Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Właśnie popełniam poważne wykroczenie, bo wyskoczyłam na ławeczkę z pracy. Ale dzieciaki chwilowo grzeczne przy komputerkach.Zawiesza się coś od czasu do czasu, ale jest na to rada (alt ctrl del) i można dalej szaleć po internecie. Przerwałam pisanie bo zadano mi zagadkę (w prawej ręce trzymam jabłka i i w lewej trzymam jabłka - ile mam jabłek?). No nic. Kończyć muszę, bo się ruch zaczyna. Młodsi zaczynają się nudzić, a to grozi całkowitą dezorganizacją zajęć.Pozdrawiam1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, przerwę mam to mogę jeszcze trochę powykraczać sobie na wiosennej ławeczce. Droga Osaczona! Współczuję, bo ogólnie o płci męskiej mam zdanie kiepskie i wolę do domu nie wpuszczać bo jeszcze się zagnieździ i wytępić trudno. Patologiczna zazdrość to niestety jednostka chorobowa i masz rację - to trzeba leczyć, ale nici z leczenia gdy chory nie wyraża na nie zgody. A i na pozytywne skutki leczenia można się nie doczekać. Jednym słowem - po co sie męczyć? Życie masz tylko jedno, nie marnuj go na chory związek. Takie jest moje zdanie, ale oczywiście zrobisz to, co Ci serce podyktuje. Trzymaj się! Jeszcze raz - pozdrawiam wszystkie panie!!! A wieczorkiem zapraszam na kawkę po piracku z rumem i lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,WITAJ LAWECZKO!!! POLIKO ❤️ Jestesmy z Toba!!! Od rana /mojego czasu/ nie wchodzilam na laweczke____-jestem caly czas myslami przy Tobie! Wysylalam pozytywne fliudy do Ciebie___czujesz je? AAakiciu_______-witaj🖐️ Jak zdrowko? Mam nadzieje,ze z kazdym dniem jest coraz lepiej. Pogode mamy cudowna.Prawdziwe lato czeka mnie w Arizonie! jotazet_______ciesze sie,ze napisalas pare slow do osaczonej.Jestem podobnego zdania.Zaborcza,chora zazdrosc juz nie jedno malzenstwo zniszczyla.,,,,, Najgorzej to sobie pozwolic ,,,,,,,, I jeszcze jedno____prosze napisz mi co znaczy del?Czy mam przycisnac delete? Mysle,ze praca z dzieciaczkami jest bardzo przyjemna.One sa takie autentyczne !!! Czy mam racje? Cale swoje zycie pracowalam z mlodzieza w szkole sredniej____i tam nalezalo miec oczy i uszy wokol glowy,,,,,Och,pamietam ten wiek dorastania,jego etapy,,,,,,burza hormonow,,,,przerazenie rodzicow Ale z tego sie wyrasta,na szczescie! Mysle,ze tez takie bylysmy,,,,,,,moze nie tak odwazne,,,,ale jednak. Ojej,cos mnie wzielo,,,,,, Pozdrawiam bardzo serdecznie obecnych i nieobecnych! Lenko🖐️ kingalo🖐️ i pozostalych🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jotazet________dziekujemy za zaproszenie na piracka kawe! Wprawdzie wieczorem juz nie pije zadnej kawki,nawet slabiutkiej,ale dzisiaj zrobie wyjatek w mysl przyslowia_________\"Dla towarzystwa cygan dal sie powiesci\". Mowisz piracka z rumem i lodem? No,no ___moze byc niezla!🖐️ Pozdrawiam🖐️ Aaakiciu___dziekuje Ci kochana za muzyczny upominek! Przepiekny❤️ Zawsze o nas dbasz i za to Ci wielkie dzieki!❤️ Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.baginscyspa.com.pl/index.php?v=pl&mode=hotel ----------------Witam cala laweczke----------------🖐️------------------ Moje Kochane Dziewczyny!! Spiesze do Was z wiadomoscia! Wybieramy sie w niedziele na caly tydzien do Pobierowa!! Jest to osrodek wypoczynku i odnowy biologicznej , polozony nad samym morzem, powdycham sobie jodu i odpoczne od wielkiego miasta!! Mam nadzieje, ze i pogoda nam dopisze___ byleby nie padalo! Venesso kochana __ dziekuje__ czuje sie coraz lepiej 👄. jotazet dziekuje za zaproszenie, mysle, ze spedzimy mily wieczor przy Twojej kawce no i lody jeszcze mniam mniam!! Pozdrawiam Was moje kochane dziewczyny!