Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Lenko !! Widze ,ze i Ciebie grypa dopadla! Oj mja Ty biedna!!🌻 ZYCZE CI DUZO ZDROWKA!!! Spij dobrze i czekam na Ciebie jutro na Laweczce!!! 👄 👄 👄!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso!! Tobie zycze milego wieczorku!!👄. I ja Ide do lozeczka, zeby jutro byc zdrowsza i moc z samego rana usiasc z Wami na Laweczke!!!! 🖐️!! A moze zajrzy Kingala do nas !! ZAPRASZAMY!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,WITAJ LAWECZKO!!! Aaakicia🖐️ Poliko🖐️ Lenka🖐️ Moje kochane______mysle o Was caly czas! Kurujcie sie !!!Swieta zblizaja sie___wiec musicie byc zdrowe.A wszystkiemu winna pogoda w \'kratke\".... U nas jest podobnie__________na szczescie nie ma juz sladu po sniegu i zima nie zawrocila do nas. Za tydzien wylatuje do Arizony na 2 tygodnie______wczoraj zarezerwowalam juz bilet,klamka zapadla. Ciesze sie na sama mysl,ze wygrzeje sie ,opale sie,zrelaksuje sie i narobie mnostwo zdjec,,,, A tam 25\"C____i wiecej,,,,,,,basen ,,,,juz marze! Odwiedzilam kilka razy Kalifornie,,,,,,Nevade takze____a Arizona czekala cierpliwie.,,,,,i doczekala sie.,,,,,,,, Nie zabieram laptopa i nie bede miala kontaktu z laweczka. Po powrocie wszystko Wam opisze,,,,,, Mam nadzieje,ze wybralam ciekawy zakatek Ameryki,,,,, Zycze milej niedzieli!!!! Pozdrawiam bardzo serdecznie!!!! PS.Poliko,trzymamy kciuki za jutrzejszy dzien. A dzisiaj przesylam Ci przesylke z pozytywna energia !!!!!! Akiciu,Lenko____________pogonic grype !!! Zycze zdrowka!🖐️ Kingalo! Wiem,ze jestes zabiegana____ale znajdz 5 minut i przysiadz sie do nas.Trzymam kciuki za Twoje sprawy____bedzie dobrze! Nie moze byc inaczej!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz jedna noga w Arizonie,,,,,❤️ POCZTOWKA Z USA,,,,,,, ARIZONA____Stan Wielkiego Kanionu,,,AZ,,,,Stolica Phoenix Nazwa pochodzi od indianskiego slowa ____arizonac___male zrodlo. Rolnictwo____bydlo,bawelna,mleko,salata Przemysl___produkcja srodkow transportu,sprzetu elektrycznego i aparatury naukowej, Zasoby naturalne___miedz,zloto,ropa naftowa,srebro,kamien,uran,wegiel,pumeks, Klimat___przecietna temperatura lipca 27\"C i wiecej przecietna temperatura stycznia___od 5\"C wzwyz,,, Kiedys Arizone uwazano za bezuzyteczna pustynie,ale dzisiaj jest to stan bogaty w surowce mineralne i ziemie uprawne.🖐️ ARIZONA ___to takze jeden z regionow USA o najszybciej rosnacej liczbie ludnosci..../ok.3.700.000/.Wiekszosc z nich mieszka na obszarach pustynnych,ale polowa stanu to gory i wyzyny. Rezerwaty indianskie zajmuja 1/4 powierzchni stanu. Lata sa tam bardzo gorace.Zimy sa cieple i przyjemne. Wielu ludzi uwaza taki klimat za bardzo zdrowy i jest to jeden z powodow,dla ktorych przenosi sie do Arizony tylu emerytow,,, To tyle informacji na poczatek___wiecej ,,,,,,,i bardziej osobistych,,,,,,po moim powrocie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Venesso!!👄 Wierzylam w to mocno, ze spotkam Ciebie na laweczce!! Ja czuje sie juz coraz lepiej!! Ciesze sie, ze spedzisz 2 tygodnie w Aryzonie na sloneczku!! Zycze Ci tego z calego serca, ale smuce sie bo nie bedziesz z nami na naszej laweczce :_( Wiem ,ze bedziesz z nami myslami!!! Pozdrawiam Was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!