Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Witaj Kochana POLIKO!❤️ Mysle,ze cos dzieje sie z poczta aakici.,,,,Jej corka jest informatykiem_________cos zaradzi.Narazie zdjec nie wysylam,bo wracaja,,,,,Twoja poczta jest pojemna.,,,komp dziala bez zarzutu. U mnie jest sloneczko,ale wieje chlodkiem_____zapowiadaja snieg. Czekam z utesknieniem na wiosne_____musimy uzbroic sie w cierpliwosc___w marcu ___jak w garncu,,,,,, A ja postanowilam ___od czasu do czasu ___podrzucac opowiesci o milosci....Moze spodoba sie Wam,,,, Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odc.2 Kiedy spotkali sie w domu,rzucila mu sie na szyje,,,,Przytulil ja czule do siebie,,,, Monice zrobilo sie wstyd,ze podejrzewa swojego meza o zdrade,,, Mezczyzna,ktory przed chwila byl w objeciach kochanki,nie moglby tak serdecznie witac sie z zona_____pomyslala. A jednak nastepnego dnia___znowu wrocil niepokoj.Zdecydowala sie zadzwonic do Marka,chociaz nigdy tego nie robila.Odebrala sekretarka,po czym oddala sluchawke Markowi ze slowami:___Szefie,to do pana. Rozmawiali przez chwile.Byl zmieszany,jakby,,,,I ten poufaly ton sekretarki.Nie chciala kontrolowac meza,chciala mu ufac,,, Jednak zaczela dzwonic do niego codziennie,,,,, Gdy byla sama,ponure mysli nie dawaly jej spokoju,,,, Zaczela wiec czesciej odwiedzac siostre.....Zwierzyla sie jej ze swoich obaw,,,,, ___Nie znam bardziej kochajacego meza niz Marek____odparla siostra.Czy miala jakies podstawy,zeby tak sadzic? cdn🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odc.3 Monika posluchala rad siostry____chciala byc dla niego wciaz b.dobra.Nigdy nie zwracala mu uwagi,,,,,,nie mowila podniesionym tonem,nawet jesli ja bardzo zdenerwowal.Chorobliwie bala sie go urazic. Pewnego dnia,kiedy szykowali sie na imieniny jej mamy,zniszczyla koszule Marka.Prasowala ja zbyt goracym zelazkiem i zostala brzydka,zolta plama. Marek zaczal niepokoic sie o Monike,,,,,___co sie z nia ostatnio dzieje??? Na przyjeciu Marek adorowal kuzynki i szwagierki.Monika przyglada sie mu uwaznie.,,,, ___Nie tak zachowuje sie mezczyzna,ktory kocha____pomyslala. W pewnym momencie zauwazyla,ze rozmawia z Marta.Patrzyl na nia w taki sposob,,,,,, Moze dlatego ona tak zarliwie go bronila____Monika odnosila wrazenie,ze zmienili temat,gdy do nich podeszla.Do konaca wieczoru byla w fatalnym humorze,,,, Zaczela jeszcze uwazniej obserwowac Marka.Chciala wiedziec o nim doslownie wszystko.szperala mu po kieszeniach i w porfelu,zagladala do notatnika. Ktoregos dnia przylalapal ja na grzebaniu w teczce,,,, cdn.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odc.4 Marek____Po co w nich grzebiesz? Myslisz,ze cos tam znajdziesz? Listy milosne? dziwnie sie ostatnio zachowujesz!!!!!! Z jednej strony jestes nienaturalnie mila,a z drugiej___wciaz mnie szpiegujesz,jakbys podejrzewala o zdrade!!! Przeciez ja cie kocham!! ____Ja tez cie kocham!!!____ze lzami rzucila mu sie na szyje. Marek____I dlatego mi nie ufasz?---odsunal sie od Moniki. Co ty robisz z naszym zyciem? Gwaltownym ruchem narzucil na siebie kurtke i wyszedl z mieszkania.Zostala sama.Siedziala na podlodze,wsrod porozrzucanych papierow i plakala.Wiedziala,ze po klotni z nia poszedl do kochanki,,,,, Marek wyprowadzil sie,,,,,,przestali mieszkac razem,,,,, Rok pozniej siedzieli spotkali sie w kawiarni,,,, ____Zmusilas mnie do tego___mowil smutnym glosem___Wciaz mnie podejrzewalas i szpiegowalas.Jak moglas tak bardzo mi nie ufac?A tak bardzo mi na tobie zalezalo.W koncu nie wytrzymalem i rzeczywiscie to zrobilem.Zdradzilem cie wbrew sobie.Nie zostalo mi nic innego.Zepsulas wszystko.