Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość kobieta też po 40-tce
Ziz, a czym dla Ciebie jest dotyk? Czy szukasz okazji, aby, niby przypadkiem, dotknąć kobietę, z którą się spotkałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zrobimy nocne wędrowanie, czyli ósma, ale wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto ... dla mnie dotyk to taki rodzaj pomostu do bliższego poznania. Od zwykłej rozmowy do wymiany uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meldujemy się więc o ósmej wieczorem. Ktoś ma inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Gdybym się spóźniła, to jedźcie beze mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, dobranoc, kolorowych snów. 👄 🌻 Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto.. A czy szukam okazji, żeby jej dotknąć. Odpowiem nie. To jest taki naturalny etap, najczęściej nieuswiadomiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Dobranoc, miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zdziwiona
--->Violu przyjmuję przeprosiny. Uważam, że należą mi się. Nie była to bowiem twoja osobista opinia na temat, ani próba dyskusji. To była ocena mojej osoby, mojej inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zdziwiona
---> i jakby ona(inteligencja) moja nie była, uważam, że nalezy zachować przy całej swojej otwartości, również takt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zdziwiona
---> Skolowana czytam was. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w ten zachmurzony dzionek:D piję sobie kawkę i dumam:) \"dyzurne topiki juz zaczęły isnieć\', a grono tego wciaz tu nie zagląda:( Maximku, dlaczego wczoraj umknąłeś? zawsze możemy sobie popląsać choćby słownie:) jestem zdziwiona..witam raz jeszcze:) a teraz słowo do podglądaczy naszego topiku wypowiadajcie się, jesli macie watpliwości w temacie topiku tutaj rowniez się poznajemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Internautko witaj. :) Ja też właśnie z kawą na chwilę usiadłam. Ten aromat i smak... Wolę jednak czuć go zmysłami, niż tylko sobie wyobrażać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i miłego dnia życzę 🌻 To i ja sie do Was kobietki przysiadam z kawusia na moment :) Odnosnie wczorajszej dyskusji: Wielbiciel pytał czy nie boimy sie wyjsć poza net... ja osobiście sie nie boję, ale zanim to zrobię muszę spędzić wiele godzin z kimś na necie i poznać go najlepiej jak potrafię i oczywiście osoba ta musi mnie baaaardzo zainteresować. Z tym że nie kieruję sie wyłącznie jego dosłownymi wypowiedziami w trakcie klikania np na komunikatorze ale też duzo czytam miedzy wierszami. Do tej pory zdecydowałam się tylko dwa razy wyjsć poza net i dwa razy sie nie zawiodłam. Rysiek, piszesz, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.... owszem to tej samej nie, ale jeśli nurt poprzedniej był wyjątkowo ciepły i przyjazny to nie szukasz drugiej która daje podobne- miłe odczucia? Bo ja tak :) Ziz... doskonale pamiętam, że raz znalazłam się w sytuacji kiedy własnie na pierwszym spotkaniu meżczyzna dotknął mojuej dłoni a ja się pod tym dotykiem dosłownie roztopiłam :) A wzrok? Zawsze patrzę w oczy i czytam z nich jak z otwartej ksiażki :) Nie uciekam wzrokiem i bardzo nie lubie kiedy rozmówca to robi bo .... hmmm... nie ufam ludziom który uciekają wzrokiem po kątach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Witaj Vivian. :) 🌻 To prawda, rozmawiając z Kimś, należy patrzeć tej osobie w oczy. Natomiast Zizowi jak przypuszczam, chodziło o szukanie kontaktu wzrokowego z osobą, która nam się podoba. Raczej dziwne byłoby, gdybym wpatrywała się w Kogoś, gdy w pomieszczeniu jest kilka osób i to przeważnie wszyscy płci odmiennej. :D Takie szukanie kontaktu wzrokowego wyglądałoby na prowokację, a ja tego unikam. Jeżeli jednak zauważę, że Ktoś mi się przygląda, to przyznam, że czuje się wówczas lekko zakłopotana. Musiałam to napisać jako uzupełnienie w kwestii podniesionej przez Ciebie nieufności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×