Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Witaj Skołowana 😘🌻! Tak, tak, nasi Panowie aja domeczki, ale ja też..... u mnie odśnieża synuś.....w końcu jestem drobniutką kobietką ......hi hi hi hi...... Skołowana,,,,,,,jak tam prawy sercowe? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieniutko Violu :( teraz na głowie mam temat naprawy telewizora.. kupiłam dawno temu Philipsa, który jest przypadkiem losowym - na tak! mnie przypadło - na nie! zawsze cos Violu się psuje, o czym niedawno wspominałam a panowie... zamierzam wbić na jakiś koncert, film czy spektakl póki co sama bo trzeba pomagac losowi, czyż nie?:D netowi randkowicze mnie na ogół wkurzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana ........toś mnie zasmuciła........zawsze taka pełna wiary, optymizmu, a tu co? ..smutna...... Pomysła na koncerty i kino - dobry, ale tam chadzaja zajęci panowie, zazwyczaj z panią u boku.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam opowiadac o portalach randkowych? moja witalnosc tam jest odbierana bardzo różnie... pisałas o tym, ze doceniasz walory wewnętrzne panów... to dosyć oczywiste, ale zeby się do tych walorów dokopac to trzeba ich dotknąć...a z tym jest bardzo różnie ludzie wędrujący po randkowych profilach wyrabiają sobie jakieś tam dalekie od prawdy opinie i.... na ogół znajomość się r o z ł a z i jestem zwolenniczka rozmów na necie bo poruszanie roznych tematów w rozmowie przybliża ale ostatnio nie zabiegam o nie...chyba mi się p r z e j a d ł o ustawianie w kolejce do takich rozmów inaczej mówiąć ulegam nastrojom...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana.........przejadło Ci się.........wiadomo, wszystko z czasem staje sie beeeeeee, nawet to ciastko z kremem ;) Jednak ja sadż, że my kobiety mamy jedną zaletę wiecej od mężczyzn - intuicję. To ona z naszych rozmówców potrafi wybrac tych wartościowych, potem wartościowszych i tych najciekawszych, z którymi możnaby juz przejść do reala. Ale o czym ja mówię..........? Ty to wszystko dobrze wiesz i świetnie znasz nasze tricki. Mistrza nie należy uczyć....... Sadzę, że nadszedł dla Ciebie czas , abys odpoczęła i ochłonęła, a czas pobiegnie swym torem. A za jakis czas, kiedy juz nie bedziesz nikogo szukała, szczęście i miłość samo Cie odnajdzie, odszuka i zapuka do Twych drzwi. ........i co wtedy? ........będziesz najszczęśliwszą z najszczęśliwszych kobiet........czego z całego serca ci życzę!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana........ późną jesienią........:D:D:D .......świetne.....ja bym tam chciała nawet późna jesienią..........byłoby fajnie móc kochac do końca życia....................... .... a że młodsi to nawet dodaje troche pieprzyku.......;);) Ja wolę raczej takich starszych od siebie.......to też jest dziwne........mój ex był równolatkiem i co z tego wyszło.......????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz... erotyka chyba zaważyła :D:D po nią łatwiej siegnąć..jak się okazuje a potem ..rówieśnik i spory kontrast i jest jak jest miła Violu jak wybrałam - tak mam / hi hi pewnie do czasu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos mnie pobudził i ...tak mi zostało:D:D:D póki co to wciąz ten sam ktoś ale dalekie to od podłoża sercowego... za to zdecydowanie erotyczne:D:D jeden szkopuł to ...domyśl się Violu!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę pisać na forum..co tam nic co ludzkie...:D:D odpowiem Ci..brak miejsca..wiesz, synowie:) a ja najlepiej się czuję w moim mieszkanku a on jest wciąż wolny bo nie znajduje zrozumienia u równiesniczek/póki co:D:D/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama tego nie rozumiem....wydaje mi sie że są pewne granice wirtualnych konwersacji....Zastanawiam sie nad tym od dłuższego czasu i ciesze sie że podjełaś ten temat. Tylko że chyba należało by zapytać mężczyzn. Mam swoją teorię na ten temat....Wydaje mi się ze chyba sie mocno na kimś sparzyli lub nie do końca wierzą w potęge internetu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A o co chcesz spytać
facetów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana, jednak tak sądzę- jestes odważna. A co do naszej kobiecości to faktycznie kobiety zawsze ją odczuwają, a szczególnie te powtórnie wolne........:( Monita, zapraszamy do rozmowy. To był dialog , ale nikt nie mów, że ma on trwac wiecznie, może być rozmowa w szerszym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita, na początku tego topiku/ to juz duza lektura:D/ panowie i panie wypowiadali się dosc obszernie na temat aktualnie , wiekszość sympatyków czyta, a nie wyraza opinii :)tym bardziej miło, ze jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale wolno chodzi mi kafe.......bleeeeeeeee Skołowana, może nie wyraziłam sie jasno, myśle raczej o tym, że jeśli jest to partner dużo młodszy, czy bedzie chciał kiedys związać sie z Tobą. Każda z nas pragnie tego chyba najbardziej - miłości , bezpieczeństwai nratniej duszy, na dobre i złe. obojętne czy jest to związek sformalizowany czy nie. Dlatego pisałam, że jestes odważna w swych dążeniach, bo ja nie chciałabym , aby ktos powtórnie mnie zranił. tak bardzo bym tego nie chciała, więc dlatego boje się wchodzic w związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
związać tylko dlatego, ze czerpiemy radosc z erotyki?? coś Ty!!:):) to oczywiste, ze nie będziemy się wiązac póki co jest fajnie i juz na temat moich oczekiwan co do partnerstwa napisałam wczesniej odpowiada mi przestrzen i prywatnosc co nie musi prowadzic do zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
My tu ,gadu ,gadu a ja od 19-stej walczyłem na dachu ze sniegiem:):),i herbatke teraz sam popijam przy kominku:(,jednym słowem przydałby się ktos , do kogo by mozna rozdziawić japę ,bo Azor to tylko słucha i robi mądre oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Skołowana deprawujesz mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pania >Viole i Pana>Ryszarda ......Skolowana zwiala ...pod pozorem Synow ......chyba cos erotycznego robic hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×