Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

hmm..powiem ogólnie: dokumentacja magazynowa. Aszefa dzis nie ma to myszki myszkują haha :D zazwyczaj nie robue tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Cześć, Internautka. A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
No właśnie, Rybeńka, nie ma szefa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
A więc, Internautka, życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peter to właśnie ja
Viola 😘 zdrowia życzę 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Dzisiaj są Walentynki i dlatego odważyłam się wejść na ten top. Wcześniej tylko czytałam. Czy przyjmiecie mnie do swego grona? Dpdam, że właśnie jestem na życiowym zakręcie i dzisiejszy dzień przyjdzie mi chyba spędzić samej. Wam życzę odnalezienia prawdziwej miłości ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22/8253808
Cześć, Oczko. Popytaj gospodarzy. Sądzę jednak, że Cię nie przepędzą. Tutaj najważniejsza jest ta pyskata "skołowana internautka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślisz?Ale przecież są tu jeszcze inne bardzo miłe osoby. Może Maxim, Aborygenin, Viola, Lubie Was.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22/8253808
A mnie lubisz, Oczko? Co to się stało, że dzisiejszy dzień myślisz spędzić sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Cię lubię? To okaże się w przyszłości. Narazie muszę Cię poznać. Dziś jestem sama, bo właśnie parę dni temu rozstałam się z moim partnerem. Tak na zawsze 😭. Jest mi bardzo smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22/8253808
Jeśli to był rzeczywiście tylko "partneer", to nie ma po kim wylewać łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22/8253808
A polubić mnie możesz na mały kredyt. Takie lubienie na kredyt dostarcza pewnych emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację NUMERKU. nie ma co płakać, jeszcze życie nie zatoczyło koła. Mam Cię polubić na kredyt? OK :D:D:D jestem otwartą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22/8253808
Dobrze Ci radzę, Oczko. Na przyszłość szukaj sobie mężczyzny-męża a nie "partnera".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako ze nie jestem gospodarzem tego teamat.....ale znam bardzo dobrze Gospodarza hihihiwlasciwie Gospodynię ......i w jej imieniu wszystkichc mile przyjmujemy i rozmawiamy ....kazdy ma prawo do zabrania glosu i dyskusji.....po to wlasnie ten temat zostal utworzony .... Czyli .....Hej @Pawie Oczko ...milo ze wpadlas......mam nadzieje ze na dluzej .....i bedziesz wspierac nas w dyskusjach ktore czasami tutaj przelatuja ...a na powitanie 👄 hihihihihiih to pisalem ja Abi jak Abi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż, który ma mnie kochać i dbać o mnie, ma być przyjacielem i wsparciem w każdej sytuacji. Tego chcę! Myślałam, że mąż może być partnerem. Jeśli możesz naświetl mi tę subtelną różnicę NUMERKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22/8253808
Natłumaczyłem się różnicy, aż do znudzenia. Ale niech tam, zrobię to jeszcze raz. Mąż, to jest mężczyzna, który dzieli życie z poślubioną mu kobietą, czyli żoną. Oboje tworzą małżeństwo oraz rodzinę. Małżeństwo wsparte jest na miłości, której pieczęcią jest wzajemne zaufanie i wierność. Małżeństwo jest rzeczą świętą. To samo dotyczy rodziny, czyli małżeństwa, posiadającego dzieci. Dzieci, widząc szczęśliwy i dobry związek swoich rodziców, wyrastają na normalnych, niezdeprawowanych, emocjonalnie stabilnych ludzi. "Partner" - to osoba, która nie traktuje osoby, z którą jest jakoś związana, dostatecznie poważnie. Związek "partnerski", to taka życiowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Strony, czyli partnerzy, zawierają umowę spółki, w ramach której są odpowiedzialni za firmę, tylko wniesionym do niej kapitałem. Dopuszczalne jest wszystko, czego umowa spółki nie zabrania. Bywa także, że partner nie koniecznie jest uczciwy wobec drugiego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Numerku bardzo dziękuję za wyjaśnienie 🌻 i 😘 . Teraz wiem, że szukam MĘŻA!!!!!! nie partnera!!!! Tylko nie rozumiem Twej delikatnie mówiąc złości, przecież ja pytam pierwszy i ostatni raz, potem zapamiętam i nie zapytam już. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22/8253808
To nie była żadna złość, oczko. Jedynie informacja, że wątek męża i "partnera" omawiałem już tutaj wiele razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bardzo przepraszam, ąle nie doczytałam Twego nicka. Widocznie pisywałeś pod innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszka_Gangrena
Ja codziennie mam inny pseudonim. A czasami po kilka dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×