Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość Internautka jest bardzo za
wyjściem poza net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Internautka jest bardzo za
jakoś nie lubię czarnego kolorku, tak jak Ty pomarańczowego. mówię zatem Żegnaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kandyat na ojca
A po co ja się mam ponazywać? Przecież jestem przez Ciebie rozpoznawalny, Internautka. Chodźby po mojej wredocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kandyat na ojca
Czyli mnie to nie dotyczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kandyat na ojca
A nie czujesz się zdołowana, Internautka? Kobiety na ogół za mną nie przepadają. Moje poglądy są zbyt konfrontacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kandyat na ojca
No to masz przechlapane, Internautka. Doprawdy, nie ma czego Ci zazdrościć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem ze poglady masz zbyt konfrontacyjne @kandydat na ojca ......NIE....tak jak Internautka pisze...poprostu poznajesz Panie lub Dziewczeta ...ktore nie potrafia obiektywnie i samodzielnie myslec.....sa jakby to napisac bez urazy OSIOLKOWATE.....to sa takie super kurki domowe .....lubiace......siebie ....niec wiecej ..... BO wlasnie tak jak piszesz jest Meritum wlasnie poznania czlowieka....to ze przekomarzasz sie z @internautka swiadczy ze masz swoje zdanie ...i mozesz dyskutowac....a kto dyskutuje jest rodzajem inteligentnym ... a ci ktorzy stoja z boku i nie potrafia przedsiewziac jakis drastycznych krokow....(wyjsc z kuchni ) sa poprostu OSIOŁKAMI pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kandyat na ojca
Temat się zawsze znajdzie. Z tematami w moim przypadku nie ma żadnego kłopotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kandyat na ojca
Przyznaję się do tego, że nie znoszę głupich kobiet :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kandyat na ojca
No tak, Internautka, ale zaraz przylezie kilka panien i ja stanę się obiektem bezpardonowych ataków wścieklłej, babskiej koalicj... Zawswze tym się kończy rozmawianie na te tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś szanowne Panie nie zauważyły smutnej prawdy: \"Winą za nietrwałość związków należy w ogromnej mierze obciążyć kobiety i ich maniakalne podejście do \"niezależności\".\" To zły znak naszych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kandyat na ojca
:-) Panie nie mają ochoty zauważać niewygodnych, obciążających je odpowiedzialnością, spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kandyat na ojca
NIe wierzę w Twoje zapewnienia. Ustawisz się po przeciwnej stronie barykady i będziesz do mnie strzelała z Grubej Berty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kandyat na ojca
Wssystkie kobiety potencjalnie mogą być moje, Internautka. Jeśli chcę, zwałam kobiety z nóg różnymi tam sposobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kandyat na ojca
Najwidoczniej, Internautka. To jest dobry punkt zaczepienia, żeby Ci zakomunikować, iż uważam, że na świecie nie ma już 100% kobiet :-( A wiesz dlaczego ich nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obok prawdziwej kobiety trudno przejść obojętnie podobnie obok prawdziwego faceta mam na mysli wewnętrzną madrość, ktorą się pozytkuje dla dobra ludzi tych bliskich i dalszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kandyat na ojca
Tylko że prawdziwych mężczyzn także już nie ma. Są, co najwyżej, kreatury mężczyznopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×