz mi jak na południowy - zachód będziesz się wybierał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surowe jajka? jakbym śmiał!:) Jajecznicę możemy usmażyć lub jaja ugotować. Poza tym mam cebulkę, pikantny sos chili, sos sambal oellek (pali jak cholera), sałatka z makrelą, chlebek, dwie butelki piwa z Janosikiem i butelkę czerwonej wytrawnej Sofii - może nie mistrzostwo świata ale niezłe;) acha - dwa pomidory, pierogi w zamrażarce i parówki - typowe kawalerskie meniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę chwilę pomyśleć, co z tych produktów da się wyczarować. :D Sos chili nie pasuje mi do jajek. Ale są pomidory i cebulka, więc jajka na twardo proponuję. Wezmę bekon, owiniemy w niego parówki i zapieczemy. ;) Tu przyda się ten sos chili. Tego drugiego sosu nie znam, więc nie wiem z czym to się je. :P Ja poproszę piwo, wina nie lubię. Atlantis, a Ty jak to widzisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja.... ponieważ czasem od garów trzeb odpocząć sięgnę po telefon zamawiając coś smakowitego... :) Dziś mam ochotę na jakieś orientalne klimaty..:) Albo dam się zaprosić jakiemuś zabójczo przystojnemu mężczyźnie... No dobra... pomarzyłam... pora wrócić do rzeczywistości.. :) Masz doskonałe pomysły Kobieto:) A więc jakie macie imiona? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adasiu... to już wiem :) Dziękuję... Ja Marlena... Witaj Małgosiu... równiez uparty Koziorożcu:P A szanowny pan indiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana, za daleko jesteś, już Ciebie bym nakarmiła. :) A takie rozmowy o jedzeniu zaraz wzbudzają apetyt. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×