Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość pazdan
"panowie , gorzej od nas reagują zarowno na ból fizyczny jak i psychiczny dlatego maja wiekszy problem z udźwignięciem odrzucenia może hamuje ich obawa, ze kolejne starania moga okazać sie rowniez fiaskiem urazone męskie ego to duzy problem" I właśnie tu jest pewna nie ścisłość. To facet się stara i zabiega o kobiete. Wy nie macie problemu z odrzucaniem.. bo wogóle nie macie możliwości być odrzucane bo czekacie na nasze kroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie zgodzę:) kobiety tak samo mogą być odrzucone, i wykonują pewne kroki w stronę mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdan
"ja sie nie zgodzę kobiety tak samo mogą być odrzucone, i wykonują pewne kroki w stronę mezczyzn " Nie tyle co faceci :). Do nas należy większa pałeczka. My się więcej wysilamy. No chyba ty żyjesz na innym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikoreczka z nikąd
jeśli kobieta w necie zaczyna pierwsza to zwykle jest "nachalną babą"- czytaj :łatwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolalalalada___________
zaraz sie boją, zwyczajnie nie mają do czego wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikoreczka z nikąd
jak to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdan
" jeśli kobieta w necie zaczyna pierwsza to zwykle jest "nachalną babą"- czytaj :łatwą" Pachnie mi stereotypem... chyba że masz jakieś inne przekonujące uzasadnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz46
wnioskuje z tego co piszesz pazdan,ze lepiej sie nie wysilac,nie narazac tym samym swego ego i siedziec samemu w czterech scianach.Mozna jeszcze liczyc na cud .Moze jakas mloda,wolna listonoszka? :) I ostatnia ewentualnosc.Bajerowanie i snucie wizji przez net ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikoreczka z nikąd
ważny jest wiek jednej i drugiej strony wśród młodych wyjście z netu bywa normalne,a starsi panowie jak już się ruszą to mają w głowie tylko łatwy seks/ szczególnie rozwodnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiastka do tematu
ona 51 lat , on 52 - portal randki na o2 profile bez fotek mieszkają w jednym mieście ona go zachęca do poznania się facet wyraża zgodę prosząc o podanie:kiedy i gdzie mogą się spotkać oraz przesyła pozdrowienia ona proponuje dzień, miejsce i godzinę pytając czy mu to odpowiada również przesyła pozdrowienia on - zero odpowiedzi /jednocześnie odwiedza portal ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szPrycha
I co w koncu?Spotkali sie?:)fajna historia powinna fajnie sie skonczyc:-) 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleti
slownie mam czesto slabą inteligencje ale wewnetrznie jestem jak wszechwiedzacy komputer, do tego jestem przystojny, a do tego bylem ladnym chłopakiem ktorym sie dziewczyny interesowały z tym ze ja bylem niesmiały no i przestalem byc ladny gdyz popadlem w zniszczenie, gdyby kobiety zagadaly do mnie pewnie by niebylo zle a tak to poszlem na zmarnowanie a jestem przeciesz zdolny i sprawny i nadal przystojny i gdyby tylko zycie niebylo parszywe moglbym w nim egzystowac, gdybym mial mozliwosc umowic sie z kobieta, nabral bym miesni i odzyskal jeszcze swoje zycie a tak to przychodzi czekanie na swoj koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szPrycha
poleti? jaki koniec?Cos ty tam sobie ubzdural:)Teraz smigam do wozu,alejutro przyjde cie tu obsztorcowac za te mroczne mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleti
hm, czyzby kobiety zaczynaly zachciewac cos mezczyznom dawac Spełniło by sie moje marzenie zycia, ze pewnego dnia zagaduje do mnie kobieta i oferuje cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiastka do tematu
nie spotkali się bo on nie raczył potwierdzić, że spotkanie mu odpowiada ciekawe co go spłoszyło: ona podała swoje imię , zaproponiwała popołudniową godz. spotkania pod miłą resturacją, średniodrogą, może jego była żona miała tak na imię,ha, ha , ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szPrycha
opowiastka do tematu masz fajny dystansik do spraw wirtuala:)Grunt dziewczyno to nie tracic pozytywnego nastawienia z powodu jakiegos buraka bez kultury;) Niestety,trzeba wiele tych buraków odwalic na kupe,by przebic sie do czegos cennegopozdrowionka malenka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szPrycha
poleti,kobiety jakie spotykales zwykle biorczyniami były?Bo tak to zrozumialam.Masz na pienku z babskim swiatem?:)Mimo widocznych zmian w obyczajowosci kobiet - nie wymagasz czasem od nich zbyt wiele?Przecietnie w wiekszosci przypadkow to faceci robia pierwszy decydujacy krok;)Zostawiam przygotowany grunt dla drobnej refleksji:)))))pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrxip
niestety kobiety to suki, nieodpowiedziala mi zadna, umieja tylko swoja gre grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleti
gre o rzekomo wymogach do nich HAHAHA i ukladaniu list wymagan do ich maszynko zaspokajaczy facetow hahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikes
M.Dlaczego zycie jest takim totalnym absurdem ze kobiety wykorzystujace sexualnosc do manipulacji i calozakresowego wykorzystywania mezczyzn (sex kasa drinki bajera dom samochód feminizm przywileje sexizm postrzeganie mezczyzny jako podrzednej płci majacej miec iles tam cech po przecinku) nazywaja ich wykorzystywaczami? K: bo faceci często okazują się draniami mimo, że kobiety się bardzo starają, kochają, poświęcają nie mówię, że wszystkie a wielu facetów ich mimo to zdradza, nie szanuje i po takich przejściach kobiety stają się bardzo wymagające w stosunku do mężczyzn często jest tak, że kobieta kocha faceta, a on jest z nią tylko dla seksu bawi się nią tylko to jest draństwo i kłamie perfidnie że wszystko ok, aby tylko ją dłużej zatrzymać i powykorzystywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiastka do tematu
nie wywarza się otwartych drzwi... dlatego gdy kobieta zaczyna pierwsza to się wszystko kisi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winna i bogata
jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem tak Kobieta albo chce,albo nie chce-i to samo dotyczy mężczyzn. Jeżeli jesteś samotnym człowiekiem w sieci-to tylko z własnego wyboru,z nieśmiałości albo z innego mało ważnego powodu. Najważniejsze aby osobnik sam sobie zdał z tego sprawę. I tu jest sedno-musi sobie sam zdać sprawę czego tak naprawdę chce w życiu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzej z realizacją-tutaj mamy typy osobowościowe-i tutaj trzeba szukać pomocy od innych....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
Temat masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×