Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Witam kochana Venesso!! Musialam na chwile odejsc od kompa, poniewaz MM potrzebowal. Tak sie z Wami zzylam , ze czasem czekam kiedy MM odejdzie i zarz szybciutko wpadam na laweczke!! Kochane moje dziekuje , ze Was mam .👄 👄 👄. A teraz posiedze na laweczce i nie szkodzi, ze zimno i pada, ubralam sie cieplo , mam parasol i czekam na Was!!!!!!!!! Kingalo, Poliko, Venesso, Lenko....... I wszystkie sympatyczne dziewczyny____-CZEKAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana aaakiciu!! Widze ten ogromniasty parasol i biegne!Wczesniej napisalam post i polecial sobie___na wlasna prosbe.Zmienilam haslo przy moim nicku i ,,,,,,,pisze po raz drugi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisuje ludziom na listy.troche mi to czasu zabralo____nie zagladalam na laweczke.A teraz rzucilam okiem _____jaka radosc,jestes!!!!!!!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D Czy widzisz aaakiciuuu moje postepy? Dzieki Wam____dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ! Kochana chodz blizej pod parasol , zrobmy miejse , bo napewno nasze Dziewczyny juz w drodze do nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaakiciu,zawsze jestem soba.To mile,ze mnie taka lubisz! Wiesz,te wiersze sa piekne.Jeden moglby sie tu znalezc___np.Bliscy i oddaleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz i ja lece do Was kochane pod ten wielki parasol:-D,przsuncie sie,bo pada;-) 🖐️ Juz jestem z Wami !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lenko! Mysle,ze kingala i Poliko sa w drodze! Smieje sie jak,,,sama do siebie.Moja kolezanka podzielila sie swoim wspomnieniem____mowi,ze kiedy byla w szkole podstawowej,uczyla sie historii i tak sie przejela tymi krolami,az pewnego razu jednego z nich zobaczyla.Byl to Henryk Brodaty.Ukazal jej sie nieopodal kosciola---ubrany w zbroje.Wrocila do domu i w wielkim przerazeniu opowiedziala rodzicom.Wten ojciec rzekl do matki____Matka,z tego dziewuszyska juz nic dobrego nie bedzie! A dziewuszysko pokazalo swoim rodzicom,jak bardzo sie pomylili___skonczyla studia,wyszla za maz, a w koncu wyjechali do USA.Przylecial ojciec z matka do niej w odwiedziny i znow rzekl___matka,mowilem Ci,ze z niej pociechy nie bedzie.Ona tu zostanie na wieki.Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rycerzach____dowcip goralski Legenda o spiacych pod Giewontem rycerzach,druzynie krola Boelslawa Smialego,jest jedna z najbardziej znanych legend polskich. Maly Franus uslyszal ja kiedys od ojca po raz pierwszy,wiec zapytal sie rezolutnie: ___A dlugo jeszcze oni tak beda spac i spac? __Dopoki ich krol nie zawola i nie powie_______wstancie. __A kiedy powie? __Kiedy nasza ojczyzna bedzie w potrzebie,kiedy bedzie trzeba w Polsce zrobic porzadek. __Tato,to na co oni czekaja? __Widzisz Franus,krol..... ___Co krol,tato? __Krol tez spi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polkio
Serdecznie witam ----- tylko na moment wpadam, ponieważ mialam malutkiego skarbeczka i niestety mało mi czasu pozostało. Przede mną jeszcze kąpiel, ----- a tak w ogóle jestem zmęczona. Dał mi popalić moj trzylatek, nawet masaż wykonany przez męża nie pomógł. Wybaczcie moje kochane przyjaciółki. Mocno Was całuję do jutra. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest jak raz się wpisze żle nick, to potem zostaje i trzeba uważać aby nie pomylić. Poprawiam na czarno....buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Poliko!!! Wierze Ci,ze jestes zmeczona !! Jak przyjdzie moja trojka to tez ciesze sie bardzo, ale wiemy ,ze jest to slodki ciezar, zycze Ci spokojnej nocy___ dobranoc!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc mile panie-dziewczyny! Zycze kolorowych snow !!