\" __Marku___odezwala sie .___Nadal cie kocham.Moze sprobowalibysmy jeszcze raz,,,, Marek:_____Ja juz nie potrafie___odpowiedzial glosem pelnym rezygnacji.,,, Monika nie potrafila sie opanowac,zaczela szlochac,,,,Zrozumiala,ze swoimi podejrzeniami zniszczyla ich milosc. ___________________koniec____________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osaczona///
Przeczytalam te opowiesc z wielka uwaga.Tez mysle o rozwodzie. Nieistone ile mam lat i gdzie mieszkam.Za maz wyszlam piec lat temu.Bylam w MM bardzo wpatrzona jak w przyslowiowy obraz.Kiedy robil mi sceny zazdrosci,usmiechalam sie,tlumaczylam tez jego zachowanie przed innymi.Imponowalo mi,ze MM jest zazdrosny.Wydawalo mi sie,iz to swiadczy o jego uczuciu do mnie,a zazdrosc idzie w parze z miloscia.Potem zaczelo mnie to meczyc,bo sceny powtarzaly sie,choc bardzo staralam sie nie narazic.Zawsze MM znalazl powod,by mnie dreczyc.Jesli na autostradzie byl wiekszy traffic i wrocilam pozniej,to na pewno bylam u kochanka.Jak kupilam cos nowego,to po to,aby prowokowac mezczyzn. Nie mam zamiaru zamknac sie w domu,jak w wiezieniu.Zeby nie bylo niejasnosci,nigdy nie bylam kokietka,nigdy nie mialam zadnych przygod na boku.Czego MM chce ode mnie?Mowie mu,zeby szedl sie leczyc,bo to co robi jest chore.Nie chce mnie sluchac.Nie wiem,jak dlugo jeszcze wytrzymam te gehenne.Boje sie,ze kiedys zrobie cos glupiego.Wygadalam sie i jest mi lzej.Co o tym myslicie? Poradzcie mi jak mam uwolnic sie od jego podejrzen.Jestem juz u kresu swojej wytrzymalosci.Co byscie zrobily na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do osaczonej
Piszesz,ze zrobisz cos glupiego.Co masz na mysli? Chyba nie myslisz,o,,,,,,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osaczona!!!Wiem,ze trudno Ci sie zdecydowac na rozwod i nie chcialabym Cie do niego popychac,ale niestety,Twoja sytuacja nie jest zdrowa. Jesli jestes tak nieszczesliwa w malzenstwie i Twoj maz nie chce sie zmienic,musisz zdecydowac sie na bardziej radykalne rozwiazanie. Musisz o siebie zadbac i pomoc sobie,,,,,,. Kochana,jestes madra kobieta i zaslugujesz na dobrego mezczyzne. Nie zapominaj o sobie!!! Jestes silna kobieta i zaslugujesz na lepsze zycie.Trzymam kciuki za Twoje decyzje.Przytulam! Zostan z nami___bedzie nam bardzo milo.Zapraszam!❤️ Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osaczona////
do osaczonej i Venessa Wiem,ze nie moge nic glupiego zrobic.Chociaz nie raz myslalam o takim rozwiazaniu.Wyobrazcie sobie,ze kiedy wybieramy sie na impreze,przy stole siadam miedzy samymi kobietami.Nigdy nie dosiadam sie do grupy,w ktorej sa mezczyzni.Nie mialabym zycia przez kilka tygodni.Moze kiedy jestesmy mlodzi,to bardzo nam imponuje,jak ktos jest zazdrosny o nas.Wydaje sie nam to oznaka wielkiej milosci.Niestety,jest to bledne myslenie.Jestem bardzo zmeczona,jestem w bardzo dojrzalym wieku.Jest to moj drugi maz.Dziekuje za zaproszenie,nie jestem gotowa na spontaniczne spotkania.Dziekuje za dobre slowa.Zajrze do was