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Aaakicu____wypad do Pobierowa! Kiedys jezdzilismy tam___nie tylko mieszkalismy w prywatnych kwaterach,ale i pod namiotem. Tam tez przezylismy horror,,,,, Mieszkalismy pod namiotem z innymi rodzinami.Wybralam sie z kolezankami na plaze,corcia zostala z mezem,,,, Wyszla niepostrzezenie na plaze! Ale to nie byla konspiracja!!Wziela ze soba radio,koc,kromki chleba i konserwe____i dotarla na plaze.Tam \"rozbila\" sie kolo milej ,starszej pani/w/g jej relacji/.Uwazala,ze ta pani bya taka mila,,,, Kiedy szla do wody/O,rany!!!!/___zglaszala tej pani swoje odejscie. Toplala sie tylem do morza,zerkajac na nieznana pania,czy wszystko jest OK.Wracala,,,,rozmawiala/oj,byla gadula!/ Jej samowolny\"camping\" trwal 4 godz. Wrocilismy z plazy,,,,,,i nagle okazalo sie,ze corka nie dotarla do nas! Nie musze Wam mowic,co sie czulo_________ruszylismy pedem na plaze.Bieglismy roznymi wejsciami,,,,, Pamietam,,,,,juz bylam na schodkach zejsciowych na plaze,,,,,,a tu widze moja corcia zblizajaca sie do wyjscia.,,,,, Z radosci ,ze szczescia,ze ja widze___rozplakalam sie!!! Od tego momentu__________miala wzmozona kontrole z naszej strony!!! Boze Moj____miala niespelna 3 latka! Byla taka rezolutna,,,,a jednoczesnie taka ufna,,,,,, Nie musze juz mowic,jak oberwalo sie MM.,,,,,,,, Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaakicu________-niewazna pogoda_______wazny pobyt nad Baltykiem! Tak sie sklada,ze jednoczesnie bedziemy relaksowac sie___nie szkodzi,ze pod roznymi szerokosciami geograficznymi i klimatami! Ale jak powrocimy na laweczke______bedziemy dzielic sie swoimi wrazeniami,,,,,, Koniecznie___ zdjecia.❤️ PS. Obiecuje,ze zrobie zdjecie w chmurach,,,,,,i nie tylko! Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso! Oj! to rzeczywiscie byl dla Ciebie horror!! Jadac z pociechami musimy miec oczy szeroko otwarte , chwila nie uwagi i co mogloby sie zdarzyc, az strach pomyslec!!!!!!!!!!!! A to, ze Twoj MM dostal bure od Ciebie to mialas swieta racje!!!!!!! Tak masz racje bedziemy sie jednoczesnie relaksowac!! Klimatu jednak nie mozemy porownywac!! Ale najwazniejsze jest dobry humor i wypoczynek! Zdjecia napewno zrobie a i wrazen tez troche przywioze ,zeby sie z Wami podzielic!!! POZDR🖐️AWIAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Mile Panie zbieram sie juz do lozeczka , zyczac przyjemnego wieczoru i spokojnej nocy!!!! ____________D O B R A N O C!!!!____________________👄. Do zobaczenia jutro na Laweczce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zaleglosci w pisaniu kolejnych odcinkow o Evicie,,,,,,,dzisiaj nadrabiam je,,,,,,w nocnym pisaniu,,,,, Evita,,,,,,, Nikt wtedy nie mogl sie spodziewac,ze Eva Duarte,dziewczyna ze wsi i podrzedna aktoreczka stanie sie kiedys najpotezniejsza kobieta w panstwie i ze dzialajac w cieniu,sdola wyniesc Perona na szczyty wladzy i uczynic go najpotezniejszym czlowiekiem Argentyny. Chwilowo jednak poswiecala sie pracy zawodowej.Prowadzac cykliczny program radiowy ,wyrobila sobie nazwisko,a odkad znane staly sie jej stosunki z Peronem,otrzymala kilka nieco wiekszych rol filmowych./\"Woltyzerka\",natomiast w filmie\"La Prodiga\" powierzono jej,mimo protestow aktorow,glowna role. Po kilku miesiacach tak korzystny dla Perona uklad zaczal sie niebezpiecznie chwiac,poniewaz oficerowie,ktorzy do tej pory uwazali go za swego idola,nagle zaczeli krytykowac jego poczynania,i coraz glosniej.Przede wszystkim draznila ich dzialalnosc Evy. Jakim prawem ta kobieta wtracala sie w meskie sprawy?Cos takiego w Argentynie___panstwie macho____jeszcze sie nie zdarzylo. Eva wytworzyla wokol siebie rodzaj aury.Instynktownie podejmowala najwlasciwsze decyzje,byc moze dlatego,iz wywodzila sie z nizin spolecznych i rozumiala,ze wystepujac razem,prosci ludzie dysponuja potezna sila. