Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Gość jutro będzie lepiej
Dwaj chłopcy podbiegają do policjanta: - Panie władzo, szybko, nasz nauczyciel! - Co się stało? Napadli go? - Nie, on nieprawidłowo zaparkował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro nic nie będzie
Młody nauczyciel i stary idą razem na lekcję. Młody - stosy kserówek, teka wypchana książkami, dziennik w zębach. Stary idzie na luzaka, niesie tylko klucz od sali. Młody mówi z podziwem: - No no, po tylu latach pracy, to pan ma to wszystko w głowie? - Nie synu, w dupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to
spadam spać trzymajta się a pomarańczowych majta w dup....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalalalal
😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mogę się dołączyć ? jestem jaka jestem byłam tu i tam lubię słodkie pomarańcze czasami tu zajrzę teraz uciekam w spanko życzę miłych snów 😴 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luluniu
Gdy usypiasz mój kwiatuszku połóż ręke na serduszku, drugą ręke miej pod główką! Przyśnie Ci sie daje słówko. Popilnuje Cie do rana. Śpij gwiazdeczko ukochana... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobudka1234
Czy już moje SŁONKO wstało? Jak się dzisiaj w nocy spało? Wiele pięknych snów się śniło? Dzień rozpocząć będzie miło? Chciałbym widzieć oczka Twoje, Móc w ramiona wziąć Cię moje, Na śniadanie całus dostać, i z uśmiechem już tak zostać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobudka5678
Miłego dzionka po bladym świcie i wiele słonka na nieba suficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobudka12345
Słońce z lekka się już budzi, grzeje i weseli ludzi. Ja już wstałem, Ty też wstawaj, uśmiech swój światu rozdawaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______________Witam 🖐️ Dziewczyny!__________________ Ja juz wstalam i :-) sie do Was!! Piekne wierszyki__ dziekujemy 🌻 Sloneczko swieci , jest cieplo__ wybralam sie na laweczke, moze kogos spotkam? Czekam tylko na ....sympatyczne kolezanki , ta pomaranczowa , ktora zwraca nam uwagi........ niech omija laweczke duuuuzym kolem!!!! Nie potrzeba nam twoich uwag!!! O widze nowa kolezanke___ jak bajka__ witam Cie serdecznie i zapraszamy na laweczke🌻. Kingalo kochana_ golabka nakarmilam i polecial do Ciebie! Zycze Wam duzo sloneczka i radosnego dnia i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz cos na wesolo! Dwoch przyjaciol wraca poznym wieczorem do domu z pokera. Jeden skarzy sie drugiemu. _Moja zona jest strasznie czujna. Gasze silnik samochodu i wtaczam go do garazu , zdejmuje buty, skradam sie na pietro, przebieram sie w lazience. Ale ona zawsze sie budzi i wydziera na mnie, ze tak pozno wracam. Masz zla technike. Ja wjezdzam na pelnym gazie do garazu, trzaskam drzwiami,tupie nogami, wpadam do pokoju, klepie ja w tylek i mowie:__ Co powiesz na numerek?__ Zawsze udaje ,ze spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zona zmusza Kowalskiego do przysiegi: __Tu klekaj i przysiegaj,ze juz wiecej pic nie bedziesz. Kleczy Kowalski i przysiega: __ Juz wiecej pic nie bede, ale mniej tez nie..... 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczyny! Pierwsza polowa maja juz za nami! MAJ---- jest najpiekniejszym miesiacem w roku-- mamy rozne kolory zieleni, pachna konwalie i bez. Na drzewach z hukiem pekaja paki lisci. Wroble cwierkaja nieprzytomnie i cos tam majstruja przy gniazdach, a czlowieka nachodza frywolne mysli. Rozleniwieni siadamy na laweczkach w parku i chloniemy to piekno przyrody. Jakos tak sie dziwnie sklada, ze wiosna same nam sie zakladaja rozowe okulary i wszystko wydaje sie ladne i godne uwagi. Usmiechamy sie czesciej do wszystkich i chce sie zyc! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po poludniu
wiele jest osób pozostających bez pracy mających wolnychas , który spędzaja przed komputerem dokuczając bawiących sie w recenzentów korektorów nauczycieli wykładowców itd lecz nie widzących nic poza czubkiem własnego nosa bo przeciez oni sa nieomylni - lecz w dalszym ciągu bezpracy- a tacy sa przeciez perfekcyjni dlaczego w moim kraju żyja ludzie bez usmiechu, zawistni i zazdrośni? Jestem polką z Polski i co sie stało jeśli pisząc na komie napisałam z małej litery? lecz robimy błędy ponieważ stukamy w klawiaturę, kiedy piszemy długopisem nie zrobimy takich błęduf dlaczego? mamy juz wyrobiony styl pisania automatycznie ręka pisze poprawnie chyba że osoba jest dyslektykiem dlaczego niektórym osobom tak trudno to zrozumieć? może nigdy nie pracowały na komie i to jest ich pierwsze spotkanie z klawiaturą? może zanim stukną w klawisz szukaja go kilka minut? bez wątpienia nauczycieli nam przybywa lecz uczniowie uciekają za granicę gdzie liczy się człowiek a nie rozliczanie i lustrowanie PROSZĘ NIE ODPOWIADAC NA MÓJ POST JESTEM TU RRZYPADKOWO DZIEWCZYNY NIE ZWRACAJCIE UWAGI NA ZGNIŁE POMARAŃCZE DO KOSZA Z NIMI!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo to też
