Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Widze jedynie IGUSIE na laweczce,,,,,a reszta pan pewnie w plenerze? Zostawie kolejny wiersz mojego ulubionego poety Phila Brosmansa NIE MIAL NIC Czy znasz historie o umierajacym krolu? Doktor powiedzial mu: Wyzdrowiejesz, jesli znajdziesz szczesliwego czlowieka i bedziesz mogl przywdziac jego koszule\". Jego ludzie calymi dniami przeszukiwali kraj, az w koncu znalezli szczesliwego czlowieka, ale ten nie mial nic,nawet koszuli. HISTORIA ta mowi: Szczescie nie ma nic wspolnego z posiadaniem. Nie przychodzi nigdy z banku czy wraz z czekiem pocztowym. Mozna kupic sloneczne wakacje. Ale nie mozna kupic zadowolonego serca, ktore pozwoli ci cieszyc sie tym,co masz. Dlaczego tylu szalenie bogatych ludzi czesto jest tak niezadowolonych ze swego wygodnego zycia, gleboko nieszczesliwych??? Sa uwiazani na lancuchu. Poniewaz sa niezyczliwi dla innych, ich SERCE ZAMARLO.Nie zazdrosc innym! Zadbaj o zadowolone serce, a wtedy szczescie podazy za toba jak cien. A inni niech szukaja go na Riverze. Barometrem szczescia jest sumienie. Wyrzuty sumienia powoduja spadek slupka barometru, czyste sumienie_____jego staly wzrost. Czyste sumienie wyzwoli cie, podaruje ci zadowolenie i prawdziwa radosc. Majac czyste sumienie__________jestes bogaty. Czyste sumienie maja ci,ktorzy nie zakladaja masek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻WITAJ LAWECZKO! Dziewczyny! Pozdrawiam Was🖐️ 🌻🌻47 ____Wiem i jeszcze raz cie prosze_____nie grzeb w moich rzeczach. ___No,co babcia_____nadasal sie wnuczek_____Po co trzymac to w walizce? Da mi babcia,to podlacze.A jak babcia bedzie sobie chciala pasjansa ulozyc,to zawsze udostepnie____obiecal wspanialomyslnie. Zreszta,pobawic to babcia sie moze na moim starym komputerze. Pokaze,jak go sie wlacza. _________Jeszcze raz ci powtarzam,nie grzeb w moich rzeczach. Niczego nie ruszaj,a juz na pewno nie pozwole ci dotknac tego komputera.To moj laptop. ____No,wie babcia! Nie spodziewalem sie tego.Komus innemu babcia go obiecala,tak? Corka z zieciem patrzyli na nia wrogo.Zapadla cisza. ___No tak___powiedziala Marta____Chodzili,chodzili i wychodzili. Juz im mama komputer dala. ___________Nikomu nic nie dalam_______zdenerwowala sie Jadwiga._____A w moich rzeczach prosze wiecej nie grzebac. Wyszla z kuchni zegnana nieprzyjaznymi spojrzeniami. Pieczolowicie schowala komputer na dno walizki. Wyjela koperte ze zdjeciami,,,, Przez chwile trzymala ja w rece,po czym schowala do walizki. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻48 Jadwiga wziela notes i wyszla ze swojego pokoju,,,,,, ___Moge zatelefonowac?_____spytala corke. ____Oczywiscie,niech mama robi co chce,,,, ________Do Zosi chce zadzwonic_______powiedziala wyjasniajaco. Wybrala numer,,,, Zosia odebrala po trzecim sygnale_____Jadziu!!!!___ucieszyla sie. __Wiem,ze jestes. Czekalam na twoj telefon. ___Dzwonilam juz wczesniej,ale nikt nie odbieral. ___Bo dopiero dzisiaj wrocilam od corki. Strasznie sie ciesze. Ilez to lat sie nie widzialysmy? Cwierc wieku? Kiedy przyjdziesz?