Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Zimna.. kłopoty ma każdy, ale niekoniecznie sny musza odzwierciedlać przejmowanie się nimi..:) Często sen przed czymś ostrzega... Albo coś podpowiada... Nawet koszmarek... :) Abby... mam kilka miśków...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowanan internautka
witajcie:) dzisiaj pracuję fizycznie i to w temacie, z ktorym nosiłam się od dawna. jestem upaplana w farbie po czubki włosów:( a gdzie tam jeszcze do konca////// póki co zmywam sufit w łazience. okropność, faktem jest, ze zabieram sie za to mało fachowo...hi hi potem czeka mnie mycie sufitui długaśnego przedpokoju problem w tym, ze podobają mi się tapety, ktore tam juz są i będę musiała je jakoś o b e j s c :D:D jedno mnie pociesza, ze nikt mi nie marudzi nad głową, mam swój zamysł i go realizuję :D:D:D:D oj ciężko, ciężko..ale jak juz skończę!!!:D:D:D to będzie piknie:D:D a jak Wam się dzisiaj pracuje? chyba umysłowo??:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sny ..chociaz wiele osob w to nie wierzy , potrafia powiedziec wiele o tym co nas czeka ....o drugiej osobie .......ostrzegaja ...to prawda....... kiedys z mama tej samej nocy snilismy pole pelne lanów zboza ...i psy ktore moj tatko wyprowadzil z domui zabil ....snilo nam sie to rownoczesnie ......rano tatka nie bylo juz na tym swiecie ......:-( sny to potega ...o ktorej jeszcze malo co wiemy ....i nie wiemy jak je trafnie zinterpretowac @skolowana ..zaklej scianki folia dokladnie jak nie chcesz tapet stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak własnie myślałam
że aborygenin to dobry i uczynny facet:) - taki z klasą i na poziomie, ale za to bardzo wstydliwy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj widziałam krew, samobójstwo jakiegoś mężczyzny, który wypadł z okna... swastykę i plac do wieców nazistów... niezła jazda....oj, niedobrze, niedobrze...:( Abby, wiele osób ma tzw. prorocze sny... nieraz są niezwykle wymowne, a często to tylko jakies symbole... ważne jest też ogólne odczucie klimatu snu... A Twój był rzeczywiście... smutny.... Skołowana... Widzę, że wykonujesz moje jedno z ulubionych zajęć..:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ 🌻 Efektywnej pracki życzę Skołowana :D Ja dzis też fizycznie pracowałam cały ranek... po urodzinach mojej córki mieszkanie wyglądało jakby tajfun przez nie przeszedł :O Sny... dla mnie sa bardzo ważne, tak wiec zawsze staram sie je zrozumieć. Nie korzystam z senników bo to bajki, raczej staram sie sny \"rozkładac na czynniki pierwsze\" i oceniać jak mogę powiazac metafory ze snu z życiem na jawie. Miewam często sny ostrzegawcze, a już zawsze zapala mi się czerwona lampka kiedy śni mi sie mój Ś.P. mąż... on zawsze przed czyms ostrzega. Kiedys taki sen nawet uratował życie memu dziecku. Do dzis dostaję gęsiej skórki na samo wspomnienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopaj siupaj po kanapie
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
Abi chyba nie jestem az tak ozięla ale cos w tym jest. Ja to po prostu jestem trudna we wspólzyciu na codzień zbyt szczerze okazuję złośc i niezadowolenia zbyt często wybucham i nieustannie ironizuje:( wiem o tym ale opanowć sie jest trudno mając taki a nie inny charakterek.W uczuciach jestem stala ale chciałbym aby mi je ciąfle okazywał.Co ze mnie za istota:P A koleżanki rozgadałam się do Abiego wiatk skołowana Atlantis ViVien 👄 pozdrawiam i skołowana kiedys też taka samosia byłam i co się ze mna porobiło teraz pozosyawiam te prace mężczyznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
ta klawiatura mnie wykańcza ciagle szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
Pustki więc i ja zmykam od kompa Atlntis pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Nie oglądam tych filmów :P Mnie osobiście nudzą, ale jeśli ktoś lubi to szanuję jego wybór. Nie zgrywać się proszę :P Rzadko jakiś film oglądam z zainteresowaniem ale parę dni temu, zachłysnęłam się wręcz \"Ostatnim samurajem\" - bosssski był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivian, a oglądałaś \"Między piekłem a niebem\" z Robinem Williamsem... ? Cudny film... Abby... no tak... ręka poszła nie na tę cyferkę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
abi Ty to masz nochal wszystkie to zapewne nie ale zimna musi się ogrzewac w cieplutkim serialu uczuc :P No to na tyle pozdrawiam i zycze D O B R A N O C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladałam, nawet łezkę uroniłam :) Echhh miłość bezgraniczna, nawet śmierc jej nie zabiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
ale musze zapytac dlczego aborygenin co cie ku temu nickowi skłoniło sorry za te wścibskie pytanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie posiedze tu z Wami, córka pracę pisze a ja sie tylko dobrałam do kompa jak zrobiła sobie przerwę, bo już linie papilarne jej się zaczęły zacierać od klapania w klawisze ;) Trzymajcie się, moze wpadnę w czasie następnej przerwy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uroniłam...;) W sumie rzadko mam okazję zobaczyc cos sensownego... I mało jest filmów, które oglądam z otwartymi ustami..:D Chyba zacznę chodzić do kina, może wtedy nie będę sto lat za murzynami..:) A co do Cruze`a... ostatnio oglądałam Vanilla Sky... Stary, ale też fajny....:) Abby a Ty co lubisz oglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JAk Adas B ...jak moje nazwisko ...a reszta jakos sama kiedys w dyskucji doleciala ....i zostal sobie aborygenik hihihihih po za tym zawse australia mnie fascynowala ...piekny kontynent ...super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dlatego, że w innym wcieleniu jako mały kangurek w torbie mamy urzędowałeś...:) Albo uprawiałeś szamańskie czary autochtonów.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co lubie ogladac.......napewno nie filmy grozy i horrorki .....nie lubie filmow wojennych ...chociaz 4 pancernych mile ogladam ... a co lubie ....fantastyke ... Science-ficion ...i ostatnio polska produkcje ...naprzyklad kryminalni .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×