Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość Raczej sympatyk
Dobra, dobra, ale nie powiesz, że tez nie poczułeś tego żaru i ciepła bijącego od Violi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
każdemu co innego ciepłem zdawać się może, jak i szczęście co innego znaczyć... czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczej sympatyk
Kiedys czarny - wiesz ja zwykły facet jestem , aTy rymem sypiesz. Możse to działa na panny i panie-damy, ale na mnie nie. To raczej tak jakbyś był .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
jak bym był ...? a co do "rymów" - wybacz - nie zauwazyłem ich ... a jeśli jednak są a Ciebie rażą - przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło rety - bu bu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
to ja po prostu .... co jakiś czas zaglądnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Nic o mnie beze mnie! Nie oglądam ,,Tańca z gwiazdami\", ale ,,Oficerów\". Nie walczę już z grzybkami, bo zrobiłam je wczoraj. Internet mi wczoraj cosik zaszwankował, więc nic nie pisałam. Nie jestem osobą do całowania - po prostu lubię gości i jestem miła. Czy jestem ciepła i to ciepło rozdaję? Mhhhh, pozwólcie, że to nie ja ocenię. Ocenić powinni to ludzie, którzy obcują ze mną na codzień. Transparenty z buziczkami i kwiatkami zachowam na lepsze okazje. Widać nie warto nimi tak szfować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Violu :) nie mów tak być miłym dla wszystkich i wirtualne calusy rozdawać (też) to nie ujma - i nikt tu Tobie takiej nie czynił... Swoja drogą witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
bo to (wybacz mi) powinno być pierwszym słowem do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
nie ujma... bo tak zrozumiałem Twoje słowa że: "Transparenty z buziczkami i kwiatkami zachowam na lepsze okazje. Widać nie warto nimi tak szfować."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
dzięki Ci za wyrozumiałość ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem tak powiedziałam. Źle zostały zrozumiane me intencje. W świecie, gdzie tyle zła wokół, tyle przemocy i egoizmu pojawiają się bziaczki i miłe słowa za nic, tak z sympatii - to musi być niezrozumiałe. Ale nie pierwszy raz spotkałam się z taką opinią. No cóż. Będę teraz grała nobliwą nauczycielkę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Twój wybór... Myślałem że jestes jednak bardziej światła kobietą. ... cokolwiek zrobisz - przecież przyjmę jak i inni przyjąć będą musieli - bo to Twoj wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
... a może to Ty ? źle odczytałas intencje innych ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
.. wybacz mi tą "mowę o światłej".... nie powinienem tak tego mówić ale chciałem Cię podpuścić - do rozmowy.... stalo się inaczej - chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Puk, puk, przepraszam, czy mogę dołaczyć do tego iście nobliwego Towarzystwa? ;) :D Tylko zaznaczam, ja nie mam zamiaru pod niczyim wpływem się zmieniać! A więc raz będę wesołą, wręcz rubaszną...innym razem poważną, zadumaną nad omawianym własnie tematem niewiastą. :) Violu, miło mi Ciebie "widzieć" i nie pożałuję buziaka dla Ciebie :) 👄 Kiedyś czarny, cieszę się, że Ty również Jesteś :) i nie "porzuciłeś" nas niebogi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dałeś się wpędzić w maliny.................... Uśmiałam się co niemiara! :D:D:D:D:D:D Taka ze mnie wstrętna baba! Widzisz, chciałam pokazać jak różnie ludzie mogą przedstawiac sie w necie: raz są mili, serdeczni, innym razem nudni, a jeszcze następnym zarozumiali, wredni, kapryśni. Mnie życie zawodowe i osobiste nauczyło nie oceniac pochopnie ludzi po ich wybiórczych wypowiedziach. Nie należy ich klasyfikować według szablonów. To, że oceniliście mnie jako trzpiotkę, jest całkiem miłe - tak, bo internet traktuję właśnie jak relaks skołatanej duszy i odskocznię od codziennego życia. Tylko tyle. A teraz Tobie Kiedys czarny należą sie przeprosiny, że tym razem na Ciebie padło. mam nadzieję, że wykażesz odrobinę humoru i wspaniałomyślności dla babskiej wredności. Poślę Ci 😘 za cierpliwość. Violka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, a jednak ... tak trochę ... harpia ...w Tobie siedzi! ;) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Ci przeszło Kiedyś czarny? Powiedz, że tak, bo to był mój żart, nie pierwszy i nie ostatni z mej kolekcji. Jestem przecież tym Stańczykiem króla jegomości co gra wszystkim na nosie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Violu - jesli to był z Twojej strony tylko żart :) to nic więcej a cieszyć mi się z tego trzeba :) i podziękować Tobie - że nie "rozczarowałaś" mnie ;) - bo każdy po kilku nawet zdaniach jakiś pogląd na osobę sobie wyrabia - ja nie jestem "innym" :D Za "buziaka" dzięki serdeczne :) Kobieto po 40-tce :) milo mi to czytać co piszesz :) Znaczy to jasno iż KOBIETĄ jestes :) a to miłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
a ja wyszedłem na naiwnego :D no ładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, odetchnełam z ulgą! :D Kiedyś czarny, chyba nie smiałeś w to wątpić ;) iż kobieta ze mnie z krwi i kości! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
jaszcze jeden nr ? czyżby nowy gg ? ;) bo wiesz ... teraz to już będę miał na Ciebie "oko" i nie dam sie tak łatwo podejść :D chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×