Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość kiedyś czarny
Kobieto po 40-tce alez skąd ;) ja tylko z ulgą odetchnąłem - bo już wydawało mi się że dzień same smutaski przyniesie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie tylko Twój poglad na mą osobę? :0 A zresztą po co mi ta wiedza? I tak niebawem zniknę w czeluść zapomnienia. .....ja tez jestem kobietą i to w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień smutków? Na tym forum? zapomnij!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja nie pozwolę!!!! W końcu przypadła mi rola błazna..... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Kiedyś czarny, zdarzają mi się dni gorsze i lepsze ...bowiem "nic co ludzkie i mi nie jest obce" ;) ...jednak swojej frustracji nie wyładowuję na otoczeniu czy to realnym, czy wirtualnym. Wówczas "zamykam wszystkie okna w najdalszym kącie siadam i sama z sobą chcę po prostu być ..." ;) Pewnie cytaty nie są dokładne, ale wiadomo o co chodzi. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko, ja tez nie wyładowuje frustracji na nikim. Pokazałam jednak jak łatwo wpaść w pułapkę cudzych wypowiedzi i jak łatwo oceniamy innych. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
cześć Violu wołałaś mnie ? ;) 😘 witam pozostałych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, wiem, zrozumiałam Ciebie i podzielam Twoje zdanie w całości. :) Mamy tutaj prawo wyboru. Chcemy, rozmawiamy, nie podoba nam sie coś, nie odzywamy się. Ja bynajmniej taką stosuję zasadę. Dość mam stresów na co dzień (i nie tylko ja pewnie) więc rozmowy tutaj tak jak i dla Ciebie, są chwilowym oderwaniem się od prozy dnia codziennego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale narozrabiałam! Wyszła moja łobuzerska natura. :( Noah witam gorąco, przytulam sie do Ciebie, chroniąc sie przed sama sobą. Mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Noah witaj miło :) Pojawiasz się w odpowiednim momencie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
:) ... milczę - bo czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
pewnie ze mozesz :) ... rozrabiać też :D tylko martwi nie mają tej mozliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Noah witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś czarny - wyjdź z ukrycia. Już nic Ci nie grozi. Rozum mi odebrało, bo tęskniłam za Noah, a wiesz jak tęsknota dobija. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
witaj kobieto 🌻 moze i w pore ale głowa mi peka i nie wiem czy przebrne przez lekture dnia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Kiedyś czarny... czekasz? Zdradź nam na co? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noah - jesteś wielki! ................... i kochany jak nikt inny!!!!!!!!!!!!!!!! Dla Ciebie ❤️❤️ 😘😘😘 Teraz wszyscy mnie zastrzelą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
kiedyś czarny>>>witam Cie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
na rozmowy :)..... pytania... odpowiedzi... ruszanie głową..... ruszanie sercami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Noah, lekturę sobie daruj, weź proszek na ból głowy (za daleko Jesteś, inaczej sama bym Ci podała ;) ) i podokazuj z nami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
dzieki Violu 😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 nikt nie bedzie strzelał jestem tuż obok :) kobieta też po 40-tce>>. przynajmniej bede próbował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys czarny......
czasem serca ruszac nie nalezy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa boli, to wykonam wirtualny masaż - robię to doskonale - nie jedna osoba to mówiła. Noah pomoże... A więc usiądź wygodnie, wyprostuj się, zamknij oczęta i myśl o swej miłości. Ja delikatnie ciepłymi dłońmi masuję twój kark i delikatnie uciskam obolałe mięśnie, potem masuje delikatnie skronie i Twój ból ustępuje........ Juz lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
czasem.... lecz czasem trzeba- by przekonac się że jest.... że jeszcze całkiem nie uciekło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys czarny......
pod warunkiem, iz sie wie, co sie robi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
Viola 1966>>> czy moze Kaszpirowska z domu ? no no całkiem niezle :) perzed snem poprosze jeszcze raz oki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Kiedyś czarny, jeżeli miałeś też i na mysli moje wczorajsze pytanie, które zadać Ci chciałam, to... już odpowiedź wyczytałam, choć to nie ja pytanie zadałam. ;) No proszę, nawet mi sie rym ułożył! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
:) witaj Podszywaczu :) czyżby "czas na mnie nastał" ? mam już odejść bys mógł pofiglować na moje konto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×