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Pozdrawiam wszystkie ławeczkowiczki! Miło mi że piracka kawka spotkała się z uznaniem. Zagrypionym na pocieszenie powiem, że ta paskudna grypa naprawdę w końcu mija - mi przeszło po dwóch tygodniach, ale jak na razie dość skutecznie. Tyle że bez antybiotyków się nie obeszło, bo kaszel męczył mnie długo i dotkliwie. Venesso! Del to oczywiście delete - cała akcja skutkuje gdy komputer się zawiesi, a trwa to krócej niż resetowanie. Co do pracy z dziećmi to...czy ja wiem... Dzieci dzieciom nierówne niestety. Ja pracuję w publicznej podstawówce i bywa różnie. Generalnie lubię pracować z małymi grupkami, bo tylko wtedy coś naprawdę można zrobić. Najbardziej na świecie nienawidzę zastępstw, zwłaszcza tzw nagłych, a te przytrafiają mi się notorycznie - taki los bibliotekarza.Oprócz tego mam też parę godziń w świetlicy i oczy rzeczywiście - nie tylko dookoła głowy, ale na uszach , na plecach, na piętach i kto wie, gdzie jescze - przy młodszych dzieciach inaczej się nie da. No ale mniejsza o to - w końcu nie po to się żyje, żeby pracować, tylko dokładnie odwrotnie. Przynajmniej ja tak uważam i dla zdrowia psychicznego w miarę możliwości starałam się często zmieniać i zawód i miejsce pracy. Teraz dopiero trochę przysiadłam, ale tylko dlatego, że o pracę u nas trudno, zwłaszcza gdy się ma na karku troszkę więcej niż 20 latek. Całuski! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,WIAJ LAWECZKO! Przychodzi facet do sklepu z zabawkami. ___Chce kupic corce lalke na urodziny. ___JAKA PAN SOBIE ZYCZY? Mamy Barbie w szkole,za 29$,Barbie__kosmonautke za 29$,Barbie w stroju policjanta,za 29$. A tu__Barbie rozwiedziona za 429$. ___Przepraszam pania,ale dlaczego ta rozwiedziona jest taka droga? ___Nie jest az taka droga.Prosze zobaczyc___w zestawie tej Barbie mamy domek,samochod,dacze,motorowke i dwie szafy ubranek. Ksiadz chodzi po koledzie.Puka do drzwi mieszkania. ___Czy to ty ,aniolku?____slychac dobiegajacy zza nich kobiecy glos. ___Nie,ale z tej samej firmy____odpowiada ksiadz. Kontraktor do pracownika. __Ty chlopie,to wszystko robisz powoli: powoli myslisz,powoli targasz dechy,powoli kladziesz kafelki. Czy jest w ogole cos,co robisz szybko? ___Jasne szefie! Szybko sie mecze. Polscy kibice skanduja: __POLSKA GOLA! A cudzoziemcy zlosliwie dodaja: ___I WESOLA ! U nas znow chlodniej po wczorajszym przepieknym dniu.Zapowiadaja ocieplenie ,ale i deszcz. Coraz bardziej tesknie za sloneczkiem,za basenem,i beztroskim wypoczynkiem!!! Od jutra mam 2 dni wolne_________na dentyste,na przygotowanie sie do wyjazdu,,,,,,Przychodzi moja zmienniczka____jak dobrze,ze mam taka fajna babeczke na zawolanie.On tez sie cieszy,ze wpadnie jej pare groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko🖐️ Czekam z utesknieniem na wiadomosci od Ciebie❤️ aaaakiciu___odnosze wrazenie,ze tez jestes zabiegana,wszak wybieracie sie do Polski❤️ Lenko! Co u Ciebie? Czy juz jestes zdrowa?❤️ jotazet🖐️ nie widzialam Ciebie na wieczornej kawce❤️ kingalo____chyba juz dotarlas do celu? Nie zajrzysz?❤️ Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie! PS.Biegne do obowiazkow! Pa,pa🖐️ Przepraszam za moje literowki w/w poscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--------------------------Witam🖐️Laweczko------------------------------- Moje kochane Dziewczyny !! Mialam dzisiaj zabiegany dzien , duzo spraw do zalatwienia, ale nie wyobrazam sobie tego zeby nie usiasc z Wami na laweczce . Venesso dziekujemy za Evite!! Dowcipy !!---------- dobre!!!!! Poliko! Tak,tak czekamy na Ciebie!!!! Lenka wygrzewa grype! ----Wracaj szybko do zdrowia i usiadz z nami na laweczke!! Kingalo! Pokiwaj chociaz do nas!!! Pozdrawiam Was !!!! 👄 👄 👄 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venesso
