Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Kobieta to kobieta bez wzgledu na to czy zła czy dobra ..... Sorry ale jestesmy z innej bajki ....na miano faceta na poziomie musisz jeszcze popracować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyalkowa fujjjjjj
a ja uwazam, ze nalezy nazywac rzecyz po imieniu. Jak zła i wyrachowana to tak ja traktowac a nie jakies piedestały. i mowic suka, bo nią jest. przegieła jak wepchala sie na chrzestna. Zamiast udac sie w kta, ona sie pewnie rozpanoszyla w calej rodzinie. Bezczelnosc z jej strony. Wiedziala ze ma ukochana i kogos kocha. Podla jak nic. U niej wszytsko niby nie planowane a tak naprawde ona to rozgrywa tak jak te andrzejki rok temu, niby przyapadkiem, a dobrze wiedziala kto bedzie i gdzie. to samo było jak poznala exmeza. niby przypadkiem g.. prawda, zaplanowala to. tylko potem tak pieprzy jak potluzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyalkowa fujjjjjj
A to w miejscowości Warszawa mieszkają w większości zimne suki, któe wyjechały ze swoich wiosek za chlebem i lepszym zyciem -==== to prawda. i kazda z nich jak sie tak przypatrzec łapała i leciała na sąłwnego i bogatego, jak nie on to moeze jego kumpel i tak ze soba byli. aby był bogaty i sławny i mial wejsca na salony i wtyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A o co chodzi bo nie kumam
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyalkowa fujjjjjj
jak nie wiadomo o co chodiz to chodiz o prawde, ktora kole:) alkowa o tym wie. I mam nadzieje, ze wie ze jets sukaa:) powinna to wiedziec ode mnie i do niego. koniec cacania. za duzo tego miala i to podle wykorzystywała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyalkowa fujjjjjj
powiedziec komus ze przegila pałe to jets chamstwo? nie to przywołanie kogos do porzadku jak alke. Miala za duza smycz i prosze jak sobie pofolgowała. Zachowywała sie jak 1 zona. a nie jak ktos kto juz dawno skonczyl prawo bytu w jego zyciu i rodiznnie. Bezczelnosc z jej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, ja też lubie mówić prawdę, jaka ona by nie była. Tylko powiedz mi dlaczego na tym forum i do nas? Wyjaśnij, a może wtedy wszyscy zrozumieją. Tu nikt nikogon igdy nie przekreślił. Ja tez nie mam takiego zamiaru. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
A kto tutaj zaprosił samoobronę i tych lepertychowatych ........skołowana co tu się stało:(:(:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Skołowana wracajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Ratuj topik bo się zrobił taki pszenno-buraczany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Dobrze ,ze jesteś co to za lepertychowaty tutaj wlazł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Dziwie sie ,że prowadzicie rozmowę z kims takim:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Co się stało z wysepką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo my kochany Rysiu, mamy klasę i z każdym człekiem(nawet tym nawiedzonym) rozmawiamy- ups - chcemy prowadzić dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lod
nie wierze wlasnym oczom jakiś tyfus przeleciał przez ten topik pomylił kierunki zboczył z tematu.No cóż nalezy przemilczeć bo niczego innego zrobic raczej nie mozna .Usunięcie wpisow jest raczej nie mozliwe bo przeciez nie obrazliwe więc po prostu pierwsza obcja najlepsza:) Violu Skołowana vivian Nomad Maxim ziz rysiu pozdrawiam na wyspie i uwazac dziś maja wiać silne wiatry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie w dniu pełnym zadumy i wspomnień 🌻 👄 Zimna, dziekuje za pozdrowienia, ja rownież pozdrawiam serdecznie 🌻 Violu nie martw sie skarbie, w mojej łazience to miała być tylko próba generalna, w zwiazku z testowaniem gitar a raczej wpływu wilgoci na strojenie i brzmienie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lod
VIV ale rozmantyzm łzienka gitara i śpiew tylko syren??czy kogo?// a może "Upiór w łzience":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BBuuuee jam ci upiór jak upiory hihihi skolowana mnie zna ...wiec wie ze moge pol miasta przestraszyc hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski😘 dla wszystkich bywalców i podrózników udajacych sie na naszą wyspę. Viv - już sie nie boję, miałam obawy tylko co do tego dmuchanego wieloryba;) wolałabym prawdziwe zwierzę- toć to jakieś wyzwanie, no nie :D- dla Panów- mam rację?:D:D:D:D Zimna jak lód - my babeczki robić bedziemy za solistki, ale czy syreny - :P to nie jestem tego taka pewna.;) Aborygenin - pamiętaj, nigdy nie jest takźle, aby gorzej być nie mogło:D;) Pozdrówka. 🌻🌻🌻🌻 Zaraz zmykam drugi raz na cmentarz...... ,,....śpieszmy się kochac ludzi , tak szybko odchodzą....\" ks. J. Twardowski [ \' ] [ \' ] [ \' ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna bardzo smutna
(*)(*)(*)(*)(*) Pamiętajmy! Viola - dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na przykład komornik
taka jedna--> Też bym pograł w kręgle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna bardzo smutna
,,Człowiek tak długo żyje, jak długo pamiętamy o nim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lod
niedośc że zimnem powiało brrrrrrrrrr to jeszcze smutkiem:( ale cóż taka kolej rzeczy rodzimy sie zyjemy i umrzec tez musimy[kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze że pustki
na wyspie szczęsliwości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×