Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

SOS CHRZANOWY 20dag korzenia chrzanu,1/3 l bulionu,kubeczek smietany,3 zoltka,sol,cukier,sok z cytryny. Chrzan obrac,oplukac,zetrzec na tarce z drobnymi otworami, polaczyc z goracym bulionem i smietana, ugotowane na twardo zoltka przetrzec , polaczyc z chrzanem, przyprawic do smaku sola,cukrem i sokiem z cytryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOS POLSKI Skladniki____1 szklanka smietany,3 jajka,1 lyzka tartego chrzanu,sol,cukier,sok z polowy cytryny. Przyrzadzenie___Jajka ugotowac na twardo,obrac ze skorupek, przetrzec przez sito, polaczyc ze smietana i chrzanem, przyprawic sola,cukrem i sokiem z cytryny, mozna dodac posiekany szczypiorek i koperek, wstawic na 3-4 godz.do lodowki, podawac do wedlin i jajek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ \"Wesoly nam dzis dzien nastal\"____________spiewamy w wielkanocna niedziele. Wesoly,wiec trzeba go uczcic wyjatkowymi specjalami. W tym roku zaproponowalam Wam potrawy,ktore wspaniale lacza tradycje kulinarna z nowoczesnoscia. Mam nadzieje,ze dolaczycie swoje propozycje. Stolu swiatecznego_kolorowego, smigusa__dyngusa mokrego, zajaczka bogatego i jajka smacznego!!!!!! Wesolego Alleluja!!!❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Czy w Waszych domach jest \"powolana\"osoba do swiecenia koszyczka? W moim domu_____jest MM.Od zawsze.Nosi do swiecenia dwa koszyczki________--jeden dla nas,a drugi swojej mamie.Ale raz byl wyjatek,,,,,, Przypomnialo mi sie__________kiedy moja corcia byla w wieku Zosi_Samosi,,,,,chciala wyreczyc swojego tatusia. Wystroilam corcie,\"wystroilam\"koszyczek ___bylo tyle radosci,szeroki usmiech na buzi_________wtem ,,,,,,,potknelo sie dziecko na podworku__szloch,mina smutna,,,,,lzy./widzialam przez okno/ Zanim wrocila do domu ,,,,,ja tez uspokoilam sie i czekalam na zaplakane dziecko.Nie miala odwagi wejsc,,,,,dreptala pod drzwiami,,,wreszcie drzwi sie otworzyly,,,,,zobaczylam te dziury w bialych rajtuzkach/na kolanach/______-zaczelam sie sama chichotac.,,,,,, A moja corcia zaczela jakac sie,,,,,itd itp.Musialam ja jakos pocieszyc i powiedzialam,ze ja tez zaliczylam fikolki ze swieconka ,,,,ze to taka chyba tradycja w rodzinie,,,, Przygotowalam drugi koszyczek,,,,,,,rajtuzki zmienilam i dziecko pomaszerowalo do kosciolka.Miala tyle radosci w sobie,,,,,ze mogla znow sama pojsc,,,,,i chyba i z tej rodzinnej tradycji,,,, Pamietam to zdarzenie___________jakby to mialo miejsce niedawno,,,,,,Tyle lat minelo,a moje wspomnienie wciaz zywe. Nie raz,nie dwa __bylo ono przywolywane przez nasza corcie,,,,, A dzisiaj ja sobie pozwolilam je przywolac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj dyzur 2-dniowy na laweczce ___zakonczony! Dedykuje Wam kilka slow o zyciu,,,, Zycie jest piekne,porywajace. Jest tak wspaniale,olsniewajace. jest tak jak roza co sie rozwija. Jest burza,wichrem,co w niebo sie wzbija. Jest pelnia szczescia,ogniem milosci. Kocha byc razem bez samotnosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________-Witam 🖐️ Laweczko!____________________ Kochane Dziewczyny!! Walizki spakowane , jutro trzeba wczesniej wstac i w droge!! Poliko ! Zdjecia napewno zrobie, nie wyjezdzam daleko i nie na dlugo,powiem krotko: Bede blizej Ciebie _____.bo w Polsce!! Venesso! Tyle nam dzisiaj napisalas i tak swiatecznie juz sie zrobilo, dziekujemy Ci bardzo! Ja mam tylko 4 godz. jazdy samochodem . Tobie zycze milego wypoczynku i duuuuzo wrazen__wracaj szybciutko bedziemy na Ciebie czekac!!