Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

i ja też...... Aczkolwiek wspomniałam o nim w kontekście mowy o uczuciach między małżonkami. Tylko tyle.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Zapowietrzyłem się idę szpony szlifować , pumeksem skórę glansować, błyszczące zmierzwione włosy ogładzić, kanta u spodni przyprasować, lakiery przetrzeć ,spinacz u spodni nogawek odpiąc, srebrną szpilę z krawatu wyjać, z palucha chyba serdecznego srubę z czerwonym oczkiem zdjąć ,no i kamienia na kłach rozpuścić ,skropic sie ,,Przemysławką",o rety zapomniałem plik kart kredytowych :):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana z miłą chęcią ❤️ i :D Rysiu, jeśli z mego powodu ta przemysławka, to ja cofam 😘, bo zapachu tego nie zdzierżę. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Viola czeeeeeeee-guevara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Pamięc jak w porządnym kompie 250 GB, kto pamieta co to była ,, Przemysławka":):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maximku, W DNIU EDUKACJI NARODOWEJ PRZYJMIJ MOC GORĄCYCH ŻYCZEŃ, SUKCESÓW, MAŁO WORKÓW PEŁNYCH PCHEŁ, WIELE CZASU DLA MUZYKI I ODNALEZIENIA MIŁOŚCI SWEGO ŻYCIA. ;) SKOŁOWANA, TERAZ NAWET ŻAL MI CIEBIE NIE BĘDZIE, KIEDY MAXIM DO TAŃCA CIE POPROSI - WSZAK SAMA O TO GO POPROSIŁAS JAKIS CZAS TEMU:) zemsta jest słodka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maximku, kochany, słodziutki Maximku. 😘😘😘 w Twe oczęta przecudne - błagam poproś Skołowana do oberka i kujawiaczka , albo rock and rolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×