Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Witam wszystkich :) Vivian..... Tę piosenkę, której fragment jest w moim podpisie, najpiękniej wykonywała para Orłowa - Utiosow w filmie \"Świat się smieje\". Tylko takie Matuzalemy jak ja mogą jeszcze pamiętać o tej piosence i tym filmie... Polską wersję śpiewała Irena Santor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łojessso z nożem na wieloryba? To musi być jakiś big gerlach bo takim kuchennym to możemy mu najwyzej miedzy zebami podłubać a nie wypatroszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiana69
Nomad bracie, pamiętaj, że na wyspie wilgoć i gitarka rozstrojona. Ale zawsze mogą być brzmienia hawajskie;) Indiana kursuje na trasie południowej PL Krakuff, Rzeszów, Bielsko Biała, ostatnio także Wałbrzych. Zaden jednak ze mnie kierowca bombowca ani motorniczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim - nie opowiadaj głupot - Ty jestes mężczyzna w kwiecie wieku, mądrym i uroczym, szazrmanckim i inteligentnym - a tu jakieś gadki o wieku.....:(:( A ja? Kobieta po przejściach i z takiego rocznika ? A film świetnie pamiętam, swego czasu bardzo go lubiłam - czasy wczesnej młodosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
indiana69 masz racje z tą wilgocią ale na mojej gitarze nieuswiadczysz nylonów więc kłopot poniekąd z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiana69
masz rację Maxim - Orłowa była najlepsza. Chyba jesteśmy rówieśnikami, bo pamiętam ten film i w ogóle uwielbiam starocie nie tylko z lat 30tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie Panowie - może zamiast strojów fogowych może gitarki Wam wystarczą za odzienie? Zawsze to strój nietuzinkowy i jaki wszechstronny:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiana69
proponuję w takim razie jakąś próbę gitary w łazience urządzić przy otwartym kranie. Kto z Was ma największą łazienkę??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiana69
na mnie gitarka jakby ciut za... sztywna:) wolę już naturalne stany skupienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiana69
a nie jesteś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to w sam raz nadaje sie na test wilgotnościowy :) wysyłamy nasze gitary do Ciebie byś zbadała wpływ wilgoci na strojność gitary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lod
widze że kubelek lodu dla ochłody albo widerko zimnej wody moze sie przydać jestem zimna w słowie więc pozdrawiam zimne👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lod
no dobra dodam szampana bo zaraz mnie:P zakrakają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Nomad hihihiih pare muszli też się znajdzie, palmę z salonu przeniesiemy ... a na upartego do wanny to i ponton wlezie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nie bedzie chciał wejść to powietrza upuscimy :D hmmm tylko jak my tego wieloryba dla Wioli tam wtaszczymy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiana69
witam Zimną gorąco 👄. Proponuję zebrać się wszystkim u Viv w łazience celem omówienia trasy podróży i próby generalnej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×