🖐️ Kingalo !! Zagladaj do nas, zycze Ci duzo sloneczka w Twoim serduszku!! Kochana czekam na Ciebie! Przytulam Cie do mojego . Moje Milusinskie sciskam Was mocno i do zobaczenia za tydzien!! Bede tesknic!!👄 👄 👄 👄 . 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻. _________________🖐️__________________________Pa! Pa! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ławeczko ---- tak smutno tu. Pozostały tylko wspomnienia. Jak przetrwać ten czas, czekając na was moje drogie. Tylko cisza, głucha cisza. Lenko, Jotazet, Kingalo na was mogę liczyć? Zostałyśmy same ale na krótko, ---- wrócą dziewczyny i będziemy w komplecie. Jednak proszę zaglądajcie na Ławeczkę i opowiadajcie co u was. Mnie samej smutnawo ---- napewno --- smutno ! Wypatruję was ---- może już idziesz Lenko? A może Ty Kingalo? Jotazet idziesz? Poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso ----- jestem taka samotna, ale Ty wypoczywaj, tz baw się, zwiedzaj. Również ----- Aaaaakiciaaaa, relaksuj sie, łykaj morskie powietrze. Czekamy na was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo kochana ---- teraz przyszlam posiedzieć na naszej Ławeczce i widzę, że zostawiłaś mi liścik, jak szalenie się ciesze, nawet nie wiesz. Życzę Ci żeby wszystko się udało Ci, abyś znowu mogła z nami siedzieć i rozmawiać, czasem możemy troszkę poplotkować, tak troszeczkę, przecież niewinne ploteczki o damskich sprawach nikomu nie zaszkodzą. Lenko ------ myśle, ze Ty też do nas dołączysz! Jotazet ------ czekam, no tak przed świetami porządki, ale znajdz dla nas troszkę czasu, ----- proszę! Aaaakiciaaaa , Venesso ----- jak bez Was źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Poliko!! Kochana Kingalo! Kochana Laweczko!! Znalaxlam kawiarenke internetowa i chce chociaz Wam pokiwac, pogode mam ladna opowiem Wam wszystko jak wroce!! Pozdrawiam serdecznie i calusk~i dla Was. Do zobaczenia w sobote wieczorem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaakiciu ----- jesteś kochana, ja też tęsknię za Tobą. Cieszę się, że w sobotę wrócisz, jak to jest czuję to , że wyjechałaś. Przecież mieszkasz tak daleko ode mnie. Baw się i ciesz, wracaj wesoła i tryskajaca zdrowiem. Venesso --- a Ty też podziwiaj uroki ziemi amerykańskiej. Strasznie mi tęsko bez Was. Kingala obiecala, ze niedługo powróci, już się cieszę. Lenko ------ co u Ciebie? Jotazet, gdzie jesteś? Serducha dla Was ❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu i czuwam ----- czekam na was. Kingalo ---- ja już cieszę się, że robi się coraz cieplej, a ja tak uwielbiam upalne dni, gorące lato. Nie wiem dlaczego, wtedy czuję się o 20 lat młodsza. Kingalko, ja nie wiem gdzie jest Twoja stała przystań. Czy tu czy tam? Życzę Ci spełnienia Twoich planów, niech się dzieje tak jak Ty chcesz. Pozdrawiam -------- Venessę, Aaaakicię, Lenkę, Jotazet . Ławeczka tęskni za wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Poliko, widze ze dyzurujesz sama na laweczce? Wpadnij do nas do klubu pan po 50. Pamietasz ? Bylas tam chyba miesiac temu szukajac kogs z laweczki..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w piatek🖐️ Witam cala Laweczke!!!!!! Przepraza,ze nie dawalam dlugo znaku zycia,ale mialam troche problemow zdrowotnych z dziecmi,duzo terminow u lekarzy i jeszcze duzo przed nami... Ale mam nadziej,ze wszystko bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciu😍ciesze sie,ze znalazlas dla nas troche czasu:) Ty mala spryciulo:D 😘 Wracaj szybko!!!!Tesknimy!!!