🖐️ Kiciu kochana😍 Tak glosno nas wolasz:D,ze ja Ciebie na samej gorze uslyszalam!!!! Dziekujemy PIKNIE za wszystkie linki:) Widze,ze praktyka czyni mistrza:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso kochana,w piekne miejsca bedziesz podrozowac:D Koniecznie porob fotek mnostwo:) i podesli nam:) 😘 Ma tez bedziemy wtedy jedna noga,tam,gdzie Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj wcale lepiej sie nie czuje:O Bardzo boli mnie krtan przy odkaszleniu:( Klatke piersiowa,jakby chcialo rozerwac:( Przed chwila wzielam kapiel z olejkami na przeziebienie:),mam nadzieje,ze mi pomoze,zapakowalam sie ciepelko i zajrzalam na laweczke!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche mi jednak zimno:O Brrrrrrrr Dlatego mam zamiar rozstawic wehikul do prasowania:P I troche pomniejszyc gore,ktora urosla:D Dam rade,bynajmniej sie rozgrzeje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaakiciu,LENKO!_______-mimo chorobstwa___jestescie z nami! Mamy przecudna pogode.Jest moja siostra u mnie____przesyla Wam najserdeczniejsze pozdrowienia.Wybieramy sie do kosciolka,a potem na obiad do ulubionej goralskiej restatauracji.Bedac tam,odnosze wrazenie ,ze jestem nad wodospadem.Szumiace woda z dzwiekami polskich melodii_________-nastrajaja bardzo odswietnie. Mam jeszcze zamiar napisac kolejny odcinek o Evicie____ale to chyba po \"chwili\",bo dzisiaj komp pracuje mi wyjatkowo ospale.🖐️ PS.Aaakiciu__________pocieszylas nasze serca i oczy.Piekne upominki! Dziekujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.samre.info/kartki/14/kartka14.html Venesso! Ten link specjalnie z podziekowaniem dla Twojej Siostry!!! Niestety my nie mozemy powiedziec o pieknej pogodze __jest zimno, deszczowo i pochmurnie ---jednym slowem : Marzec ------ figlarzec! Czy u Was jest tez pollski kosciolek? Czy msza jest po polsku ? Pozdrawiam i zycze Wam pieknego popoludnia!!! A calej laweczce przyjemnego wieczoru!! __------------------------------🖐️----------------------------------------__

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna aaakiciuuu! Nie spodziewalam sie ,ze spotkam tutaj taka zyczliwa mi osobe. Jest mi bardzo przyjemnie,ze moja kochana siostrzyczka znalazla grono cudownych pan.Swoje podziekowania i pozdrowienia kieruje do Ciebie i calej laweczki.Obiecuje,ze przeczytam wasze wypowiedzi.Zycze milych chwil i zdrowia. Przyjazna duszka. Aaakiciu__________ten powyzej post zostal napisany osobiscie przez moja siostre. W Chicago jest mnostwo polskich kosciolow.W moim zasiegu jest dwa,,,,,W mojej \"okolicy\"mieszka duzo gorali________lubie chodzic do \"ich\" kosciolka.Sa tak pieknie udekorowani w goralskie stroje podczas celebrowania swiat,rocznic.A jak zaspiewaja________juz nie raz wzruszenie odebieralo mowe ,a lzy jak szalone,,,, Kocham te piekne kazania,slowo polskie,,,,i tesknie za rodakami,,,, Czuje sie jak w Polsce!! W Chicago n_____tu jest druga Warszawa!!!! Pozdrawiamy!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______________Witam 🖐️!___________________________ Dziekuje za mile slowa i zapraszamy serdecznie na nasza Laweczke! Venesso! Tak--- ta nostalgia dopada nas czesto !!! Musimy z tym zyc i nie poddawac sie!!! Pozdrawiam!!👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------------------Witam 🖐️ Laweczke!------------------------------- Venesso! 🌻zycze milego poranka! Poliko! 🌻 zycze najlepszego i czekam! Lenko! 🌻zdrowiej nam szybciutko! Kingalo ! 🌻pozdrawiam i tesknie! I dla wszystkich , ktorzy do nas zagladaja 🌻 . U nas dzisiaj swieci sloneczko, ale jest zimno!!!! Z utesknieniem czekam na wiosne!!! 🌻 🌻 🌻. --------------------------------🖐️----------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×