Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Tia... napewno osłodzimy im ten pobyt :D :D ;) A bedzie serwowany sex on the beatch? To ja chętnie :D Oczywiscie o drinki mi chodzi ;) Maxim!!!!!!!!!!!!!! Już wiem co to za piosenka!!!! Serce to najpiękniesze słowo swiata.... itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiana69
dawno, dawno temu planowałem z przyjaciółmi zorganizować taką wyspę w Bieszczadach... teraz ze względu na ciepełko wybrałbym coś "owłosionego" wysoką trawą, najchętniej w okolicach Morza Śródziemnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoja drogą, chciałabym słuchac bajek na dobranoc...................... Leżałabym wtedy na rozgrzanym piasku, ab twarz zwrócona miałabym ku gwieździstemu niebu, z oddali dochodziłby szum morza i śpiew egzotycznych ptaków..................., a ktoś szeptem opowiadałby bajeczki....... No co!! Pomarzyć nie można? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiana69
Viola, mogę zobaczyć jak trzymasz?:) Sex on the beach... brzmi sympatycznie nawet w kontekście drinków:) czy na wyspie planowane są lekcje dla początkujących naturystów? bo ja baaardzo wstydliwy jezzzzdem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana - pierwszy raz zawswze najgorszy. Nie martw sie to strój EWY i ADAMA - listki figowe, bądź wersja bardziej okryta strój uszyty z liści bananowca. Który wybierasz? Ja z Kobietka uszyjemy z miłą checią- oczywiście igłą zrobiona z ości wieloryba:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viv - gotować to ja bardzo lubię - stworzono mnie chyba na typową,,kure domową\" - bez urazy miłe Panie(lubię wszystkie te czynności, które wykonuje polska matka, żona i gosposia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiana69
każda wersja będzie OK, byle nie "kłuła... w oczy":D wiecie co? Kilkanaście lat temu obiecałem chrześnicy wycieczkę do Kanady. Teraz dziewczyna ma 20 lat i zawsze gdy mnie spotyka, pyta - tata, to kiedy jedziemy? Tak bywa z deklareacjami...:) ale to co napisałem o bajkach, obronie i ochronie mam we krwi, więc z dotrzymaniem słowa nie powinno być problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię Violu :) Niektórzy zastanawiają się jak mozna lubić gotowanie, sprzątanie, pranie itd ... a jednak można :) To mój żywioł i mówta co chceta ale dobrze mi z tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie masz wyjścia! Nomad Indiana , a co z Tobą! Nie bój sie konkurencji - kochamy wszystkich miłych mężczyzn. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiana69
tak przy okazji - skąd jesteście? może znajdę tutaj jakiś sąsiadów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie zawsze Violu :) Znam panie grubo po 30-tce , 40-tce które uważają że to poprostu obowiązek a nie przyjemnosć. A ten nóż to w jakim celu chcesz zabrać Violu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......o gitarze bym zapomniała........... a tak lubie jej dźwięk...... znam tyle wspaniałych piosenek i pieśni do ogniska........ Dzięki za przypomnienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomad gitarę koniecznie zabieraj!!!!!!!!!!!!!!!! A tylko spróbowalbys zapomnieć :P Indiana, ja z podlasia jak już wspomniałam , a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi - toć nie na patroszenie facetów. O nie! hi hi hi hi hi hi hi hi Z tym gotowaniem to masz po trosze rację!:) Indiana - ja z TRÓJMIASTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×