Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

,,,,,,WITAM LAWECZKE! _______POZNAJ SAMEGO SIEBIE______________________ Czy masz o sobie wysokie mniemanie? Uwazasz ,ze jestes nadzwyczaj dobry i udany? To prawdopodobnie stawiasz sie calkowicie ponad bledami i slabostkami innych. Ide o zaklad, ze jestes niezle zarozumialy i przede wszystkim zupelnie slepy,jesli chodzi o twoje drogie JA. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Moze to doprowadzic do wielu nieszczesc. Szybko zaczynasz osadzac tych, z ktorymi zyjesz i pracujesz, potepiac ich i niszczyc. Jesli myslisz,ze jeste wazna figura, prawdopodobnie tylko trudny z ciebie typ. 🌻 cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Poznaj samego siebie! Jest niezmiernie wazne dla dobrych stosunkow z bliskimi,przyjaciolmi i znajomymi. Odwaz sie zajrzec za swoja fasade, spojrzec na swe bledy,slabostki i zle przyzwyczajenia. Wtedy milczenie na temat innych nie przyjdzie ci z trudem. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznaj samego siebie! Pozostan na gruncie rzeczywistosci. Odrobina samopoznania moze ci bardzo pomoc stac sie lepszym,wyrozumialym czlowiekiem. ------------------------------------------------------Phil Brosmans Pozdrawiam serdecznie!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na slodka tarte! Skladniki na 6 porcji: 200g biszkoptow,100g masla,15krowek,300g truskawek,200ml smietany 36%,2 lyzki smietany 18%,1 lyzka cukru pudru. Przygotowanie: naczynie do tarty ok.20 cm srednicy wyloz folia.Maslo rozpusc ,ale nie zagotowuj.Biszkopty wloz do mocnej torebki sniadaniowej lub woreczka i dokladnie rozgniec tluczkiem.Biszkoptowa \"make\" przeloz do glebokiego talerza lub miski,dodaj maslo,wymieszaj.Naczynie do tarty wypelnij masa,na mase naloz folie i docisnij. Wstaw totownice do lodowki na 40 min.zeby ciasto stwardnialo. W tym czasie umyj truskawki,przekroj je na polowki lub na plastry.Krowki wloz do rondla,dodaj 2 lyzki smietany i podgrzewaj na wolnym ogniu,mieszajac az sie rozpuszcza.Kremowke ubij,dodajac 1 lyzke cukru.Wyjmij ciasto z lodowki,delikatnie przeloz na talerz,polej masa toffi,poloz na wierzchu bita smietane,a na niej truskawki. 🌻Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och,,,,,zapomnialam dodac,,,, Tarte mozesz ozdobic innymi owocami ,np.borowkami,malinami,plasterkami nektarynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd.o hymnach,,,, \"Kochamy was,twarde gory I wasze straszne wawozy\"____slyszymy w piesni Czarnogory. cdn.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hymn wysp Saint Vincent i Grenadynow, w slawieniu piekna przypomina turystyczny folder reklamowy: \"Nasze male piekne,blizniacze wyspy Grenadyny nad morzem ich zlotego piasku zawsze swieci slonce\". cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bez kozery slowo HYMN pochodzi od greckiego \"hymnos\". Hymn popularnej turystycznie GRECJI jest,wedlug Guinessa\",najdluzszy _____ma 158 zwrotek.Na szczescie oficjalnie spiewa sie tylko pierwsza. cdn.🌻 Koncze rozmowe z soba.Do zobaczenia wieczorkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poznym wieczorkiem!🖐️ Witaj Venesso!👄. Cos nam Laweczka opustoszala, pewnie nasze Panie sa bardzo zajete. Dziewczyny czekamy na Was, gdzie podzialy sie nasze milusinskie: Kinga_23 i Igusia32? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj akiciu! I ja wygladam nasze panie_________a tu ani slychu ani dychu.🌻 Posiedzialam samotnie na laweczce,cos popisalam.,,,,,, Miejmy nadzieje,ze dziewczyny odezwa sie. Wczoraj wygladalam Poliko___i tez bardzo zapracowana,,,,, No coz,trzeba sie uzbroic w cierpliwosc,,,,, Pozdrawiam Ciebie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usmiecham sie do Ciebie akiciu! Cos pieknego! Dziekuje! Zaspiewalam wraz z melodia i ogromnie wzruszylam sie. Dziekuje Ci kochana____warto sobie poswiewac.Piekne slowa i melodie.Sliczniutkie![serce[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie spiewam dalej.,,,,,, Pospiewajmy sobie.Wcale nie musi byc smutno❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, przepraszam ---- nie mogłam , teraz jestem po kąpieli i chwila wytchnienia. Codzienie mam kurs, trochę pracuje, mam dzieci, mam wnuczków, mam