Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość na południe od południa
ja mieszkam najbardziej na południe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Miłość.... mówiłem o miłości ale.... hmmm bez Niej człowiek nic nie jest wart - tyle że zagadką pozostanie "dlaczego Ona tak strasznie boli".... i przychodzi nie wtedy gdy powinna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
tak... na południu okolice Gliwic... znasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymając fason, dzięki Wam szanowne panie [ukłon a pas]. Coś powiem o moim pewnym grzybobraniu. Zabrali mnie znajomi w takie miejsce, że podobno grzybów było wbród. Jakoś ja ich nie mogłem znaleźć, ale ile przyjemności miałem oglądając dość zapuszczony las (na szczęście nie trzebiony przez jakieś firmy tartaczne) tego mi nikt nie odbierze. Wreszcie czas było wrócić. Uzbierałem tak co ok 3 kg podgrzybków. Jeden z kolegów zapytał w której częśći lasu byłem. Wskazałem. Poszedł, po chwili przyleciał jak na skzrydłach po jakiś wolny kosz. Nie wiedziałem po co mnie ciągnął. Jakieś ze 100 metrów od brzegu lasu pokazał mi \"Widzisz, barbarzyńco? Tu na tym grzybie jest ślad czubka twojego buta. Przewrócisz się o grzyba, a go nie będziesz widział\".... Roześmialiśmy się na całego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu! :D :D :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie wiadomo nigdy czy opierwsza miłość jest ostatnią czy ostatnia pierwszą - wolne przytoczenie słow ks. J. Twardowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
tak czytam i czytam ..przebrnac nie moge bo oczy mnie bolą:O ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Kiedyś czarny, czasami przejeżdżam przez Gliwice. Jednak nie miałam okazji pobyć w samym mieście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Na południe, możesz napisać coś więcej o południu. ;) Zapraszamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim, jednak potrzebujesz pomocy jakieś Borowej Baby (czytaj - pięknej kobiety, znajacej sie na wszelkich grzybach). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maxim! :D :D :D Faktycznie "barbarzyńca z Ciebie. ;) :D Jednak z pustym koszem z lasu nie wyszedłeś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
Viola 1966>>> hey Ty naprawde myslałaś ze niewróce sie pozegnać :O ejjj troche wiary :) apropo's moja zona jest belfrem od tych no wiesz :D zintegrowanych działań i biologoa w starszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Kiedyś czarny... przychodzi...lub nie przychodzi ...i wówczas tęskni się za nią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
miłość zawsze przychodzi w pore !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
zaraz gdzie ? wracaj i to już !!!!!!! na darmo walczyłem o kompa? by usłyszeć ze wiejesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I o to chodzi. sam przeciez pisałeś, że kochasz spacery po lesie, wachanie lesnych zapachów, nasłuchiwanie..................... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Kiedyś czarny...mam pytanie do Ciebie ...mogę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
i bardzo mnie to cieszy ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Kobieto po 40-tce... to że czasem nie przychodzi - to bywa blogosławieństwem.... bo co powiesz na to - że czsem przychodzi i burzy co poukładane było od lat i piękne się wszystkim zdawało ? Co kiedy przychodzi nie szukana i nie proszona ? Co kiedy przychodzi i nic na to poradzić nie mozna ? wręcz nie chciana ? Co kiedy przychodzi i Jej istota nie jest zrozumiana przez dotychczasową Miłość ? za dużo mowię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
jak ostatnio nazbierałem grzybów to tylko Agata Christi znałaby przepis jak je przyrządzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
pytaj.... jeśli chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
Viola 1966>>> a dlaczego niemiał bym dać ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już czekam z pyszna kolacją, albo śniadankiem na chętnych i spragnionych grzybowej uczty. Jesteś jednym z zaproszonych gosci (najważniejszym). Próbowałam juz tej potrawy i jeszcze nic sie nie dzieje. Aczkolwiek mam jakies zwidy i omamy - tak to były grzyby halucynogenne:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym jest, że miłość, śmierć i kłopoty żołądkowe (nie będę przypominał o co dokładnie chodzi w oryginale) przychodzą nagle... Muszę się już pożegnać. Życze wszystkim dobrej nocy i każdą z dam ucałowuję w obydwie dłonie. Do wklikania jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×