mam do Ciebie pytanie,czy Ty ogladasz American Idol?,dzisiaj cos mnie naszlo i ..... ogladam.Prosze,odpowiedz❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------------------------Witam🖐️Laweczko!......................... ❤️K[[usta)I👄N(usta]G👄A👄L👄O❤️. Sprawilas mi wielka radosc ________ DZIEKUJE!!!!!! Kochane dziewczyny mamy dzisiaj pierwszy dzien astronomicznej wiosny!! U nas pada dzeszcz, ale mam nadzieje , ze pokaze sie sloneczko, za oknem ptaszki pieknie spiewaja !!! Za chwile jade do lekarza__ sciagac szwy z reki i mam nadzieje, ze to juz koniec !!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i zycze Wam udanego dnia!!! ..............................🖐️..........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------------------Hej !🖐️ Dziewczyny!.................................. Z moimi paluszkami wszystko ok. Ciesze sie bardzo!!!! Teraz moge spokojnie przygotowac sie do wyjazdu. Kingalo to z radosci , ze ujrzalam Cie na Laweczce__ nie udalo mi sie tak jak chcialam to zrobic ____ wybacz prosze!!!Poprawka: ❤️ K 👄 I 👄 N👄 G 👄 A 👄 L 👄 O ❤️. A gdzie nasza Poliko!_____ czekamy na Ciebie!!! 🌻!! Lenko mam nadzieje, ze czujesz sie juz lepiej!!🌻 Venesso jak przygotawania do podrozy? 🌻 Pozdrawiam serdecznie i czekam na Was!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......................Witam laweczko!!!...................................... Co to dzisiaj ___jestem sama na naszej laweczce? Rano pisalam ,ze pokaze sie nam sloneczko_____ niestety tak nie bylo, teraz nawet pada snieg z deszczem !!!! brrrrrrrr!!! Horror!!...WIOSNA..... Ale sluchalam prognoze pogody____ od piatku ma byc poprawa!! Co sie z Wami dzieje? Dlaczego nie oderwiecie sie troche od obowiazkow i nie odpoczniecie chwileczke na laweczce???? Dziewczyny zapraszam Was!!! Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------------------------KINGALO 🌻....................................... ------------------------POLIKO 🌻----------------------------------------- ........................VENESSO 🌻........................................ ........................LENKO 🌻.......................................... .......................JOTAZET 🌻......................................... ZAPRASZAM.... usiadzcie na chwile, nie mozna sie tak przemeczac!!! ❤️ !! 🖐️ !! ❤️!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ---------- ŁAWECZKO ❤️ Jak miło, że mogę usiąść i porozmawiać z wami. Venesso, Akciu, Kingala, Lenko, Jotazet ------ dla was 🌻 Boże, zapomniałam dzisiaj pierwszy dzień wiosny. Witam Was bardzo wiosennie, ----- choć u mnie śnieg z deszczem. Jednak mimo to cieszę się jak dziecko. Jest dobrze, ----- :D Poślę gołąbki do Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wasze szlachetne serca. Jesteście kochane, pamiętałyście o mnie. Dziękuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Poliko!!! 👄 🌻 👄 🌻 Witam Cie bardzo goraco! Ciesze sie ze widze Cie na laweczce i jestes taka radosna . Jak moglybysmy o Tobie zapomniec? 🌻 Wiosna sprawila nam psikusa bo i u mnie tez snieg !!!! No ale to dopiero poczatek wiosny i mam nadzieje , ze z kazdym dniem bedzie juz tylko coraz cieplej. Pozdrawiam Was !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×