Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość kobieta też po 40-tce
Ziz, trafnie to określiłeś, jeśli o mnie chodzi. Podaję rękę dość często mężczyznom przy powitaniach służbowych. Nie odczuwam wówczas nic. Może tylko ciepło lub zimno podanej dłoni. Jeżeli darzę kogoś uczuciem, to już wtedy szukam, prowokuję do dotyku, który sprawia nam obojgu nieopisaną przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko, ja tez jestem odszyfrowana przez Ziza. Mam w sobie wiele miłości i chętnie ofiarowuję ją innym ludziom. Może właśnie przez to, ze daję to tak dobrze mi z tą miłością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skolowana ... chyba nie, musiałbym tylko poczytać trochę o wojskowych działaniach strategiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto...jakze daleko nam do uczucia! teraz prowadzimy rozmowy..jakby rozpoznawcze w temacie ..no wiesz:D a co do podanych łapek..bywaja tez suche i szczupłe, podawane nie pełną łapką a częścią. pulchne i przyjazne ,wilgotne, ciepłe ..jakby z przytrzymaniem uscisku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana - masz w sobie wiele innych zalet, poza tą wymienioną - dotykiem. Sądzę, że Ziz były niesamowicie rad móc poznac taka niewiarygodnie ,,postrzeloną\" kobietę.:) W dzisiejszych czasach romantyczki omija sie wielkim łukiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Internautko wiem o tym. Jednak u mnie odczuwanie przyjemności z dotyku właśnie z tym uczuciem się wiąże. Jeszcze nikt nigdy tak na mnie nie zadziałał, abym przy pierwszym spotkaniu, ba, dotyku poczuła dreszcze. Może jestem po prostu zimną kobietą. :) I tylko odpowiadam na pytanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazyłyście, ze w necie przejawia się duzo erotyzmu, w roznych postaciach temat ten bywa zahaczany podczas rozmow poznawczych jak na to dziewczyny reagujecie? czy zalezy jak sa prowadzone czy rezygnujecie z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto ... a jak jest ze wzrokiem w kontaktach służbowych. Załóżmy, że Twój rozmówca podoba się Tobie i to bardzo. Co wtedy robisz? Unikasz jego wzroku, czy wręcz przeciwnie zaczynasz szukać kontaktu wzrokowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zdziwiona
Violu---> zobaczyłam chyba twoje drugie oblicze! Jestes naprawdę miła! Jednak potrafisz. A miesiąc temu, na innym topiku, obraziłaś mnie. Oceniłaś. Wydrwiłaś. Jedno zdanie - jednak zabolało. Trudno zapomnieć Violu o "goracym sercu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Ziz, czasami zdarzy się obecny Ktoś, Kto wzbudzi moje zainteresowanie. Jednak staram się unikać jej wzroku, chyba, że muszę z Tą osobą rozmawiać. Wówczas patrzę w oczy odważnie i się przy tym uśmiecham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tak - to bardzo, bardzo przepraszam- tez miewam swe zdanie w niektórych kwestiach. Z natury jednak nigdy nie zamierzam nikogo obrażać. Jeśli jednak to uczyniłam - prosze o wybaczenie. Z tego wniosek taki płynnie - kazdy jest po trosze dobry i po troszę nikczemny. na siebie oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Violu, ale czasami chcesz ukryć swoje emocje przed rozmówcą. Szczególnie te wyrażąjące Twoje uczucia, gdy chesz się ukryć. Myślę, że akurat Tobie taka sytuacja się nie zdarza, jesteś otwartą osobą, szukającą bliskich kontaktów. Jestem jednak ciekawy, jak sobie radzi z tym kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
*Jednak staram się unikać wzroku tej osoby, chyba, że muszę z nią rozmawiać. Przepraszam, ale tak powinno brzmieć to zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
To dobrze Internautko, że wiesz, czego potrzebujesz, aby zadziałało. :) Ja niestety tego jeszcze nie wiem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skolowana .... piszesz, że ... wyciskasz tą wiedzą... Ja się zaczynam Ciebie bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×