jeszcze ,jesli pozwolicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osaczona,,,,jest mi bardzo smutno! Wiem,ze zazdrosc jest pierwszym krokiem do przemocy. Mezczyzna probuje kontrolowac partnerke poprzez zazdrosc. Nastepnie zabrania jej wychodzic z domu,,,,,, i kontaktowac sie z rodzina i znajomymi.A tuz za tym podaza przemoc.Namow swojego meza by poszukal fachowej pomocy___ aby sie uporal ze swoim problemem. To nie jest Twoj problem!!!!!!! Ale mam przeczucie,ze Twoja maz nie bedzie chcial tego zrobic. On nie widzi u siebie zadnego problemu,,,,, Jeszcze raz mowie Ci___ nie zaslugujesz na takie zycie!Zrob cos w tym kierunku.Zycze pomyslnosci.Pozdrawiam!!!!! PS.Odezwij sie do nas,prosze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________-Kochane Dziewczyny!______________________ Wpadam tylko na chwileczke, chce Wam powiedziec dobranoc, jutro musze wczesniej wstac!! Mam tyle radosci z moimi maluchami!!! Dziewczyny kochane golabki dolecialy____ dziekuje !! Poliko____ PIEKNE!!!! Venesso __ czekam na .......!!!!! Mojego wysle Wam pozniej!!! Pozdrawiam Was!!🖐️ Coz to za smutne posty czytam!!!!! Osaczona zycze Ci duzo szczescia i nie zalamuj sie!!! ❤️. A teraz moje kochane ide do lozeczka , zycze Wam kolorowych snow, a Dziewczynom zza Wielkiej Wody pieknego wieczoru!!!! 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄. ---------------------------------🖐️---------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaakicia w lozeczku___przewraca sie na drugi bok.To i ja dzisiaj poloze sie wczesniej_____jutro moge sobie pospac troszeczke dluzej.Kocham weeekend !!!! Do zobaczenia !!!! Dobranoc i Dzien dobry!!🖐️ PS.Aaakiciu_________jutro otrzymasz przesylke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,WITAJ LAWECZKO!!!! Dzien dobry wszystkim🌻 Juz jestem na nogach.Pije kawke i czytam prase____w tle gra sobie cichutko nastrojowa muzyczka,,,,, Zajrzalam na laweczke____a tu pustki,,,, Zatrzymam sie________i napisze Wam piekny wiersz👄 ...........................PRZYJACIEL......................................... Jesli ktoregos dnia poczujesz,ze chce Ci sie plakac ZADZWON DO MNIE! Nie obiecuje,ze Cie rozbawie,ale moge plakac razem z Toba. Jesli ktoregos dnia zapragniesz uciec,nie boj sie do mnie zadzwonic. Nie obiecuje,ze Cie zatrzymam,ale moge pobiec z Toba,,,, Jesli ktoregos dnia nie bedziesz chcial nikogo sluchac ZADZWON DO MNIE! Obiecuje byc wtedy z Toba i obiecuje byc cicho,,,,,, Ale...jesli ktoregos dnia zadzwonisz i nikt nie odbierze telefonu..... Przybiegnij do mnie bardzo szybko_____moge Cie wtedy potrzebowac. _______________________TWOJ PRZYJACIEL________________ PS.,,,,,,,,,,,,,,nie boj sie do mnie zadzwonic!!!!!❤️ Pozdrawiam bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVITA,,,,,, Ich czas nadszedl____4.06.1943r.Peron i jego oficerowie uderzyli.Obalili prezydenta R.Castillo i rzady przejal general Ramirez.Peron pozostal na razie w cieniu i objal stanowisko sekterarza stanu w Ministerstwie Pracy.Jego stanowisko pozwolilo mu podporzakowac sobie czolowych dzialaczy zwiazkow zawodowych. Z miejsca im oswiadczyl,ze maja do wyboru dwie mozliwosci____albo beda robic to,co on im kaze ,albo powedruja do wiezienia,,,, Z czasem Peron zdobyl poparcie wiekszosci zwiazkowych przywodcow.Dzieki temu mogl