____dopytywala. __________Kiedy tylko zechcesz. ____To moze jutro? Obiad zrobie. ___Nie rob sobie klopotu. ___Jaki klopot,raz zjem w towarzystwie.Wiesz,nie cierpie jesc sama____wyznala. ____Przykro mi,slyszalam o Kaziu. ___No wiec sama rozumiesz. __- Teraz obie jestesmy wdowy,,,, ___Na ktora mam zrobic ten obiad?? Na trzecia bedzie dobrze? cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻49 _____Doskonale,a tak w ogole jak sobie radzisz? ___Jakos,pogadamy spokojnie jutro._________Jadziu,tak sie ciesze. Tyle lat__________slychac bylo,ze Zosia placze. Wez jakies zdjecia_________poprosila. Musimy opowiedziec sobie te wszystkie lata,,,,, _________Musimy________zgodzila sie Jadwiga. __Do jutra,Zosiu i nie szykuj nic specjalnego. __Tak sie ciesze,Jadziu,,,,,tak sie ciesze,,,, ________Ja tez ___________teraz Jadwiga miala lzy w oczach.____Bede o trzeciej! cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMOTNI LUDZIE Czy znasz samotnosc swoich bliskich? Samotnosc wieznia,ktory widzi slonce i wie,ze na zewnatrz mikt o nim nie mysli. Samotnosc chorego,ktory ma niewielkie, jesli nie zadne,widoki na wyzdrowienie, i ktory calymi dniami czeka na odwiedziny. Samotnosc starego mezczyzny,starej kobiety, ktorzy zyja sami i ktorych zonate badz zamezne dzieci nie maja dla nich czasu i nie interesuja sie nimi. Samotnosc matki bez meza, ktora sama musi troszczyc sie o dzieci. ---------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy znasz rozdzierajaca samotnosc ludzi, ktorzy wyglodzeni leza w tak wielu miejscach Azji,Afryki czy Ameryki Poludniowej i czekaja na smierc? Wewnetrzna samotnosc tak wielu wspolczesnych ludzi, ktorzy przesyceni dobrobytem i przyjemnosciami zaczynaja sie bac bezsensu swego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wycisz sie i zadumaj,zadajac sobie pytanie: Co warte jest moje zycie? Czy nie otrzymalem zbyt duzo? Dlaczego tak wielu musi tak cierpiec? jesli mozesz SWA OBECNOSCIA I DOBRYM SERCEM uczynic chocby jednego czlowieka szczesliwym, poprawiles swiat. ---------------------------------------------------------------Phil Brosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila wrocilam z FESTIWALU SMAKOW__________TASTE of CHICAGO,,,,,,,,pare slow,,,, W Chicago w dniach 29 czerwca do dzisiaj__8 lipca trwa najwiekszy na swiecie festiwal smakow TASTE of CHICAGO. Ponad 70 restauracji serwuja potrawy z calego swiata,,,, Wsrod nich dwie polskie _______\"Polka sausage &Deli \"oraz \"Kasia\"s Deli\".organizatorzy nigdy nie pomijaja polskich restauracji.Podobnie jak meksykanskich,niemieckich,hinduskich,koreanskich,wloskich itd. Na Taste of Chicago ____w tym samym czasie ,w jednym miejscu,na jednym festiwalu_____mialam okazje sprobowac wszystkich narodowych smakolykow. Obszerniejsza relacje z Taste of Chicago zamieszcze w pozniejszych postach,,,,, .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala poprawka do wczesniejszego mojego postu______Oczywiscie nie sprobowalam wszystkich smakow,,,,,,ale wybor byl naprawde duzy.Festiwal ten ma miejsce nad jeziorem Michigan,,,,, KINGALO! Jak milo Cie ujrzec na laweczce! Musze Ci powiedziec,ze bardzo zatesknilam za chlodem,,,,,u nas 35\"C,,,,,a w sloncu to pewnie 40\"C.Tak jest codziennie,,,,, Nad jeziorem tej temperatury nie czuje sie,,,,,,i dlatego tak chetnie nad nim przesiaduje,,,,,Dawkuje sobie slonce____bo pozniej mozna tylko cierpiec,,,,, Opalania tez juz mam dosyc! Jestem juz czarna,,,,,wiec uciekam w cien,,,,, dotleniam sie,delektuje sie widokiem ,,,,,i wracam do siebie. Szczesliwa,zrelaksowana,,,, Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie!