Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość Sierotka_Balbinka
Ja Ciebie, Pazłotko, zdążyłem poznać jak zły "szezląg". Przed moimi oczami nic się nie ukryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierotka_Balbinka
A więc, Pazłotko, niniejszym komunikuję, że ja już nie jestem facetem. Wiem, że żałujesz, ale może się i na dobre obróci? Chcesz? Zostanę Twoją najlepszą przyjaciółką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierotka_Balbinka
Ja nie jestem facetem, Pazłotko, co się pokazuje z mojego pseudonimu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierotka_Balbinka
Słucham?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierotka_Balbinka
No dobra, idę se zrobić cóś do picia. Wracam za 128 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Nadporuczniku Balbinko! Ja uciekam na trochę! Miło było:D Wieczorkiem zajrzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka32
Witajcie ! Skoro zaczyna się coś dziać to wchodzę do klubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierotka_Balbinka
Wieczorkiem, Pazłotko, to ale mnie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierotka_Balbinka
Kłaniam się koleżankom. Rybcia, Ty się jednak może zastanów, czy się troszkę nudzisz, czy też nie nudzisz. Swoją postawą wprowadzasz dezorientację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierotka_Balbinka
Nie, nie, Rybcia. Ja lubię czyste sytuacje. Musisz się określić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierotka_Balbinka
Musisz mi także powidzieć, kim mam być dla Ciebie. Kandydatką na przyjaciółkę, czy może jednak facetem - kandydatem na narzeczonegp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadporucznik_Lukasz
Jednak jest nudno. Rybeńka. Chyba se zaraz pójdę w czorty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) trochę namieszała Balbinka i Łukasz - jedno osamotnione, a drugie z przerostem funkcji :D a co do mojej randki to była srednio udana , bo dopadła mnie wczesniej gorączka, dreszcze i ogólne zmęczenie ale oczywiscie poszłam bo ni jak było rezygnować pan mówil więcej niz ja, bo /chyba / grypka naprawdę mi dokuczała i jeszcze..pan miał feler - za duzo opowiadał o swojej byłej dzisiaj się kuruję i marzę o kolejnej randce , tym razem z panem bardziej wyrobionym towarzysko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadporucznik_Lukasz
Możesz się umówić ze mną, Internautka. Jestem facetem znającym podstawy sawławiwru. A więc, kiedy i gdzie się spotkamy? I czy w grę wchodzi uprawa seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadporucznik_Lukasz
O przeroście funkcji proszę nie pisać. Funkcja się zgadza (niemal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadporucznik_Lukasz
Co? Internautka? Ty także się mnie przestraszyłaś? Podobnie, jak Twoje koleżanki? Pisałem przecież, że jestem facetem i nie boję się wyjść poza net. Wygląda jednak na to, że to Ty się boisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadporucznik_Lukasz
Taaaaaaaa, chiba nic tu po mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy byliscie kiedys na randce w ciemno, bez wglądu w fotkę? czy takie spotkania nie wywołują wiekszych emocji tuz przed....?:) na pewno tak podstawowe dane zawarte w profilu , wstępna, acz sympatyczna rozmowa,i...skok w nowe wyzwanie! tego Wam zyczę! udanych randek w ciemno! lubię cieszyc się chwilą, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie tam ...tu sie wchodzi jak przy komputerku siem siedzi ...a z e czesto pzry nim musze siedziec ....pisze musze bo wiem ze musze.....chociaz bym nie chcial ale muszem ......to siedze w tym topiczku ...hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Skołowana to ja się zapisuję na randkę w ciemno,może być jasno ,mało b ędę mówił,cały czas tylko słuchać będą moje uszka i nie wspomnę nic a nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Skołowana ,wcześniejsze wpisy są na długie zimowe wieczory.szkoda ,ze ta śnieżyca zasypała drogi w dodatku auto potłuczone inaczej pewnie zjawiłbym się o 17 jako facet na poziomie i pewnie trzymałbym w ręce umówiony znak rozpoznawczy(Chwila dla Ciebie).Grypki śladu by nie pozostało , bo mam przyjazną aurę :):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Ooooooo, rety a teraz coś smutnego muszę pozapłacać rachunki, może ktoś ma nadmiar wolnych środków płatniczych(moze być waluta wymienialna), sterta rachunków zus-y ,prądy, gazy, telefony a może się inteligo zawiesi i bedę miła miły wieczór:):),smutne ,otworzyło się buuuuuuuuuuuuuu:(:(:(:,ubozeje:):(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiu! brzmi obiecujaco :) u mnie sniegu brak, a ja umawiam się na jutro z milym panem \" I\" to pierwsza litera imienia / duża/ podobnie jak ja, nie ma problemu z wyjściem poza net:) od czasu rozstania z pog. S dostałam wiatr w plecy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
To cała naprzód i pomyslnych wiatrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×