Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Jessso, jak ja się spóżniam z postami ale sorry to nie ja mam taki zapłon marny tylko mój nat ledwo zipie dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lod
Psikutas w tego pokera to tylko z Mariolka zagraj a ja mialam na mysli piłke plazową albo badmintona chyba dobrze napisalam mam nadzieję o wyobraznio ludzka:P a własciwie męska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lod
sete to ja mam na dwa drinku;) podziele sie z Toba tylko jak ty widze walisz takie to nieżły jestes zakrapiacz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lod
musztardóeki albo po nutelli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha kochani, to się pijacki topik robi :D :D :D Jak tak na wyspie zabalujemy to nastepnego dnia moze wody w strmieniach zabraknąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lod
Psikutas uciekam bo wszyscy uciekli chyba powiało chłodem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak własnie pomyslałem bo tak jakoś film koło Ciebie chodzi.... bohaterów nasladujesz .... dublerem moze jesteś ? albo aktorem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslałem ze aktorem i chciałem zapytać ile dostałes za wypicie wódy z naczynia po zniczu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle ze Ty również chciałeś zwrócić na siebie uwage :O.. tego geja bym nawet nie zauwazył ...tolerancyjny jestem :) powiedz mi Jarosław Psikutas>>> czy wszystkie kobiety nazywasz sukami ????? a już myślałem ze mam do czynienia z facetem na poziomie :O Jarosław Psikutas A to w miejscowości Warszawa mieszkają w większości zimne suki, któe wyjechały ze swoich wiosek za chlebem i lepszym zyciem http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3341047&start=30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×