🖐️ . POLIKO____gdzie jestes moje serduszko? Tesknie! AKICIU____czy zrelaksowana po weekendzie? Wypatrujemy Ciebie. IGUSIU____smutno mi jest,bo nie przysiadlas sie na laweczke!Mam cicha nadzieje,ze jeszcze znajdziesz chwilke i przycupniesz na niej. LENKO___rozumiem,obowiazki,,,,ale przeciez mozesz sobie "wykroic " chwilke ",,,, JOTAZET__gdzie Ciebie ponioslo? masz wakacje____wpadnij do nas. KINGA___co nowego u Juleczki? COCACOLA____czy pakujesz sie juz? chlon polski krajobraz,bo zatesknisz za nim,,,,,,naprawde! A teraz moje kochane dziewczyny_____kolejny odcinek o p.Jadzi. --------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻50 Weszla do kuchni,gdzie nadal siedziala jej corka z mezem. Szeptali o czyms po cichu. _________Chcialam wam powiedziec,ze jutro wychodze do Zosi. Zebyscie sie nie martwili,jak sie zasiedze. Nie widzialysmy sie,,,tyle lat. __Ona zawsze pytala o mame____powiedziala Marta. ________Wiem.Glupio,ze tak stracilysmy ze soba kontakt._____Moze z mojej winy._______Ale chyba naprawde ucieszyla sie,jak do niej zadzwonilam. ___Na pewno____powiedziala Marta.______Niech mama idzie,przeciez bylyscie jak siostry. ______No wlasnie.Juz nigdy wiecej nie mialam takiej przyjaciolki jak ona. ___Prawdziwa przyjazn przetrwa nawet lata ciszy____powiedzial ziec,,,,, ___Niech mama idzie,powspomina,rozerwie sie.------A za Marka przepraszam________powiedziala Marta._____Nie powinien grzebac w mamy rzeczach. Juz wiecej nie bedzie,obiecal mi to. Ale z tym komputerem to mama naprawde? ____To moj komputer_____powtorzyla Jadwiga.____Mam tam kopie swoich dokumentow,zdjecia.Wszystkie informacje,jak kiedys w notesie. Trzeba isc z postepem________powiedziala,,,,,Jadwiga. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE BADZ LATEM JAK NIEDZWIEDZ POLARNY To ogromnie wazne byc w dobrym humorze, Moze pogoda byla pod psem, ze wiekszosc ludzi wyglada ponuro, ze tak nieliczni sa zadowoleni i weseli. Moze niebo nie mialo ochoty pozwolic sloncu swiecic na tyle ponurych min,na spory i klotnie, na nasze glupie,zalosne pretensje. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdy slonce porzadnie przygrzeje, ludzie od razu zaczynaja sie rozbierac, bo mysla,ze braz jest o wiele ladniejszy od bieli, ze z opalenizna wyglada sie o wiele mlodziej. nikt nie wydaje sie myslec o tym, ze najdluzej zyja ludzie, ktorzy sa najbardziej pogodni i weseli. ---------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nie troszcz sie tak bardzo o opalona, lecz przede wszystkim o radosna twarz. Nie badz jak niedzwiedz polarny, w ktorego otoczeniu sie marznie, majac wrazenie,ze jest sie w lodowce. Nie badz jak niedzwiedz polarny,zwlaszcza latem, podczas wakacji,czy swieci slonce,czy nie. Uwazaj na siebie,bys nie wygladal staro. Badz zachwycony,zrob wesola mine i zadbaj o to,by dla innych swiecilo slonce. Wtedy zaswieci takze dla CIEBIE!!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____________ Witam 🖐️ Dziewczyny!