Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

,,EVITA,,,,,, Swiezo upieczony kadet zwrocil na siebie uwage nie tylko osiagnieciami w nauce,ile wytrwaloscia i sprawnoscia w roznych dyscyplinach sportowych.Juz wkrotce wzbudzil podziw jako jeden z najlepszych strzelcow,wybijal sie w szermierce i uchodzila za groznego zabijake.Byl zawadiaka jak z obrazka___wysoki,silny,odwazny.Juan D.Peron wiedzial,czego chce,i wszyscy instynktownie czuli,ze trzeba sie go strzec. Postepowal w sposob rownie bezkompromisowy jak dotychczas,najczesciej nie respektujac dawnych tradycji,a teraz wzial slub.Chociaz sie na to odwazyl,jednak uznal za konieczne przez dluzszy czas utrzymywac w tajemnicy zawarcie slubu cywilnego i koscielnego. Tymczasem Evita I Juan w calkowitej tajemnicy____co zupelnie nie bylo w ich stylu____udali sie do katedry,by powiedziec sobie TAK/9.XII.45/. Eva__26-letnia narzeczona,wydawala sie drobna i mlodziutka,,,,Celowo zrezygnowala z koronkowej dlugiej sukni slubnej i te okazje wybrala prosta biala sukienke i kapelusz z wielkim rondem. Ciemnooka,o niezwykle przezroczystej cerze,u boku poteznego Perona,ktory wystapil w pelnej oficerskiej gali,wygladala krucho i dziewczeco.Nikt nie domyslal sie,ile jest w niej energii i determinacji w dazeniu do celu.dzieki czemu uczyni ze swego meza absolutnego wladce Argentyny. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ta chrzanowa zupa może być niezła, ale muszę ją trochę oszukać - spróbuję bez boczku, na jakiejś chudej wędlice, bo obie z mamą tłuszczów unikamy jak diabeł święconej wody. Dziś na obiad zrobiłam czysty barszczyk, bez odrobiny tłuszczu. Przyprawilam nietypowo, bo zagotowałam troszkę octu z solą, cukrem i kminkiem - smak trochę odmienny od tradycyjnego, ale niezły.Do tego po naleśniku z nadzionkem ze szpinaku mocno doprawionego czosnkiem. Jak na powikłania pogrypowe - obie je mamy- obiadek całkiem dietetyczny, więc może jutro pomyślę o tej chrzanowej i jakiś filet z kurczaka abo co.Czas mam, bo lekarz kazał leżeć jeszcze tydzień.Wredna ta grypa, ale ja lubię sobie w domku posiedzieć... Pozdrawiam! J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wędlince oczywiście. A tak w ogóle to wlaśnie miałam zamiar obejrzeć sobie film ( Diabeł ubiera się u Prady) - a tu pech - coś nie tak z płytką , bo zawiesza mi komputer. No to gram sobie w milionera i też dobrze. http://www.maxior.pl/?=url&id=3271

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem bez błędu - adres działa, sprawdziłam. I jeszcze coś o tańcu i o przyjemności - dla tańczących i obserwatorów. Tańczyłam kiedyś z osobistym narzeczonym - zawodowym tancerzem - w jakimś nocnym klubie. Bawiliśmy się świetnie, zwłaszcza że na skutek działalności narzeczonego parkiet wokół nas zrobił się jak zwykle pusty. Schemat zawsze ten sam - on tańczył, a ja robiłam wszystko, żeby się nie przewrócić. Po tańcu jakiś człowiek cały w ansach i awansach podszedł do naszego stolika i bardzo uprzejmie nas zaprosił do swojego towarzystwa. Miły był, więc czemu by nie. Po dłuższej wymianie uprzejmości i drinków padło koronne pytanie: - No i niech nam pan powie - jak pan to robi, że pan tak pięknie tańczy? A o mnie oczywiście ani słowa, jakby mnie tam nie było. Przyznam szczerze, że trochę się wkurzyłam. Bo od kiedy to chłop robi za ozdobę parkietu? Ale cóż, w tańcu jak w życiu - wszystko jest możliwe...Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotazet🖐️ Usmialam sie,,,,,facet mysli o facecie,,,,Mowi sie,ze jesli trafimy na tancerza,to wystarczy tylko podporzadkowac sie .Chyba cos jest na rzeczy,,,,,,,o ile partnerka czuje w sobie taniec. Znam pare_____On tanczy przepieknie,Ona__szkoda slow,,,Kiedy tancza razem_____on prowadzi,,,,i wyglada OK.Nie daj Boze,kiedy ktos z naszych M poprosi ja do tanca____nie milknie krytyka.,,, Nic nie moge powiedziec wiecej_____nie tanczylam z kolezanka!hihihi Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drobiowe kulki Skladniki:____40dkg mielonego miesa drobiowego,1 kazjerka,1/2 szklanki mleka,1 jajko,sol,pieprz,oregano,2 lyzki czarnych oliwek,1 lyzka zielonych oliwek,2 lyzki maki. Przygotowanie_____kazjerke namoczyc w mleku,dokladnie odcisnac.Czarne oliwki drobno posiekac.Bulke i oliwki dodac do mielonego miesa razem z jajkiem,sola,pieprzem i oregano,dokladnie wyrobic. Z masy miesnej formowac sredniej wielkosci kulki,w srodek kazdej wcisnac zielona oliwke,kazda kulke obtoczyc w mace. W rondlu lub garnku zagotowac 0,5 l wody,mozna do niej dodac kawalek kostki rosolowej