Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Aborygenin... tak bez urazy... ale te skróciki i chichotki to czemu tak? Bardzo mnie to intryguje:) Ja też sporo przeszłam, ale aż taka wesoła nie jestem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście niesamowici! Śmiałam się w głos czytając Wasze posty. :D :D :D Indiana, a więc zgadłam spod jakiego znaku Jesteś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gołąb? nie wiedziałaś, że zdarzają się w jedzonku tam także... myszki? Bon apetit... To jak, zamawiać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Widzę ze humorki dopisują i tak trzymac ;) Indiana... jesteś lwem? Aż mnie kusi żeby o cos zapytać ale... moze innym razem, chyba troche nieśmiała jestem ;) Załapałam się na jakaś kolację? jak miło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak widzę dwóch Panów przyłączyło się do rozmowy. ;) Może więc moja teoria szybciutko zostanie obalona. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę, proszę..., Panie na kolację zlatują;) może faktycznie pojawią się też koledzy:) proponuję zamówić pivo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viv, o co chciałaś zapytać? Odpowiem na wszystkie pytania za wyjątkiem tego, kiedy odkurzałem przedpokój:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od pewnego czasu innaczej patrze na zycie ....i dlatego smieje sie caly czas...fakt moze byc to intrygujace dla innych osob ....czasami wrecz przemawiajace o chorobie .....ale nalezy sie smiac....zycie przeciez takie wredne jest .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana, tak pomyślałam po Twojej jednej, piątkowej zdaje się, wypowiedzi. Posiadasz tę bardzo charakterystyczną, dla osób urodzonych pod tym znakiem, cechę. ;) Za buziaka dziękuję, to już trzeci jak zdążyłam policzyć. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... piwo brzmi nieźle :D Kolacja również... moze chociaż raz sama robić nie będę musiała ;) Atlantis, do tej chatki to moze zapisy jakieś są? Trzeba z cierpliwościa na swoja kolej czekać :D Bez urazy aborygenin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aborygeninie i słusznie. Jestem podobnego zdania i też często się śmieję. :) W ogóle to lubię żartobliwe rozmowy i wykorzystuję do tego każdą okazję. Więc śmiej się i nie żałuj sobie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana o odkurzanie pokoju spokojna jestem , jeśli do kompa możesz się jeszcze dostać znaczy że nie jest tak źle ;) A moje pytanie? Jednak sobie odpuszczę... przynajmniej na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Aborygenin..:) trzeba się pośmiać, albo upiekszyć zycie humorem...:) To jak tgo jest z tą Twoją chatką?? Może inaczej... jakie kryteria trzeba spełnić by dołączyć do haremu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziś jemy u Aborygenina. Niech żyje! "Aborygenin wiecznie żywy!";) Aborygenin, tak mówiąc serio, to masz rację. Życie jest za krótkie na smutek i rozpacz. Czym się ujawniłem w piątek? czy nie za bardzo rozrzutny w pocałunkach jestem? Radzisz, żebym się ograniczył?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ my się sami wprosimy Atlantis ihihi gosć w dom, Bóg w dom ... spragnionego napoić nalezy a głodnego nakarmić. Aborygeninowi dobrze z nicku patrzy, więc pewna jestem ze drzmi przed nami nie zamknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana, absolutnie! (jak ja lubię to słowo :P ) :D To bardzo miłe. :) Nie chciałam wprawić Ciebie w zakłopotanie. Przepraszam, czasami diabeł ze mnie wychodzi... taki prowokator. ;) Ale nie zlośliwy. :) Dla Ciebie specjalny ode mnie i nie jeden 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie nie... autochtoni sa zawsze bardzo gościnni...:D To co? dzisiaj kangur w czekolladzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam mniam .......wiecie piwko super ....ciasteczko tak samo ahhahhah a teraz sie dopiero doczytalem ze zaprosilem wszystkich na imprjezkje ahahhhhahah kurcze jak to jest ze ja nic o tym nie wiedzialem ahahhahahahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi się namiętnie...;) odwzajemniam... a co do Aborygenina - znajomy Skołowanej, więc certyfikat ma w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta cecha Indiana, to to, że Jesteś wymagający, lubisz dowodzić. :) To jest typowe dla ludzi spod Twojego znaku. Znam kilka takich osób. To moi przyjaciele od lat, więc mam jakieś porównanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×