Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Udałoooooo się, ------------ o le !!! Venesso, -------- ja chcę wszystkie Twoje fotki :D Już nie wykręcisz się,----- umiesz przesłać je do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochana Venesso, gołąbek przyleciał, taki zmęczony ale przyjęłam go z wielką radością. Odpocznie troszkę i poleci do Ciebie. Może coś Ci przyniesie. Nie rozumiem dlaczego Twoje posty znikają i pojawiają się, jak w tej piosence. Może to ludziki z innej planety buszują? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och te kochane golabki___one zawsze cos mi przynosza od Was--od Ciebie.Jak ich nie kochac?! Dziekuje za upominki!Sa niepowtarzalne! czesc] Poliko,kochana___siedze przy komputerze i \"wydobywam\" kazde zdjecie oddzielnie i umieszczam je w nowym folderze.Tu ,gdzie sie ulokowaly,panuja jakies dziwne zwyczaje___nie mozna wyslac je e-mailem.Zostalo to juz sprawdzone przez madrzejszych ode mnie.Zobaczymy co z tego wyjdzie.Trzymam sie instrukcji.,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazrywałam dzisiaj fiołków. Niby nic. Zwykły bukiecik.Wygląda fioletowo i pachnie fiołkami jak należy. Wszystko normalnie. Ale czy to nie jest cud? Ludzie! Znowu fiołki zakwitły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------------------Witam Was Dziewczyny! 🖐️---------------------- _______________ Jotazet 🌻___________________________ _______________Poliko 🌻______________________________ ______________Kingalo 🌻_____________________________ ______________Venesso 🌻_____________________________ _______________Lena 🌻______________________________ Wiosna znow rozwija kwiat 🌻 i rozsiewa wonie. Usmiechnal sie szczesciem swiat i miloscia plonie.👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko na swiecie niestale, czas bowiem wszystko rozrywa. Jedyne tylko jeszcze trwale__ szczerej przyjazni ogniwa. ❤️ ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaakiciu,czy kingala tu byla? jotazet🖐️ PS.Poliko,czy Ty widzisz to,co ja? Przylecial post/o zagadce/. Sa cuda!!!! Jotazet __sa cuda! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znamiona sukcesu na poszczegolnych etapach zycia: 4l____nie sikac w majtki 12l___miec przyjaciolke 18__miec prawo jazdy 20l__uprawiac seks 35l__duzo zarabiac 60l__uprawiac seks 70l__miec prawo jazdy 75l__miec przyjaciolke 80l__nie sikac w majtki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jotazet🖐️ Szczesliwe fiolki!!! Moga patrzec smiele I skladac zyczen Utajonych wiele!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso, Akiciu -----dopiero wróciłam, ale musiałam przywitać się z Wami. Ja bez Was to jak ptak bez skrzydeł. Jotazet --- jak romantycznie, \" niby nic zwykły bukiecik\", ---- ale jak niezwykły. To naprawdę cud ! Serducha kochane ---- ja już taki krecik, chowam się do norki. Bardzo przepraszam ------ i powiem dobranoc.Właśnie, czy Kingalka się odnalazła, czekamy na Ciebie, nie uda Ci się nas opuścić. :D Venesso dzięki za ----- i proszę o takie z Tobą :D Akiciu ---- czy Twoje serduszko nie smuci sie troszkę? --❤️ przytulam Cię------ i wszystkie Was przytulam ❤️ Dobranoc serduszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" W milosci pragniesz,by ci wierzono, w przyjazni_________by Cie rozumiano! /A.Achorol/ Dziewczyny__________dobranoc! Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,WITAJ LAWECZKO!____-zostawima Wam cos do poczytania..... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 http://www.opowiadania.d-k.pl/ Pozdrawiam bardzo serdecznie! Milego dnia! PS.Dzisiaj wyjatkowo dlugo "zasiedzialam sie" ___klade sie wreszcie spac____bo lada moment wybije polnoc.Dobranoc!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaakiciu_________dlaczego moj e-mail wrocil od Ciebie? Czy jest to aktualny adres? Nic nie rozumiem,,,,,,Sprobuje jeszcze raz,,,,,Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____________----Witam WAS Dziewczyny!🖐️----_____________ Venesso!!! Dzieki za wszystko!!🌻, tak to juz jest __ Ty idziesz spac __ my wstajemy!! U nas popoludnie a u Ciebie ranek!!🖐️ U mnie dzisiaj troche sloneczka , troche chmurek, ale ogolnie jest cieplo!!! Siedzialam w moim ogrodku i podziwialam jak natura budzi sie ze snu!!! Jak pieknie zakwitaja kwiatki, bez.. ma juz paczki__ czyz to nie piekna pora roku!!!!! Roze nawet maja juz zielone listki. Posadzilam tez bratki i zonkile, mam nadzieje , ze aura nie zrobi nam niespodzianki i bedzie juz tylko cieplej!!!! Dzisiaj czekam na moje Wnusie , zostaja u nas na noc, poniewaz Dzieci maja 7 rocznice slubu------beda swietowac!!!! Oj ---jak ten czas nieublagalnie szybko leci, a pamietam ten dzien jak dzisiaj!!! No ale ja zawsze mowie , ze dzieci sie nam starzeja, a my jestesmy ciagle mlodzi--- ha! ha!ha!.Nie licza sie lata , liczy sie to jak sie czujemy!!!! I tak trzymac!!!!!!