nie jesteś przypadkowo :D.... Nikt inny na całej Kafe,nie ma tego zwyczaju drążenia tematu,oraz pobożnych życzeń dla swoich adwersarzy... A mnie się nie podoba to... ________Dlaczego jeteś tak bardzo nieszczęśliwa? ŻYCZĘ CI POMARAŃCZ ABYŚ SZYBKO ZGNIŁA !!!!!!!!!__________ Te życzenia spełniły się kiedyś ,moja droga,nieprawdaż ? Teraz też wrócą,bo sama się nakręcasz.A może już jakś gagrenka toczy...:) Polak Polakowi nierówny ? Nigdy tak nie myślałam,ale faktycznie tak jest.Tu widzę polkę.Z małej litery.Za to z basementu. Ps.Ale nie ma tego złego ,prawda ? Trochę adrenaliny i jaka płodność !:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo to też
A na zgodę,bo jednostka dobrotliwa ze mnie jest,jednak. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Chcialam Wam tylko powiedziec,ze ta wymiana \"zdan\" nie ma najmniejszego sensu!!!!! Zglosilam wszystkie pomaranczowe wpisy \"do kingali\" na smietnik!!! Bo uwazam,ze zaklocaja ten topik:O,nie wiem czemu czlowiek szuka dziury w calym.... Ludzie przeciez mozna sie pomylic!!!! Takze mam prosbe,mowie tak,jakby powiedzial ktos z Moderatorow,nie reagujcie na te wpisy,a zobaczycie,ze one beda automatycznie znikac,a tym osobom w koncu sie znudzi... Piszmy,co dzisiaj przezylysmy;),jaka pogoda byla i jak sie czujemy:D Przeciez to o wiele piekniejsze !!! Szkoda marnowac jest czasu na takie byle co!!! Pozdrawiam Was serdecznie[czesc ]😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle co
No nie wytrzymam:D:D:D:D -ze śmiechu.Z chęcią bym do was dołączyła,tak tu wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie Lenko ! 👄 Co sie z Toba dzialo? Tak dawno nie zagladalas do nas, bardzo sie ciesze, ze jestes z nami Ty nasza artystko, a moze namalujesz nam kwiatuszka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim dziewczynom Przepraszam ale mam zaległości w czytaniu kiedyś nadrobie. U mnie pochmurno, zimno i pada. Zapomniałam parasolki wychodząc do sklepu i wróciłam przemoknięta. Tęsknię do ciepła i słońca. Trzeba jeszcze trochę poczekać. Zdrowie jak na razie dopisuje i musze być na diecie. Ale za to kilka kilogramów mi spadło. Dziewczyny a gdzie jest venessa? To tyle na razie pa dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu:D🖐️ Macie,dla Was:) . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * . . * . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * . . * * . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * . * . . * . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * . . . . . * * . . . * * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . * * . * . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . * * . . . . . . . . * . * * . . . . . . . . . . . . . * * * * *. . . . . . . *. . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * . . . . . * . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * . . . . * . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * * . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * . * * . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * . . . . . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * . . . . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * . . . * . . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * . * . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * . . * . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . **. . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Lenko!! 👄 Jak milo cie Cocacola spotkac__ witam 🖐️ U nas na szczescie przestalo juz padac i jest cieplo. Ciesze sie, ze zdrowko dopisuje :-) Venessa nasza jest bardzo zajeta, ale mam nadzieje, ze niebawem do nas dolaczy. Czekamy tez na Poliko i Jotazet! Dziewczyny co z Wami sie dzieje? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kingalo! 👄 Piekna laweczka z kwiatkami__ zaraz sie kolorowo zrobilo!! A ta amazonka na tym koniu__ to Ty ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=v5ILylIWNGs&mode=related&search= ____________Witam 🖐️ Dziewczyny!__________________ Kingalo ! Minelysmy sie wczoraj na Laweczce__ ale tak to jest, dzieli nas roznica czasu___ U Ciebie wieczor, a u mnie juz noc!🌻 Tez bardzo lubie sluchac piosenek Anny Jantar___ To sa piosenki mojej mlodosci, tak jak Czerwone gitary czy Eleni i wiele innych...... Przy takich piosenkach powracaja wspomniena :-) Ach to byly czasy.........! Dozobaczenia na laweczce! Pozdrawiam Was wszystkie i zycze pieknego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×