Tatusia i rodzeństwo --- i męża:D Tak się składa, że tak mało czasu mi pozostaje ale ja zaglądam do Was. Sprawdzam czy wszystko jest u Was ok i już jest późno i nie mogę nic napisać, taka jestem zmęczona. Venesso, kurs mam z Urzedu Pracy i do połowy sierpnia, mamy codziennie po 3 godziny lekcyjne.Uczy nas przemiła młodziutka dziewczyna --- ale wymagająca i tak wstyd jak coś się nie umie. Ale chyba przesadzam z tym wstydem bo inni dłużej się uczyli i mało im z tego zostało. Co tydzień mamy sprawdzian i do domu wypracowania. Mamy stres, i osoby w moim wieku i młodzież. Ale generalnie jest ok. Akaciu, Kingalo, Leno, Jotazet, Cocacola i młodziutkie nasze cukiereczki ---- pozdrawiam. Mam nadzieję, że minie mi ten stres i będę mogła bywać z Wami częściej. ❤️ i 👄 ---- dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Poliko, współczuję kontaktów z urzędem pracy. Trzy razy byłam na zasiłku . W miedzyczasie przez rok pracowałam w wojewódzkim urzędzie pracy i jeździłam na kontrole tam, gdzie za chwilkę wyladowałam - znów na zasiłku. Cóż, fortuna kołem się toczy.Pomyślności w pisaniu wypracowań! Ukłony dla wszystkich pań. J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa moje skarby kochane! Poliko_________alez pachniesz! Czyzbys kapala sie w olejku? Wiem,ze jestes zapracowana____________a mimo to,wygladam Cie,bo tesknie za Toba👄 Ty wiesz,ze nikt i nic tego nie zmieni__________wiec siedze codziennie i wypatruje Cie. Codziennie masz ten kurs? A jaka metoda ? Zagladaj do nas Poliko kochana,bo my juz tracimy wzrok z tego wygladania za Wami🖐️ PS.Nie zrazaj sie drobiazgami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotazet, mam też swoją opinię na temat UP i podzielam Twoje zdanie ---- szkoda słów. Myślę, że przyjdą i lepsze czasy --- dla mnie, bo niektórzy właśnie teraz mają te wyśmienite. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotazet____czesc! Zwolnij troche,,,,,zatrzymaj sie! Odpocznij! Kiedy koniec roku?__________czy juz zrobilas sobie plan wakacyjny? Przycupnij na laweczce dluzej ,a nie tylko pedzisz i pedzisz przed siebie,,,,,,🖐️ Pozdrawiam serdecznie! PS.Ciesze sie,ze jestes!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso --- uczymy się z książek, ćwiczeń, płyt, czytamy powtarzamy, chodzimy do tablicy, piszemy ciagle nie można na chwikę przestać słuchać nauczyciela,bo można coś pominąć, trzeba być cały czas skupionym i myśleć. To tak jak metodą Callana, cały czas my bierzemy udział w lekcji. Powtarzamy zagadnienia do skutku aż zrozumiemy. Tak naprawdę nikt nam nie mówil jaką matodą będziemy się uczyć. Ja się na tym zbytnio nie znam. Kochane już Was pożegnam bo moje oczy śpią. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko___spij smacznie! Trzymam za Ciebie kciuki!❤️🖐️ Zagladaj do nas__________znajdz chociaz chwilke🖐️Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wracam do swojego zadania,,,,,,o hymnach Poziom zycia kraju ma sie nijak do slow jego piesni. Oto przyklad z Togo: \"Boze wszechmocny Ty sam pozwoliles Togo zyc w dostatku\" Produkt Krajowy Brutto Togo na 1 mieszkanca to 450$ cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet Korea Polnocna,jesli wierzyc ostatniej linijce hymnu,jest silna i bogata. Ciekawie przedstawia sie historia niektorych krajow: \"Senegalu,synu lwiej piany Ty,powstaly z nocy do konskiego galopu\". Abo: \"Urodzilam sie Ksiezniczka Dziewica neutralna miedzy dwoma krajami\"__________glosi hymn ksiestwa Andory. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻 Na tym tle wyjatkowo pozytywnie wypada polski hymn. Slowa pisane sa w pierwszej osobie. To obywatele obiecuja ojczyznie,ze sami odbiora ,co im obca przemoc wziela,nie liczac specjalnie na pomoc sil nadprzyrodzonych,bo__________jak nauczylo nas doswiadczenie__roznie bywa. 🖐️ cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Roztargnieni Wlosi pytaja: \"Italia sie budzi Helmem Scypiona zdobi swa glowe Gdzie jest wiktoria?\". No wlasnie,gdzie? Zreszta,jesli ktos narzeka na martyrologizm Polakow,niech poslucha dalszych slow hymnu wloskiego: \"Od wiekow bylismy deptani,ponizeni Gdyz nie jestesmy ludem Gdyz jestesmy podzieleni\" cdn🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×