Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Witaj Poliko🖐️ Cudownie,ze wpadlas na laweczke! Ty zapewne juz spisz___a moze i nie____a ja dopiero baluje!!!! Jeszcze raz bardzo nisko sie klaniam i dziekuje wszystkim z calego serca za zyczenia na \"laweczce\" i w e-mailach!!! Tajemniczy nadawco_____serdecznie dziekuje za Twoja piekna kartke ____muzyka mnie urzeka!!! Wyprawilam golabka w powrotna podroz! Pozdrawiam!!!! Na dobranoc---i na Dzien dobry__________zostawiam Wam link na poprawe humoru: http://100 lat.pl/PoprawaNastroju/❤️ PS.Zobaczymy,czy otworzy sie,,,,,? Kochane,do zobaczenia jutro---dzisiaj na laweczce!!!! Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich!!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,WITAJ LAWECZKO!🖐️ Aaaakiciu__________milo Cie widziec!!👄 ks.JAN TWARDOWSKI mowi:____________\"Poezja jest czyms bardzo intymnym,,,,,, Wiersze powinny obmywac,nie brudzic(.....) Wiersz jest po to,by sie z drugim czlowiekiem porozumiec(....) Sa one rodzajem rozmowy,w ktorej autor chcce cos przekazac z wlasnych przezyc,,,,,, Pisze tak,jakbym mowil do kogos bliskiego,,,\" Dedykuje Wam wiersz K.I.Galczynskiego ______________ALE SA JESZCZE SPRAWY DROBNE Ale sa jeszcze sprawy drobne:____loty ptasie,chwianie sie trzciny w jeziorach,blask gwiazdy wieczornej,,,,, rozne barwy owocow o porannym czasie i wiatr przelatujacy w sopranie i basie i moja mala lampa,i stol niewytworny. A nawet za wszystkie obrazy Tycjana nie oddam tego stolu,bo pracuje przy nim, to moj wierny przyjaciel od samego rana, a kiedy noc,,,,,,,,,,,\" 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pozdrawiam bardzo serdecznie! Milego dnia! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Relaks,,,,,,, PUNKT/KROK/_3 Mamy juz za soba pkt 1 i 2___czas na sugestie,ktore pomoga nam zaszczepic w podswiadomosci nowe korzystniejsze dla nas wzorce. Oto kilka typowych przykladow,,,,,, ___Pomysl jednak nad swoimi___poniewaz im bardziej osobiste,dostosowane do konkretnej sytuacji sugestie,tym beda skuteczniejsze. ___Zastanow sie,gdzie moze tkwic zrodlo Twojego problemu i jak chcialabys go rozwiazac? Wzmocnij swoja motywacje do zmian i skoncentruj sie na jednej sprawie,,, Jesli bedziesz zajmowac sie zbyt wieloma problemami,Twoja energia rozproszy sie i na efekty bedziesz musiala dluuuuuugo czekac! cdn🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,Kurcze w smietanie Skladniki____4 filety z kurczaka,25dkg swiezych pieczarek,1 szklanka smietany,3 lyzki masla,sol,pieprz,sok z 1 cytryny Przyrzadzanie_____Filety lekko rozbic tluczkiem.Natrzec pieprzem i zrumienic na patelni na 2 lyzkach masla. Przelozyc do rondla,dodac pieczarki,pokrojone w wieksze kawalki/jezeli sa malutkie pieczarki,moga by w calosci/,posolic,zalac smietana. Wstawic do goracego piekarnika i dusic ok.30 minut. Doprawic sikiem z cytryny. ____________________smacznego!_______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LENKO! Jesli przechodzisz kolo naszej \"laweczki\"___________wpadnij do nas chociaz na chwilke! Stesknilam sie bardzo,ale to bardzo za Toba! Pozdrawiam👄🖐️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVITA,,,,,,,,,,/cd/ Bardzo szybko dostrzezono jej niezwykla zawzietosc i wytrwalosc oraz to,ze nie rzucala slow na wiatr.Oprocz daru przekonywania posiadala rowniez umiejetnosc przyciagania ludzi. Eva Duarte nigdy nie zajmowala sie drobnostkami.Uwazala,ze wielkie rzeczy mozna osiagnac tylko stawiajac sobie najwyzsze cele.Kategorycznie odrzucala wszelkie polsrodki,ktorymi zadowalaja sie jedynie nierozwazni! Przez dlugi czas musiala jednak przyjmowac bardzo niewielkie role,jesli nie chciala byc stale zalezna od wzgledow kolejnych protektorow.Wieksze role otrzymywala tylko po krotkotwalych romansach z dyrektorami teatrow.Rowniez posade spikierki radiowej dostala w przyjety wowczas w tej branzy sposob. Stopniowo jednak jej zycie zmienialo sie na lepsze:bylo ja stac na inne mieszkanie;w lepszej okolicy,i moglaby jasniej patrzec w przyszlosc,gdyby nie musiala wesprzec finansowo brata,ktoremu grozilo wiezienie.Ow drobny urzednik bankowy sprzeniewierzyl niewielka kwote i Eva natychmiast pospieszyla mu z pomoca.Oznaczalo to dla niej ropoczecie wszystkiego od nowa____wynajmowanie tanich mieszkan i spedzanie nocy z przygodnymi facetami. Wiedziala jednak,ze kiedys bedzie lepiej____to dodawalo jej odwagi i wiary ,,,,, cdn.🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow przeczytalam smutna wiadomosc .,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Zygmunt Kestowicz___aktor___Wladyslaw Lubicz w \"Klanie\" nie zyje.Przezyl 86 lat.Smutne,,,,, Rano_______zajrzalam do wiadomosci___i szok! Przeczytalam,ze Robert Gonera ma zalamanie nerwowe.Uwielbiam tego aktora. Rzekomo z przepracowania.Moj Boze,nawet nie zdajemy sobie sprawy___________ze kiedys nastapi wielki psychiczny krach.,,,, Ostatnio czytalam artykul o mlodej dziewczynie______-byla do dyspozycji zakladu pracy przez 24 godz/wyscig szczurow/ i niestety jest teraz psychicznym wrakiem,niezdolnym do jakiejkolwiek pracy,,,,,,, Moje refleksje_________-zatrzymac sie_________pomyslec przede wszystkim o sobie!!! Rozejrzec sie wokol________przyroda budzi sie do zycia,,,,,,,dodaje nam energii,,,,,,Cieszmy sie zyciem,nie zadreczajmy sie ,,,,,,,,Zycie jest piekne!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko!!!!!!!!!!🖐️ Wciaz czekam na Ciebie! Macham do Ciebie !!!🖐️ aaaakiciu_______dodaj nam energii!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.samre.info/kartki/21/kartka21.html Witam Was na Laweczce!!!!!! 🖐️ !!!! Venesso!!!! Pozdrawiam i to specjalnie dla Ciebie!!!!👄. Wprawilas mnie w taki nastroj, ze siedze i slucham tej pieknej melodi to jest cos pieknego , wylaczylam sie zupelnie , zamykam oczy i widze pary na parkiecie__ panie w pieknych sukienkach __ panowie we frakach __tanczace w rytm tej melodi .__ Czyz to nie piekne!!!!! Powiedzcie same czy to tylko ja jestem taka marzycielka, czy Wy tez tak odebralyscie!!!!! Pozdrawiam i zapraszam Was na Laweczke!!!!! Hej, hej mile Panie gdzie jestescie!!!!! Pomachajeie chociaz do nas, pewnie zasluchalyscie sie!!!!!!🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie:) i cala Laweczke:) Przepraszam,ze nie weszlam wczoraj:(,ale naprawde bylam zabiegana... Spoznione,ale zyczone dla wszystkich Krystynek:) 🌻\"Niech ten radosny dzien na zawsze Twe troski odsunie w cien i niech sie smieje do Ciebie swiat blaskiem szczesliwych i dlugich lat!\" 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje przyjaciółki. Tyle pięknych życzeń. Jestem taka szczęśliwa, jak dobrze, że Was poznałam. Tak mi przyjemnie, że są gdzieś daleko kochane istoty, które taką radość mi sprawiły. Ja bardzo Was przytulam, bo też dzięki Wam czuję się szczęśliwa. Pragnę również by Wasze marzenia się spełniły, by radość zawsze gościła w Waszych oczach. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso kochana!!!! Nie, nie schodze z parkietu__ tancze i usmiecham sie do Ciebie! Popatrz ile to taniec znaczy ___ Lenka i Poliko uslyszaly i zaraz w tany poszly!! Dziewczyny jak pieknie wygladacie i tanczycie______ tak trzymac!!!!!!!! Co ja tam dalej widze i Kingala jest na parkiecie, haaaalo!!!!! Kingalo macham do Ciebie 🖐️!!!!!! Lenko dziekuje za zyczenia!!!! Przystopuj troszeczke, jeszcze sie w zyciu nabiegasz .👄 Poliko!! I my sie cieszymy , ze Ciebie mamy __masz tyle dobroci w sobie i radosci ___ ciesze sie , ze jestes z nami szczesliwa👄. Pozdrawiam Was i czekam na Was!!!!! 🌻 :-) :-) A gdzie jotazet? Zapraszamy i pozdrawiam!!!! 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Kochane !!!! Koniec tanca, zrobcie sobie mala przerwe chodzcie usiadzmy troszeczke i porozmawiajmy!!! Haaaaalo_____ czy Wy mnie slyszycie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak slyszymy Cie kochana Kiciu😍 Wlasnie tez zeszlam z parkietu by zaczerpnac swiezego powietrza!!!:D Ufffffffffffff,od tego tanca kreci mi sie w glowie:D Mala pauza i bede tanczyc dalej!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko!!!🖐️😘jak dobrze,ze sie odezwalas!!!:) Kiciu moja kochana😍nie wiem,co bym zrobila bez Ciebie😘 Venesso!!!!Tanczysz wciaz??:)😘 Przytulam Was:) 🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻 🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻 🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻 🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻 🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻 🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻 🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻 🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×