🌻 ❤️. Pozdrawiam Was i postaram sie jeszcze do Was wpasc!!!🖐️. Witam Cie Venesso!! Ranny Ptaszku!!! Moj adres jest aktualny!!!!👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso!!! Zagladalam do mojej skrzynki, ale niestety Twoj golabek nie dolecial, a moj adres jest ten sam co zawsze. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaakiciu________golabek wraca_____-po raz trzeci? Moze za duza pojemnosc? Sa tam 3 zdjecia i list.Wyprawiam golabka w droge,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaakiciu__________golabek wrocil z przesylka po raz 4-ty!!! Sprobuje wyslac bez zdjec________moze sie uda! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaakiciu________-wyslalam list bez zdjec! Miejmy nadzieje,ze tym razem powiedzie sie.Test____\"rozwiazalam\".Pa,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ,,,,,,\"Dobre maniery___________to technika wyrazania wzgledow ,,,,,,,,,,,,,dla uczuc innych ludzi\". ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso!!!!!! Otrzymalam ____ dziekuje!!!👄 Odpisze pozniej. Pozdrawiam Was i jak mi sie uda to wpadne do Was!!! Bawcie sie dobrze!!! 👄 👄 👄!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,EVITA,,,, Eva instynktownie wyczula,ze u jego boku osiagnie wszystko,czego chciala.byla kobieta zdumiewajaca,bez wyksztalcenia,bez intelektualnego zaplecza,bez wlasciwych doradcow przygotowujacych jej programy.Wiedziona intuicja,doskonale wybrala osoby,ktore sluzyly jej wsparciem i na ktorych mogla calkowicie polegac. Do dzis jest tajemnica,jak z niczego powstalo jej gigantyczne dzielo reform.Wprawdzie kiedy jej maz doszedl do wladzy,uzyskala poparcie olbrzymiego aparatu policyjnego,ktory w zarodku tlumil wszelkie dzialania opozycji,jednak niemal wszystko,co zamierzala,musiala sama zaplanowac,zorganizowac i dopilnowac realizacji. Na to jednak dopiero przyjdzie czas.Teraz jest zaledwie nowa kochanka pukownika Perona,ktory robi kariere. Pulkownik peron zawdzieczal swoja bajeczna kariere umiejetnosci przekonywania i zdolnosciom oratorskim.Wszedzie budzil entuzjazm sluchaczy.Pracowal dniami i nocami,z ogromna wytrwaloscia i konsekwencja dazac do wytyczonego celu.Wraz z kolegami stworzyl polityczna organizacje,ktora miala zrzeszac oficerow.Na sztandarach tej organizacji,ktorej celem bylo dokonanie zamachu stanu,widnialy hasla:__Rzad__Porzadek__Jednosc. cdn.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło Was powitać na Ławeczce. Venesso i Akaciu ------ ja już wcześniej pisałam, że do Ciebie Akiciu mój goląbek z podarunkiem nie może polecieć, też wracał się. Bez obciążenia oczywiście dotarł do Ciebie. Coś Twój komuterek nie przyjmuje większych przekazów, jak będą córeczki zapytaj czemu tak jest, może coś zrobią z tym. U mnie pogoda dzisiaj zmienna, raz słoneczko, raz chmurka, ---- niestety Akaciu zapaowiadają napływ zimnego powietrza,silne wiatry i snieg, wraca zima. Jak otulisz Twoją wiosnę w ogrodzie? Jednak miejmy nadzieję, że nie będzie aż tak strasznie. Venesso --- przylecial od Ciebie, dziekuję, jest prezent, Super. Poczęstuję go i wyślę do Was. Hejka..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akaciu, przepraszam, przecież ja nie wiem------może Ty znasz się dobrze na komputerach i zlikwidujesz usterkę. Ja tak powiedziałam, ponieważ podobne problemy likwiduje mi córcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy przez zazdrosc mozna stracic ukochanego meza?____opowiesc o milosci,,,,,,odc.1 Monika obudzila sie w srodku nocy.Lezala chwile,patrzac w sufit,wsluchana w oddech Marka,ktory spal obok.Ten odglos zawsze napelnial ja spokojem.,,,,Nagle on westchnal i przewrocil sie na bok. Odsunal sie od niej.Wiedziala,ze zrobil to nieswiadomie,ale gdzies na samym dnie jej duszy zrodzil sie niepokoj.dawno temu uslyszala,ze takie nieswiadome gesty sa najszczersze.W sercu poczula uklucie. Moze on kogos ma?___pomyslala.Do rana nie zmruzyla oka. Skad taka mysl w ogole przyszla jej do glowy? Nie miala podstaw przypuszczac,ze w jego zyciu jest miejsce dla innej kobiety.ON--przystojny jak ksiaze z bajki___a ona___brzydkie kaczatko_______mowila do siebie____jego milosc tylko pozornie wyleczyla ja z kompleksow. Wciaz sie bala,ze ktoregos dnia otworzy oczy i zobaczy,jak wiele ma brakow.Stad wzial sie jej strach,ze odnalazl szczescie przy innej kobiecie. Marek zachowywal sie normalnie....Wyciszyla sie,,,,Niestety,ponure mysli ogarnely ja znowu,gdy przypadkiem w pracy zobaczyla dyrektora markietyngu z kasjerka.Stali w czulym uscisku i nie wygladali na specjalnie speszonych,kiedy Monika weszla. Jej dyrektor zawsze sprawial wrazenie kochajacego,przykladnego meza i ojca.Pomyslala wtedy,ze latwo jest grac dwie role.Owszem,nie kazdy mezczyzna musi byc lajdakiem,ale skad miala wiedziec,co jej maz robi w pracy? cdn🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×