Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość kobieta 43
Violu 👄 :D A pewnie, że dołączą! :D Ty ogrzewaj miejce, a my z Zimną trochę je schładzać będziemy, gdyby upał zbyt mocno doskwierał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czasem wydaje mi się, że ja tu juz wrosłam.....:O ....juz inni moimi słówkami zaczynaja sie posługiwać....ech życie.... ale mam dziś wisielczy humorek .... buuuuu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysinek10
no cóż jestem facetem -nigdy bym sie nie odwazył wyjsć w real-bał bym sie braku akceptacji zreszta zajety jestem nie ważne czy szczęśliwy czy nie osbiscie nie popieram tego i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek, witaj na naszym forum. Dla Ciebie 😘 na powitanie i zaproszenie do częstszego tu ,,bywania\". Twe zdanie jest bardzo ważne.Owszem jest inne niz wielu z nas. Ale to nic. Zawsze można wymienic poglądy. :D Czyż nie? :) Ja jeden jedyny raz spotkałam się z facetem poznanym na forum. Niestety żałuję. :( 😭. Ale to innego typu historia. Aczkolwiek uważam, że spotkania w realu maja wiele zalet tak jak i wiele wad. Zależy to wszystko od tego jakie każdy z nas ma swe priorytety. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko, może ja za dużo tu piszę? Męczę swym towarzystwem 😭 Jestem zbyt przygaszona w takie dni jak dzisiejszy........ Pamięć o kochanych bliskich........ Rozumiesz ? No dobra już nie bede wylewać swych łez, aby Was nie zasmucać -po prostu będę czytać........ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu!!!! Ty NIKOGO NIE MĘCZYSZ!!!! Perełko masz pisać! Violu, wiem co czujesz, ja też dzisiaj byłam odwiedzić groby bliskich mi osób. :( Nie ma ich z nami, ale są i pozostaną w naszych sercach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...już lepiej....spojrzałam w album ze zdjeciami, a tam miłe sercu obrazki z przeszłości....... i wspomnienia, które rozweselają me serce.............. Będzie dobrze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
gdzzie to ciepło z wyspy,wywiało mnie doszczętniea to co pozostało to wypiło sobie herbaty z rumem tak 1/1i od 17 do teraz sprawdzało czy wszystkie molekuły sa na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu i niech te wspomnienia na zawsze w nas pozostaną. :) Zycie musi toczyć się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysku, ciepłem to Viola obdziela! :D Do mnie się zgłoś jak Ci za gorąco będzie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiu, kiedyś najlepszym sposobem na zmarzniete ciałko był okład z ciepłej piersi ;). U mnie to działało :D:D A teraz muszę grzać swe stare ciało wyimaginowanym słonkiem na wyimaginowanej wyspie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko, Ty zimna ? ha ha ha ha ha Toć Ty wulan ciepłej lawy, która rozlewasz po nas wszystkich ❤️ Teraz trzeba przytulić naszego Rysiaczka, coby nam nie zamarzł. Oj strata byłaby wielka, och wielka.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... amoże to za duża ilość tego rumu?...... i Rysiu się rozpłynął ........ oby w marzeniach sennych........ o wyspie szczęśliwości ...... ma sie rozumieć:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maximku 😘 i to podwójny. Już uciekam, bo senność mnie straszliwa naszła - może to sprawa tego ostrego , morskiego powietrza pomieszanego z dymem świec. Mam nadzieję, że dotrzymasz towarzystwa miłej Kobietce :D. Po co ja o tym piszę - przecież jesteś prawdziwym mężczyzną z klasą. :) Kobietko, dobrej nocy Tobie życzę. Proszę pomyśl słodko o swych marzeniach {kwiat]🌻. Pa pa pa pa pa pa Do jutra 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu, dziekuję. :) 🌻 I Tobie życzę spokojnej nocy i samych cudownych snów. 👄 Do jutra. Pa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak i u nas wiatr szaleje. No cóż, wielkimi krokami nadchodzi zima. :) Juz późno, czas odpocząć. Spokojnej nocy Maximie. :) Masz bardzo ładną stopkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jestem zakochany na zabój.Stąd ta stopka. No co, matematyk też może być zakochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Wieje wszędzie co to będzie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....wieje wokół, wieje wszędzie..... co to będzie, co to będzie....... Śnieg będzie......raczej juz jest. :( Dzień dobry wszystkim.:D:D:D Pozdrawiam nietypową porą jak na mnie, ale od dzisiaj posiedze pare w dni w domku- moje serduszko zaczęło bić jakimś niezrozumiałym rytmem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim, zaskoczyłeś mnie - bardzo pozytywnie:). Zakochany? ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ No nie! Nie darujemy Ci Twej nieobecności na topie. MUsisz opowiedziec nam o swych sercowych zawirowaniach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×