lub jarzynki. Na wrzatek klasc miesne kulki,gotowac na malym ogniu ok.10 min. Podawac z ryzem ugotowanym ze szpinakiem i surowka z pomidorow. SMACZNEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko,ciesze sie,ze akceptujesz moje ostatnie szalenstwo___wyzwanie.Dzieki za zrozumienie____byc moze i ja dozyje takiej formy ,jak Twoja tesciowa ____dzieki tancom! Ojej,na pewno dozyje________moja kochana babcia zyla 97 lat i mysle,ze odziedziczylam po niej gen dlugowiecznosci.Jesli nie____to sobie wmawiam od wielu lat! Grunt to dobre samopoczucie! Prawda? Czy MM juz wyjechal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,\"Prawdziwa milosc przenika tajemnice i samotnosc kochanej osoby,pozwalajac jej zachowac swoje sekrety i pozostawia jej wewnetrzna wolnosc\"__________Thomas Merton Kochana POLIKO!!! 🖐️ Wypatruje Ciebie,,,,,,,obiecalas👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________--------- Witam Was Dziewczyny!---------_____________ Widze _____, dzisiaj gotujemy! Dziekuje za przepisy! 👄. Dziekuje za linki!! Obejrzalam 🖐️. Poliko____ Kochana! Dzieki serdeczne , golabek dolecial, tylko dlaczego musimy tak dlugo czekac na Ciebie na naszej laweczce? Ale my jestesmy cierpliwe i mamy nadzieje , ze zaraz do nas dolaczysz__czekam !!!!!!!!! 🌻. Kochana Venesso i Lenko!! Z Corcia moja rozmawialam , mysle, ze poskutkuje___ dziekuje Wam za troske. Najwazniejsze, ze jest juz dobrze. Kingalo ___ Kochana wiemy , ze jestes bardzo zajeta, przysidz chociaz na sekunde i pomachaj nam ----🖐️. Pozdrawiam cala Laweczke!!!!!!!!! 🖐️. [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja wpadam,zeby sie z Wami pozegnac:) 🖐️ Mamy wlasnie mily wieczorek pozegnawczy z mezem:-D Jutro wyjezdza o 4 rano:( Milego wieczorku i do jutra!!! 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie -------- Kochane Dziewczyny z Ławeczki. Tak późno wpadam ale z hukiem, ...słychać mnie? :D Jestem po dłuższej przerwie, mówię Wam od piątku codziennie gdzieś byłam albo ktoś u nas. Nie mogłam poczytać, nie mogłam pisać,......nie mogłam się w ogóle skupić. Venesso ----- jak ja bardzo lubię tańczyć. Jak bardzo muzyka i taniec mnie relaksuje, to niesamowite. Lubię słuchać muzyki i tanczyć nawet gdy jestem sama w domu. Jest to dla mnie piękne z pożytecznym. Taniec to ruch a ruch to zdrowie. Nie umiem pisać tak pięknie o tańcu jak Ty ale zgadzam się z Twoją opinią. Taniec rodzi się we wnętrzu człowieka, nawet moje serce \"bije w rytm muzyki\" Kocham taniec !!! Witam Akiciu, piękna dziewczyno, myślę, że już wszystko w porządku z Twoją Córcią. Witam Lena, ---- miłego wieczoru i czekaj na powrót, będziej jeszcze piękniej. Jotazet ---- witam ....wyobrażam sobie jak pięknie wyglądałaś w tańcu. Venesso, dzięki za Evitę.... cicho pytam, kto jest na tych fotkach nad jeziorem? A Kingala gdzie? ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, --- teraz jestem sama. Poczekam na Was. Ja wiem jak to jest jak się czeka ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie! Kochana to bylo dla Lenki , Tobie chcialam wyslac kartke z napisem : Czekam i czekam , ale dlaczego nie wyszlo nie pytaj ,bo sama tego nie rozumie!!! 👄 Ale najwazniejsze , ze jestes i sciskam Cie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPRZECZNOŚĆ --------------------- Sprzeczność jest we mnie, tęsknota i radość w duszy, tak bym chciała być ciągle radosna, z serca głaz zrzucić, wszystko tak piękne tutaj, dobroć dookoła, a myśl jak upiór,o spokój woła, wysoko na szczytach gór wołanie odbija się echem i jedno pytanie niepewne.. jakim jestem człowiekiem, czy wszystko co we mnie, i wszystko co wizualne, czy w odczuciach mi bliskich jest tak bardzo realne? tęsknota i radość sprzeczności jest wiele, czy jestem tego warta by nazwać mnie przyjacielem? Czekam na Was--------🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kochana Akiciu jesteś, miło mi :D -----i dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu kochana rozumiem ale ja muszę dojrzec do tego jak owoc, wybacz ---- napiszę Ci na ten temat i gołąbek wieści doniesie.:D Dziękuję jesteś kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ciebie Razem z Venessa wypatrywalysmy na Laweczce,i teraz Venassa nam gdzies poszla! HaLLLLLO!! --Venessa!-- Czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudowna Venessa ----- ja Ją widzę, tam w cieniu drzewa, rozmawia z panem,..... och patrzy na nas. Już podąża w kierunku naszej Ławeczki. Venesso -------- prosimy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×