___________________ Moje kochane jestem z Wami , mysle o Was ale nie zawsze mam dostep do kompa! Weekend spedzilam nad jeziorem, pogoda byla..... no coz nie taka jak zza Oceanem :-( ale pogoda ducha dopisywala, bylo wesolo:-) w milym towarzystwie! Za to nasi surfingowcy naplywali sie do bolu, bo wiatr byl niesamowity, a o to wlasnie chodzi!! W niedziele bylo juz slonecznie i mniej wietrznie, takze wrocilismy zadowoleni!! A co dzieje sie z naszymi dziewczynami......... czyzby urlopy? ?? Poliko tak dawno Cie nie spotkalam na Laweczce....:-( pomachaj chociaz!!!🖐️ Pozdrawiam Was i zycze milego dnia!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ AKICIU🖐️ Oj,Akiciu___________-u mnie straszny skwar,,,,,,a w sloncu???? Marzy mi sie chlodzik,,,, Ciesze sie,ze wypoczelas❤️ Nie wiedzialam,ze masz problem z dojsciem do komputera,,, No wlasnie____________gdzie nasza kochana POLIKO ??? Mysle,ze zajeta,,,,,, Gdyby wyjezdzala,,,,,,nie omieszkala by o tym nam napisac[:D POLIKO____________jesli nas slyszysz kochana_________zajrzyj do nas__________prosze! Siedzimy z akicia i patrzymy w Twoja strone,,,,,,,wyruszasz juz????? IGUSIU_________czy zapomnialas o nas? Nie rob mi tego,,,,,prosze. KINGALO__________spisz jeszcze? Pobudka! LENKA_________? ? ? ? ? ? JOTAZET________? ? ? ? KINGA____________? ? ? COCACOLA___________? ? ? ? ? ? ? Pozdrawiam Was kochane dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️:) Wpadlam,zeby sie przywitac i jednoczesnie sie pozegnac:D Wyjezdzam do Polski z dziecmi jutro po 11 :D Maz moj dolatuje do nas z Danii 19 i 22 razem wracamy do domciu:) Starszy syn zostaje na cale wakacje u mojej Rodzinki,a maly ze mna:D Zeby tylko pogoda dopisala:D Bede do Was zagladac ,bo na szczescie Maminka moja ma kompa:D Pozdrawiam Was i sciskam mocno:) 😘😍🌻 🖐️do szybkiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tym ciastem i deserem???? http://kuchnia.o2.pl? http://kuchnia.o2.pl/przepisy/?id_=11 http://kuchnia.o2.pl/przepisy Moze cos sie wreszcie otworzy? LENKO! Kochana,zatrzymaj sie chwileczke_________prosze Cie,czestuj sie ciastem ,,,,,,, Niezmiernie ciesze sie,ze wykroilas chwilke dla LAWECZKI! Zycze przyjemnej podrozy! Wypoczywaj,,,,,,i zagladaj do nas__________czekamy! Przytulam cieplutko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenko to ciasto ...
ktore serwuje nam Venessa zupa chrzanowa i nie tylko jest pyszne :) ... Kochana Venesso cos tobie nie wyszło z ta stronką ..., ale czekamy na obiecane ciasto :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyyymmmm,Venesso:D Ciasta wygladaja przepysznie:D Jednak wole patrzec tylko na nie:D,bardziej jestem lasuchem na cos slonszego:D;) Lubie piec ciasta,ale ich nigdy nie jem:P Ale lubie za to ,jak inni je jedza i mowia,ze im smakuja:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemila pomaranczko_____masz racje ______nie wyszlo mi. Ale ,,,,,,,wyskoczylo wreszcie! Mysle sobie,ze chwilowo mialam zaklocenia w eterze_________udalo sie,,,,, Musze sie jeszcze duzo uczyc! LENKO!___________uwielbiam piec.Tutaj odzwyczajam sie,,,,, Przepisy sa wspaniale.I proste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia zosia lub bozenka
Venesso kochanie ❤️ Urodziny obchodzisz dnia dzisiejszego, więc życzę Ci wszystkiego najlepszego, nadziei w sercu, wiary w samego siebie, trafnych zrządzeń losu, ile gwiazd na niebie, wielu wrażen i morza radości, spełnienia marzeń i bezkresnej miłości, szczęście w swe ręce łap każdego dnia życzy Ci tego ...zgadnij kto..JA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×