Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Ja też nie lubię emocjonalnych filmów w sensie grozy...:) Okropny tchórz jestem i mam za bardzo wybujałą wyobraźnię, by później spokojnie spać... Ostatnio na Zone Reality, przy okazji Halloween oglądała autentyczne relacje duchołapów... Hmmm... Brrrr... O^O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Witam wszystkich :0,skołowana mam drabinkę :) .A może bys tak u mnie male malowanko zrobila:),farba zgromadzona przeróżne pędzle i wałki tylko chciejstwa brakuje:):):0,może nie ruszac będzie kiedyś to wyglądało jak sceny z polowania w jaskini:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
Abi zapewne do Australii:P A ja zycze miłego dnia🌼 Rysiu ty leniu:P At;lantis skolowana uważaj na kręgosłup ViVian No i ersztae pozdrawiam jesli pominęłam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dzięki za wsparcie w temacie malarskiego zmagania:) nie mam męskiego wsparcia dlatego walczę sama ale nic to!! takie zajęcie powoduje, ze satysfakcja większa :D:D:D mili bywalcy..a teraz z beczki zachowań cięższego kalibru... czy zdarzyło Wam się spotkac na swojej prywatnej drodze kłamstwa tzw. ż y c i o w e ? czy uważacie, ze takie mozna wybaczyć? milego dnia:):):):) ps.:D to powyzej dla lepszego poznania się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest szanowna internasutko jak mlodych sie rozpuszcza ...wtedy trzeba samemu suficik skrobac.hahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
Kobiety uwielbiaja zrobic cos męskiego wten sposób udawadniamy sobie ze bez Was da sie zyć i to nieżle:P Pozdrawiam i skołowana duzo siły pozytywnej posyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aborygeniku..młodych wykorzystuję do innych zajęć a sufit skrobię tylko w pewnych miejscach, potem zagruntowuję, pokrywam warstwą gipsu, potem znów zagruntowuję i jest ok! :D:D:D:D zimna...:D:D:D:D dzięki a temat, ktory zaproponowałam uszedł Twojej uwadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do obecnych
....co zrobiliście z pozostałymi bywalcami topu? zamknęliście ich w szafie, czy otruliście? :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA wszystkich zaczarowalem ....bom ci australokantropusiontko hahahah i dlatego pouciekali hahahhaahhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do obecnych
To fakt - jakeś się tu pojawił to tamtych wcięło!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
Abi ja ich zamroziłam:P A jesli ktos jest tak ciekaw niech zapyta ich wprost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do obecnych
:D:D:D:D:D do łez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
acha zapewne maja podane tleny albo emaile i może zaspokoja w ten sposób Twoja ciekawość A co do pytania skołowanej o zyciowym klamstwie to na nim opierało sie moje małżeństwo i wcześniej czy pózniej musiało sie rozpaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
Co Was tak wywiało . Mam chwilke to powiem Wam co mnie tak gryzło w małżeństwie Otóż mój małżonek zrobił sobie dzieciaka z inna kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimna, tak, na takim kłamstwie nie da się budować związku. Takie rzeczy "gryzą" i..."gryźć" będą. Powiedz, jak oczywiście masz ochotę, ile jeszcze czasu potrzebowałaś by podjąc ostateczną decyzję o rozejściu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
i to zrobił jeszcze przed ślubem zataił i ożenił się ze mną. To była ta jego wielka miłośc do mnie nie powiedział żeby mnie nie stracić ale głupie podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
zrobił wiele złych rzeczy wprowadzajc mnie w tzw toksyczny związek a ja uzaleznona tkwiłam w nim ponad 20lat i urodziłam mu troje dzieci.Moja głupota gdyby miala skrzydla fruwalabym jak golebica ......oczywiście cytat z filmu "Szpital na preyferiach" pamiętam go z młodości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt, chyba każda z nas wolałaby o czymś takim wiedzieć przed ślubem. Dziwi mnie tylko, że coś takiego Panowie zatajają, kiedy już z góry wiadomo, że istniejącego dziecka się nie da ukryć. Zdrada bez takich konsekwencji może nigdy się nie wydać. Jednak my kobietypotrafimy wyczuć, że coś jest nie tak i co najgorsze, nie mylimy się wówczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimna, nie Ty jedna. :) 🌻 To chyba nasza odpowiedzialność za rodzinę nie pozwala wcześniej podjąć drastycznych decyzji. Potrzebujemu dużo czasu, ale w końcu mówimy dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dość trwa jednak czasem stanowczo za długo... Czasem kobiety kochają za mocno i tym bardziej chca uwierzyć, że miłość wszystko zmieni... Nie zawsze..:( Hejka dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlantis :D Masz rację. Próbujemy ratować wszelkimi sposobami. Kosztem własnej godności. A jak się przeżyje z kimś mimo wszystko około 20 lat to odejście jest jeszcze trudniejsze. Wszystko to z lęku przed przyszłością. Tylko jak mówi przysłowie, strach ma wielkie oczy. Ja po roku mogę tylko powiedzieć, że bylam głupia tak długo się wahając.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×