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko,pozdrawiam Cie mocno😘 Venesso😘mam nadzieje,ze juz sobie odpoczyasz!!!!:D Kingalo,sciskam Cie i wracaj!!!!!😘 Jotazet!!!!Pozdrawiam😘 I wszystkie inne panie z Laweczki:D Milego dnia!!!!🖐️ I duzo slonca dla Was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laweczke 🖐️ w sobotnie popoludnie:D My dzisiaj bylismy w ZOO z dzieciakami,ale mieli frajde na ogromniastym placu zabaw:D Mam nadzieje,ze i Wy mialyscie piekna pogode:) Zycze jeszcze Wam przyjemnego popoludnia🖐️😘 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj chyba wraca nasza Kicia:D To na pewno przysiadzie na nasza Laweczke ;) Kiciu wolamy Cie :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo,Poliko🖐️ witajcie w niedziele:D Piekna,ciepla i sloneczna:) Zycze Wam milego dzionka:)😘 Mam nadzieje,ze Kicia zajechala calo i zdrowo do domciu:) Kiciu!!! Gdzie jestes?? Odpoczelas?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,::::::::::::::::::::::::: Witam 🖐️ Laweczko!::::::::::::::::::::::::::: Kochane Dziewczyny !! Jak milo Was spotkac na Laweczce, tydzien zlecial tak szybciutko ani sie nie obejrzalm trzeba bylo wracac do domu!! Bylo naprawde pieknie przede wszystkim pogoda dopisala. Nie jest to jeszcze pelnia sezonu nad naszym Morzem __takze nie bylo za duzo ludzi. Mozna bylo wypoczac na lonie natury a nie wspomne juz o pieknym morskim powietrzu . Jednym slowem super!! Jezeli chodzi o hotel to warunki bardzo dobre, atmosfera mila---- szeroki wachlasz profesjonalnych uslug odnowy biologicznej. Pokoje wyposazone nowoczesnie i komfortowo. Kuchnia--- tradycyjne polskie potrawy z elementami kuchni srodziemnomorskiej. W niewielkiej odleglosci od Pobierowa jest mozliwosc korzystania z pola golfowego, nauki jazdy konnej, czarterowania lodzi zaglowej na Zalewie Kamienskim--- no i wycieczki statkiem po morzu. Pobliski Trzebiatow i Kamien Pomorski to prawdziwe perly architektury sredniowiecznej.Takze bylo co zwiedzac i podziwiac!! Ale wszystko co dobre szybko sie konczy!! Codziennie korzystalismy z basenu i sauny !--- Super!!! Jedno czego nie moge odzalowac to powiem , ze jestem straszna gapa--- poniewaz prawie na kazda wycieczke zapomnialam o kamerze, pare zdjec zrobilam postaram sie Wam pozniej przeslac. Nasza Venessa bedzie jeszcze tydzien wypoczywac i zapewnie wroci do nas wypoczeta i pelna wrazen----- czekamy na Ciebie Venesso i tesknimy!!👄 Poliko, Kingalo , Lena! Dziekuje Wam , ze pamietaliscie o mnie !👄. Wczoraj chcialam do Was wpasc, ale nie udalo mi sie!! Wybaczcie. Przez tydzien w moim ogrodku pieknie sie wszystko zazielenilo, kwiatki rosna, nareszcie prawdziwa wiosna ------az chce sie zyc!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻. Za tydzien mamy juz Wielkanoc! Mam nadzieje, ze pogoda nam dopisze. Zycze Wam moje Kochane pieknego popoludnia i wpadne jeszcze wieczorkiem!! Przytulam Was wszystkie do ❤️. Czekam na Was . 🖐️. Kingalo kochana dziekujemy za ladny wiersz!! I zapraszamy zagladaj czesciej na Laweczke!! Przeciez to Ty zalozylas te nasza piekna i przytulna laweczke!!!! Dziekujemy Ci za to ❤️ 👄. Pozdrawiam Cala Laweczke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------------------ Witam 🖐️ Laweczko------------------------------- Moje mile Panie !! Gdzie sie podziewacie? Poliko, Lenko, Kingalo, czekam na Was!!! Jotazet nie zagladalas juz dlugo do nas? czekamy!! Dziewczyny oderwijcie sie na chwile od zajec i przysiadzcie na laweczke!! Czekam!! ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×