Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość rysiek 421
Cały kraj ogląda horrorjakie to ,,M' ja myłość jest ogłupiajaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam ludzie sa tacy... wspaniali... cudowni... i kochają się okrutnie... :) Ja chcę do serialu ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coś TY... teraz przełączają na TVN... by wspólnie pooglądać losy bohaterów jednego budynku... :D Ja tam wolę TVP1, albo zaraz ewakuacja do łózka.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak tak mozna przed TV pol dnia przelezec ahhahahahhahahh osobiscie ogladam TV ...ale przed zasnieciem .....czasami ......nie lubie TV ......igraszki nocne sa o wiele przyjemniejsze ahhahhhhhahahahahahhhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
A ja oglądam Mjak Miłośc i wcale nie uwazam sie za kogoś gorszego jedni lubia piwo inni sport jeszcze inni seriale oczywiście z umiarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ide spac ......chrapac .....odpoczywac......Dobranoc ...Szanownym Paniom ..........nikogo nie ma wszyscy przeziebieni..... zmarznieci przemoczeni ..... PA 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
hahahah ale mrozu nie ma no tak powiało jak weszlam no to jeszcze zimny👄 A na dobranoc pozdrowienia jakies takie jesienne smutki więc posylam pozytywna energię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
No i uszli w lessu wsie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Zimna czy to jest koniec epoki lodowcowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech słodki elf Cię do snu ukołysze Niech szmaragdowe ześle Tobie sny Utkany z gwiazd promiennych nocnej ciszy Sen jak marzenie pięknych myśli Twych... 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu, odezwij się proszę! 👄 :) Mam nadzieję, że ze zdrówkiem u Ciebie już trochę lepiej. Pokaż się choć na chwilę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda na to, ze mamusie dopiero o tej porze mają dostęp do komputerka:D:D moj mlodszy synus trochę sie zadurzył w rowiesnicy i okupuje neta na całego:D kobieto...czytałaś o Noahu? koniec jego wielkiej milości:(:( mógłby do nas wrócic wreszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Internautko! :D Przeczytałam to co napisałaś, :( nie wiem natomiast gdzie to wyczytałaś. W każdym razie smutno mi się zrobiło. Miałam nadzieję, że Jemu się uda. :( Pewnie, że chciałabym, aby na topik wrócił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
A co to za nocne pogaduszki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Biedne mamusie p[oszaleć by chciały a tu latorosle nie pozwolą mamie czatować:)-+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niestety jutro kolejny pracowity dzień, więc czas już spać. :) Dobrej nocy Wszystkim życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich..:) Kto wcześnie chodzi spać, temu snią się koszmary... Więcej tego nie zrobię...:) Z tymi latoroslami tak już bywa.. Ja, po latach użerania się z dostępem do kompa ... kupiłam swój i mam świety spokój... zdrowie psychiczne poprawiło się :D Nie cierpię wchodzenia sobie w drogę..:) Czytałam co nieco o noah... ale wydaje mi się, że on chyba woli byc teraz sam... Może warto go jakoś rozweselić, ale pewnie on sam o tym zadecyduje... Szkoda, że kończą się takie wielkie uczucia... Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
Witam i oczywiscie zimnego posylam a zwłaszcza dla rysia to taki mały rwanzyk A kobietki wam oczywiście i milego dnia🌼 O kurcze czyzbym zmienila orientajce czy tez mój feminizm tak mnie ogarnął:P Jakas zaraza zakodowala moj nic:( niech to jestem zla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka..... Koszmary sie snia jak sie wczesnie samemu chodzi spac.hihihih trzeba sobie miska sprawic !!!!!! pluszowego hihihihi Milego dnia Szanownym Paniom Zycze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
Abi tylko chociaz misia w spodniczce bo tak to poczujesz sie jak :Pjestem zbyt skromna zeby to slowo napisać A koszmary to przewaznie maja osoby z problemami:( prosty sposób zlikwiduj kłopoty zaniknął koszmary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×