przeprowadzic zmiany,,,, Prosty lud wierzyl w obietnice Perona,natomiast niechetnie patrzyli na niego ludzie zamozni i wyksztalceni. Peron nie znosil sprzeciwu i nie tolerowal opozycji,,,, Od dawna wiedziano,ze Peron i Eva Duarte mieszkaja po sasiedzku.W celu unikniecia calkowitej kompromitacji Peron wynajal apt. obok wlasnego mieszkania,,, Rekrut z pobliskich koszar przynosil tej parze co rano mleko___i to wywolalo wielkie oburzenie wsrod wojskowych.Najgorsze zas bylo to,ze Peron osobiscie odbieral je na progu mieszkania Evy. Za kulisami dzialaly zony wojskowych,domagajac sie od mezow,zeby polozyli kres niemoralnemu postepowaniu Perona.W tym celu wybrala sie delegacja do Perona____miala mu uswiadomic niestosownosc jego postepowania. Eva wiedziala,ze oczerniaja ja kobiety z wyzszych sfer,,,,,, cdn.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________________Witam 🖐️ Laweczke!__________________ Witaj Venesso! Tak samotnie dzisiaj siedzisz na naszej laweczce!!! 🌻 🌻 ❤️ to dla Ciebie za piekny wiersz , za powitanie no i oczywiscie za Evite___ dziekuje!!!!!👄. Tak bardzo sie cieszylam z moich Wnukow, raniutko wstalismy _____miala byc zabawa i spacer a tu niestety juz od wczoraj zaczelo mnie krecie a dzisiaj czuje sie fatalnie , mysle ,ze to paskudna grypa powalila mnie z nog. MM musial dzieci odwiezc do rodzicow, a ja od 13-tej do 19-stej przespalam. Ale mam nadzieje, ze jutro powinno byc juz lepiej!! Popijam herbatke z miodem i cytryna.Nie wiem jaka czeka mnie nocka , ale jak nie bede mogla spac to posiedze na laweczce!! A gdzie nasz Dziewczyny sie podzialy!! Poliko 👄 Kingala👄Lenka[usta ] jotatet👄!!!!!!! Czekamy na Was!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzicie Dziewczyny ! Polykam literki, przekrecam to chyba przez chorobe_____ przepraszam: 1----- krecic 2-----nasze 3----👄--Lenko. 4----jotazet!!! Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje ---- przepraszam, że posiedzę tylko chwileczkę z Wami. Muszę Wam powiedzieć, że wrócę w poniedziałek lub wtorek. Mocno Was przytulam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja Was witam kochane🖐️ Niestety nie moglam wpasc wczesniej ,bo ...zachorowalam:( Wczoraj chorobsko sie rozkrecilo:O i mnie rozlozylo na dobre:O Zimno,dreszcze,kaszel,etc. Zaszylam sie w moich czterech scianach i probowalam wszystkiego,by sie wykurowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj rano...to bylo okropienstwo:O W poludnie jednak czulam sie juz ciut lepiej,ale widocznie za szybko sie cieszylam:O Pod wieczor:O,ponownie zimno i bole .... Moj kochany sasiad przyniosl mi cytrynke!!! Zaraz sobie sparzylam z miodzikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje,ze jutro juz bedzie lepiej:) W poniedzielake czekaja mnie obowiazki i musze byc zdrowa!!!!!:D A wiec ide zazyc Amol!!:D i lece do lozka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciu!!!Moja kochana wracaj tez do zdrowia jak najszybciej:)😘 Venesso,mam nadzieje,ze i do Ciebie wiosna wkrotce zawita😘 Poliko!!!!Wracaj na laweczke!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram sie jutro usiasc do Was i mam nadzieje,ze juz o wiele zdrowsza!!!:D A teraz jestem bardzo 💤 i ide do mojego wyrka 😴 Zegnam sie z Wami,kolorowych i spokojnych snow:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×