Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość kobieta też po 40-tce
Violu, nie odstajesz, jesteśmy na tym samym poziomie. ;) Też poczytałam chwilę i powiem, że ja jednak na pierwszym miejscu stawiam humor. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moje szczęście Kobieto jesteś już.Czyżby solidarność jajników? :D Całuję gorąco😘😘 - lubie rozdawać całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, teraz juz spokojnie mogę poczytac i popisać . :D Zgodnie z grafikiem, komputer mi przypadł w udziale. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
nikt nie odstaje - bo od czego ? wazne by rozmawiać. rozmowa daje mądrość, poznanie, zrozumienie... ucieczka nigdy nic nie daje. A humor ? :) jak najbardziej - ja mało zabawny jestem - wiem - ale może czasem wzbudzę uśmiech na czyichś twarzach ? :) Kobieto po 40-tce - na pierwzsym miejscu ? u kogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Kiedyś czarny, u rozmówcy. :) Oczywiście nie uciekam od tematów poważniejszych, :) jednak mam tego na co dzień dosyć, więc tutaj staram się jednak kłaść nacisk na rozmowę wesołą, nawet rubaszną, cokolwiek to znaczy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, jeszcze chwilę i przez te przypadki faktycznie mnie za diablicę weźmiesz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze moc roboty. Ale po co komu noc? Uwielbiam pracować nocami. Zawsze pisałam, czytałam sprawdzałam właśnie nocą, kiedy wszyscy grzecznie spali. Patrzę nieraz w nocy przez okno i obserwuję niebo. Jest ono takie ciemne, gwieździste, spowite księżycową poświatą. Marzę wtedy i marzę........ Potem po cichutku wkradam się do łóżka. Kiedyś, kiedy mój ukochany mąż spał w łóżeczku ja cichutko wślizgiwałam się do niego, tuliłam i wsłuchiwałam się w jego oddech. Jak było wtedy bezpiecznie. Teraz ............................................pozostał mi mój piesek, moja ukochamna sunia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, czy Ty jesteś nauczycieką? Cos mi się zdaje, że tak jak Maxim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspominałem, że mogę sobą wystraszyć... Może tak na lepszy humor \"Wszystko o mężczyźnie\" (fragmenty) Moja żona to mądra niewiasta moja córka, proszę państwa dorasta więc żona z głębi fotela rad naszej córce udziela. Nie szukaj, dziewczyno mołojca Nie trzeba, popatrz na ojca nikt sie na oko nie wyzna a jednak mężczyzna. Mężczynie nie trzeba urody mężczyzna nie musi być młody mężczyzna sie nie ma podobać NIKOMU Mężczyzna potrzebny jest. W domu... .......... Mężczyznę, dziecko kochane zesłano nam nie po próżnicy on ogień w piecu rozpali on węgla przyniesie z piwnicy ................... z mądrością to są przesądy intelekt to nie jest wszystko mężczyzna nie może być mądry wystarczy jak ma stanowisko. Mieć życie wewnętrzne bogate? A po co mu? Popatrz na tatę... Więc córeczka posłuszna mamie spojrzała jeszcze raz na mnie z miłością i czcią nie naganną i z płaczem : JA CHCĘ BYĆ PANNĄ\" Autorem jest Marian Załucki. ................. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
to akurat sama zdradziłas ;) ... ale już nic nie mówię :) Violu... czytasz dokładnie a i wnioski masz celne - to mało spotykane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Kiedyś czarny, nie napisałam nigdzie nic o Tobie komentując Twój czy czyjkolwiek humor. :) To co napisałam nie miało na celu w nikogo uderzyć. Wybacz, jeżeli źle to zabrzmiało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
ależ ja nie mam do Ciebie o nic żlu :) bo i czemu ? za co ? :) ja mówiłem do Violi :D że sama dała do zrozumienia iż jest nauczycielką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
a ciekawe by było wiedzieć (swoją drogą) jak mnie odbierasz ;) bo jak wspomniałem - czytasz dokladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
hahaha :D strzeliłem gafę :D ... napisałem Violu - czytasz .... itd a to było do Kobiety po 40-tce :) przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maxim, świetny wierszyk, nie znałam tego. :D Jednak nie ze wszystkim się zgadzam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Kiedyś czarny, czytam...czytam... i się pogubiłam. :D Poproszę o powtórkę pytania, jeżeli było skierowane do mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
A co do kolorów włosów... to też Viola sama podpowiedziała. ;) Ja tylko to wykorzystałam. :D Więc jak widać, żadna ze mnie czarownica, ...no może czasami ...wiedźma. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Viola... jeszcze raz tak powiesz to znikam :) Kobieto po 40-tce... :) pytanie ? no cóż... skoro tak dobrze czytasz - co o mnie przeczytałaś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, nie tylko słówko! czekamy na cały potok słów! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Violu ? przeciwko Tobie ?.... wybacz ale tego nie zauważyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, nic nie jesteś przeciw Tobie, wręcz przeciwnie. :) Tylko mi nie mów, że polonistką Jesteś! Znam kilka i wiem jakie to gaduły. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
mnie ?... ja wnoszę ?... niby czym ? Teraz spodnie i kobiety noszą co dnia. :) często kobietom mężczyzna już do niczego nie jest potrzebny.... no... chyba że do gotowania i sprzątania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polonistką nie jestem. Kocham małe dzieci - więc jeśli zastanowisz się, które klasy w szkole zasilają dzieci małe będziesz wiedziała wszystko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×