Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość kobieta też po 40-tce
Całkiem czarny... to bardzo dużo umiesz! ;) :D A tak poważniej, kobiety uwielbiają szarmanckich Panów. Niestety, wielu mężczyzn o tych podstawowych zasadach dobrego wychowania już zapomniało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
dziekuje ;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, więc przynam Ci sie na ucho, że ja też dzisiaj po lesie biegałam. ;) Niespodziewanie wyjazd mi się trafił. Może na taaaaaakie grzyby nie trafiłam, ale jako, że ze mnie kobieta z piekła rodem, więc spotkanie sam na sam z szatanem miałam. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znawcę kobiet? Wolne żarty... Mężczyzna który rozumie kobietę jest jak potwór z Loch Ness - wszyscy o nim mówią, ale tak naprawdę to nikt nie może udowodnić, że go spotkał :D Jestem mężczyzną, więc nie rozumiem kobiet. Nauczyłem się tylko jak pies Pawłowa (dzwoni dzwonek - leci ślina), że pewne działania wywołują pewne reakcje. Jaki jest ich mechanizm - nie mam pojęcia :-) Zresztą i tak nie zawsze działa. A ja rzadko sprawdzam. Za rzadko, żeby formułować statystycznie istotne wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czemu zadręczacie Całkiem czarnego? Może jak sie z nim zaprzyjaźnimy wiecej wskóramy? Całkiem czarny- 🌻 dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem czarny Więc idąc dalej Twym tokiem rozumowania to jeśliś głodny to pożerasz ......... :D Kobiety stosują świetna zasadę, przez żołądek do serca. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Całkiem czarny, ależ nas nie należy rozumieć, bo to jest ponad Wasze panowie siły ;) nas należy kochać! :D I powiem więcej, że tak naprawdę, to i my kobiety same siebie czasami nie rozumiemy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Internautko, witaj, dobrze, że Jesteś. bo ja muszę teraz zniknąć. Trzeba Panów siła na topiku utrzymać. ;) Liczę na to, że gdy wieczorkiem tu zajrzę nie będzie już pusto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacytuję Wam pewna definicje słownikowa opolskiego poety na temat kobiet: \"Mowiąc o kobiecie dobrze - nie mówisz prawdy. Mówiąc o kobiecie źle - kłamiesz. Nie mówiąc o niej nic - krzywdzisz\" :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak zona woła...hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Kobieto po 40-stce :) prawde powiedziałas starą jak świat ale i niezrozumiałą często Kobiety trzeba kochać a nie rozumieć :) czarne włosy to.... no cóz :) ... każde włosy jeśli zadbane - sa piękne u kobiety :) Jednak kiedy się Was kocha więcej niźli jedną - w płacz uderzacie i gorycz wylewacie na nas męzczyzn. Dlaczego ? Opolanko ... i co z "naszym dyskursen na interii" ? ;) test przeszedłem ? bo jakos nie wiem. I nie odpowiedzialas mi na moje pytanie :) Violu - :) miło mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys czarny... na wyrazy z testu odpowiedzialam co do interii..chyba rowniez nie prowadze szablonowej rozmowy zaczynam od lekkich potyczek z humorem np. odnosnie nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys czarny... na wyrazy z testu odpowiedzialam co do interii..chyba rowniez nie prowadze szablonowej rozmowy zaczynam od lekkich potyczek z humorem np. odnosnie nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys czarny... na wyrazy z testu odpowiedzialam co do interii..chyba rowniez nie prowadze szablonowej rozmowy zaczynam od lekkich potyczek z humorem np. odnosnie nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×