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Przepraszam ze wtedy napisalam tylko raz i poszłamm, ale dostalam telefon ze moja siostra jest w szpitalu. Na szczescie to nic powaznego ale musialam do niej pojechac...Jeszcze raz przepraszam ❤️ Ta cała moja sprawa jest dla mnie problemem... Ja nie wiem co mam zrobic :( Ja nie chce tracic jego przyjaźni, bo jest wspaniałym kolegą..Ale kiedy mu powiem wszystko napewno miedzy nami nie bedzie tak jak wczesniej... Pozatym jeszcze prosto w oczy mi tego nie powiedział..Jednak ja odczytuje to z jego słów, gestów, wzroku i czytam między wierszami...Wiec ja juz wiem ze to napewno chodzi o to..Na dodatek napisał, ze powie mi to na żywo, ale nie wie czy po tym nadal bedziemy przyjaciółmi... Ja nie chce tracic jego przyjaźni... Po moim ostatnim razie zostałam źle potraktowana i niedoceniona przez faceta :o Teraz boje sie tego samego...Poprostu nie jestem jeszcze gotowa na to.... I co wy na to :( ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sabiina! Nie chce mi sie wierzyc,,,,,,,,Musze pewne rzeczy wyjasnic____________zaufanie to wazna rzecz! Ten post do Ciebie nie pasuje.Nie jestesmy kompetentne udzielac Ci rad___________zwroc sie do innych z tym problemem.Powodzenia! PS.Nie zawracaj nam glowy swoimi "razami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Dowcip gorlaski o Chopinie Podobno gorale rodza sie ze skrzypcami w reku.Przy okazji warto ceprom przypomniec,ze nie ma czegos takiego,jak goralska kapela.Podstawowy 4-osobowy sklad nazywa sie po prostu\"muzyka\".A tych muzyk goralskich nie policzysz.A w kazdej musi byc przedni prymista.A im lepszy,tym wiekszym cieszy sie uznaniem i powazaniem. Jasiek byl muzykantem znakomitym.Grywal nie tylko na weselach,pogrzebach,chrzcinach,posiadach,ale i w pierwszej lepszej karczmie bez zadnego powodu,z potrzeby serca nute wywodzil. Wszedl kiedys do karczmy w Bukowinie.Pic mu sie chcialo,a dutki go opuscily,wiec pomyslal,ze jak zagra,to cepry,co przy stole siedzieli,postawia flaszeczke.I rzeczywiscie.Ledwie pociagnal smykiem,cala sala zamarla,zasluchala sie w Jaskowe granie.Kiedy skonczyl podszedl do niego profesor z Krakowa i zaczal sie gra Jaskowa zachwycac. ___Panie goralu,pan jest mistrzem.Niesamowity talent,sluch i niezwykle zdolnosci improwizacyjne.Takiej muzyki nie powstydzilby sie Szymanowski,Paderewski,ba,nawet sam Chopin.Zna pan tych artystow? ____Hej panocku___odpowiedzial Janek._____Ja grywol po calej dziedzinie.Od Sacza po Zywiec.Najwiecej na Podchalu i Orawie.Ale tych muzykantow,coscie wymienili ,nie znam.Pewnie na innych weselach grali,,,,, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________________Witam cala Laweczke!_____________________ Hej! Venesso juz przybywam na laweczke, witam Cie kochana!🖐️! Pozdrawiam oczywiscie wszystkie dziewczyny!!!!!!🖐️ Pogoda u mnie typowo jesienna, deszcz , ale mam nadzieje, ze juz nie dlugo przywita nas ___WIOSNA____ konczy sie luty .!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaakiciu,witaj kochana! A ja od rana dzialam_____powiem Ci w e-mailu.Polecial golabek do Ciebie!!! Podalam Ci nowy adres@. Nie powiedzialas mi jeszcze,jak paluszki? A gdzie podziewa sie Lenka? U nas ,podobna pogoda____ale wciaz duzo sniegu.Ma byc kolejny \"sztorm sniezny\".A,niech sie wypada,,,,i bedzie swiety spokoj,,,,,,marzy mi sie juz wiosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venessa - nie rozumiem o co chodzi :( Przepraszam jesli cie uraziłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde liczyłam na to, ze tutaj znajde kogos kto zawssze mi dorazdi i pomoze :( Nie wiem co zrobiłam źle.. Miło mi było z wami przez tą chwile :( Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Venesso ------ przykro mi, że nie dostarczył gołąbek przesyłki dla Ciebie , nie wiem dlaczego nie możesz otworzyć. Może masz inny program, nie wiem. aaaakiciuuuuu ------ nie mam Twojego adresu @ napisz do mnie. Tez wyślę Ci gołąbka z przesyłką, może Ty otworzysz. A Kingala ----- gdzie? Jej też wysłałam, lecz nie wiem czy otworzyła. Super kalendarz z Bradem Pittem. U mnie rano padał śnieg a teraz piękna pogoda. Czuję wiosnę.....a stokrotki takie piękne. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×