Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Temat o rdzenstwie mozna ciagnac dlugo__-temat rzeka,,, Reasumujac___Nieustanne nasze realizowanie nauczylo nas cieszyc sie z wygranej i znosic gorzki smak porazki. Jako ta starsza chcialam byc dla swojej siostry autorytetem. Ale jako dzieci nie uznawalysmy kompromisow.Walczylysmy do ostatniej kropli krwi.Ta,ktora wygrala,miala tak samo przechlapane,jak zwyciezczyni. Kiedy nas widza razem____nikt by nie przypuszczal,ze mamy takie \'boje\'za soba.Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale ja juz zmykam :) Trzeba Julke \"wyprawić\" do snu ;)) Potem wieczorek z meżem... Dobranoc 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego wieczorku____cieszcie sie soba🖐️ Do zobaczenia Kinguniu ponownie na laweczce.Milo bylo!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingus,dedykuje Ci wiersz \"BYC W DOMU \"___P.B Rodzina to swietosc zycia. Kazdy,kto narusza te swietosc, targa sie na samo zycie. W rodzinie spedzacie wspolnie we dwoje,troje lub wiecej dni i nocy. Tu sie smiejecie,bawicie,rozmawiacie,sprzeczacie, pracujecie,jecie,spicie,marzycie. Tu masz cudowne uczucie bycia w domu.To wielkie szczescie. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Byc w domu: szczescie jedyne w swoim rodzaju. Nie znajdziesz go nigdzie indziej. Korzystasz z niego,nie wiedzac o tym. To tak jak ze zdrowiem. Jakie jest cenne,uswiadomiamy sobie dopiero wtedy, kiedy je stracimy. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwieksza tragedia naszych czasow jest to, ze niewiele brakuje,by tak wielu ludzi stracilo dom,a tym samym szczescie. ich mieszkanie,ich dom nie sa juz ich prawdziwym ogniskiem domowym, a ich przypadkowe przebywanie razem jest bardziej udreka niz radoscia. Dlatego zapisz to sobie gleboko w sercu: DOM, ALE Z MILOSCIA. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________________MAK___________Agnieszka Osiecka Kwitnie mak na znak, ze lato. Ide z Toba w noc popielata. Slow nam brak bo tak szczesliwie szepcza ptaki gadatliwe, ze to znow pogoda i w zagrodach kwitnie mak. A dzien,co dzien, odmierza coraz krotszy szlak, a noc___noc trwa dluzej nizby pragnal mak. Ta noc___moj mily, chce znow nieba nam przychylic, ale o tym nie wie,ze Ty w niebie nie chcesz byc,,,,, A dzien,co dzien, przemierza coraz krotszy szlak, a noc,co noc, trwa dluzej nizby pragnal polny mak. Slow brak bo tak bezradnie milcza raki w rzece na dnie, chociaz znow pogoda i w zagrodach kwitnie mak. ,,,,Wiecej w makach jesieni, ktoz nas,mily,odmienil, czy to ptaki sa winne, czy ten mak,,,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kingalko kochana________-pojasnialo na laweczce,,,,,,, Dziekuje za piekne slowa____ale czy ja na nie naprawde zasluguje? Dla Ciebie pisze te strofy,,,, \"DZIS\'___P.B. Musisz zyc dzis. Dzis musisz byc szczesliwy. Nie trap sie tym,co zdarzylo sie wczoraj. Nie mozesz przeciez juz nic zmienic. Nie drecz swego serca wczorajszymi obawami, przesadnymi troskami o to,co nadejdzie. Uwolnij swoje serce,by zyc dzis, by byc szczesliwym teraz,w tej chwili. Nie jest to proste,zwlaszcza jesli zycie Cie ciezko doswiadczylo, jesli twoja milosc zostala zawiedziona, jesli Twoje oczekiwania spelzly na niczym. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Zawsze szukaj swiatla,unikaj ciemnosci. A jesli mimo to byloby Ci czasem zbyt ciezko, sprobuj byc troche jak klown w cyrku. W glebi serca placze,a jednak z usmiechnieta twarza gra dla dziecka na skrzypcach. W ten sposob leczy ze smutku wlasne serce. Pozdrawiam i cieplutko przytulam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 IGUSIU!___________czekam na Ciebie na laweczce i co? Ani slychu ani,,,,,, Odezwij sie_________wypoczelas na wolnym? Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ___________PRZYJACIELE SA JAK ANIOLY,KTORE STAWIAJA NAS NA NOGI,KIEDY NASZE SKRZYDLA MAJA KLOPOTY Z PRZYPOMNIENIEM SOABIE_________JAK SIE LATA🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalko________wracasz do swoich pieknych wspomnien____trudno sie od nich odciac,,,,,szczegolnie od domu rodzinnego.One zawsze beda nam towarzyszyly____i tak powinno byc. Przywolujemy cudowne dziecinstwo,kochajacych rodzicow,,,, atmosfere tamtych lat,,,,, To jest nasze bogactwo,nasze doswiadczenia,nasze mlode lata___i chcialoby sie choc na chwilke ponownie w nich uczestniczyc,,,, Mysle,ze kazda z nas przywoluje swoje wspomnienia,,,,,, Nie zdawalysmy sobie sprawy_____ze bedzie to takie wazne w pozniejszym zyciu,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam tez takie okresy,kiedy usilnie odgrzebywalam swoje wspomnienia po smierci ojca. Tak bardzo mi GO brakowalo,,,,,,i wtedy ruszyla lawina wspomnien,,, Nigdy wczesniej nie zastanawialam sie ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialem sen.Byla sobie szczesliwa ryba. Patrzyla na mewe kolyszaca sie na morskich falach i bawiaca sie z wiatrem,i myslala, ze musi byc ona o wiele szczesliwsza od niej. Poprosila malpe,by wyciagnela ja z wody. Ta zrobila to bystro i przeniosla ja na lad. Przyszedlem jeszcze w pore,juz umierala. szybko wrzucilem ja ponownie do wody. Byla teraz najszczesliwsza ryba swiata. _______________________________Phil Brosmans ---fragment wiersza \"Najszczesliwsza ryba swiata\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalko! Przeciez my takze inaczej zyjemy anizeli nasi dziadkowie. Oni to mieli filozofie zycia!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobaja mi sie lesniczowki____ale przenigdy nie chcialabym w niej mieszkac,bo balabym sie,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emigracja rzdzi sie swoimi prawami! Kiedy mieszkasz w kraju_______nie ma tesknoty,nostalgii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiertelnie balabym sie_____w nocy! Jezdzilismy nad jeziora pod namioty.Przezywalam koszmar! Spalam z latarka w reku. Wokol namiotu cos chodzilo,,,,,dreptalo i pomrukiwalo,,,, Cieszylam sie z powrotow do domu,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam,jak jechalam do babci/mamy ojca/____moj ojciec poprosil mnie,zebym zwrocila uwage,czy ten dab za domem babci rosnie? Pojechalam_________-i ku mojej uciesze___byl.Cieszylam sie,ze moge ojcu przywiezc dobra wiadomosc. Okazalo sie,ze dab zasadzil moj ojciec.,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam to uczucie,,, Po slubie MM zabral mnie w swoje strony! Jak tam mi bylo smutno!!! Brakowalo mi rodzicow,rodzenstwa i przyjaciol________--ale poznalam innych przyjaciol,na swiat przyszlo dziecko_________i wtedy poradzilam sobie z tesknota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×