Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Myślę, że kobiety \"uciekają\" tak samo. Zresztą trudno się dziwić - nikt nie lubi być owinięty bluszczem. A ja powiem tak: \"Mężczyźni kochają za coś, kobiety mimo wszystko\". Dramat ;-) Zdaje się, że Indianie nie mają jednego zbędnego włoska na ciele? Zawsze fascynowała mnie ta rasa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jest w tym trochę prawdy. My, kobiety mamy skłonność do wyszukania w sobie mankamentów urody i często do denerwującej wręcz przesady. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internautko, mamy gorące serca, więc szybciutko to łóżko się rozgrzewa. ;) Są i plusy samotnego sypiania. Nikt Ci nie dyktuje, z której strony masz spać i jak spać (ja czasami w poprzek sypiam :P ), kołdry nie ściąga, nie przydusi gdzieś nieopatrznie cięzką nogą... nie jest tak źle. :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto, cóż za tendencyjność! ;-) Ale z racji \"pojedynczości\" przychylam się do Twoich argumentów. Co do kobiecej \"dociekliwości\" to trudno się z tym nie zgodzić i przyznam szczerze, że mnie samą to irytuje więc nad swoim \"męskim podejściem\" mocno pracuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rdzennie Wielkopolska, aktualnie Warszawa, ale to się może zmienić. Pojęcia nie mam jeszcze na co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapitalne! mam koleżankę, ktora na pewnym swoim zawirowaniu życiowym chwyciła mapę Polski, ołówek i zamknąwszy oczy wbiła go w mapę: trafiła na Bielsko-B, pomieszkała tam kilka latek i ponowiła \"próbę\":D trafiło na miasto, w ktorym ja też mieszkam i tu trwa do dzisiaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szalona! Szczęśliwa? Podoba mi się :-) Myślałam o takim poznawaniu Europy. Wyjechać np. do Hiszpanii i tam pomieszkać jakiś czas, wgryźć się w kraj. I potem np. do Szwecji albo do Włoch, na jakiś czas. Właściwie nie wiem co mnie powstrzymuje... Chyba tylko strach :O Póki co zobaczymy gdzie zaproponują mi ciekawą pracę - jestem w trakcie poszukiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Internautko. O zmianie miejsca zamieszkania to mogę tylko pomarzyć. Zbyt mocno jestem tutaj związana z pracą, mieszkaniem. Choć mieszkanie to nie problem dzisiaj, jednak stała i pewna praca do podstawa, tym bardziej, że ma się jeszcze niepełnoletnie dziecko przy sobie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy medal ma dwie strony, moje Panie... Poza tym wszystko jest kwestią odwagi. Rozsądnej odwagi, nie brawury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie 🌻🌻🌻🌻 Widzę ze od rana trwa ciekawa dyskusja, aż załuje że dopiero sie przyłączam :( Pozwolę sobie odpowiedzieć na ostatnie pytanie , które zadała Skołowana internautka... No więc ja bym poszła na koniec świata za człowiekiem który jest dla mnie bardzo wazny. Jakos tak mam, że bardziej przywiazyuję sie do ludzi niz do miejsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivian, baaardzo podoba mi sie Twoje motto w stopce! Szkoda, że z praktyką rożnie bywa... Ja nie potrafię tak jednoznacznie się zdeklarować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitaj Vivian:D romantyczna z Ciebie dusza! ja od kiedy pamietam bardzo przywiązywałam sie do miejsc, ludzi, przedmiotów, na dzien dzisiejszy jestem jeszcze odpowiedzialna za synów, ale chętnie pojechałabym tu czy tam, nawet w Polsce mam jeszcze białe plamy miejsc, w ktorych nie byłam, najbardziej jednak chciałabym odwiedzić miejsca związane z dzieciństwem- Karkonosze, obiecuję sobie kazdego roku i jakos...nie udaje się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×