Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Gość bardz piknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________Witam 🖐️ Dziewczyny__________________ Kingalo, Poliko, Lenko, Venesso. cocaocla, jotazet i wszystkie Panie, ktore do nas zagladaja 🌻 🌻 🌻. Kingalo! Jezeli chodz o Krajewskiego__ niestety informacji zadnych nie mam, ale 2 lata temu bylam tutaj na wystepie__ czerwonach gitar, widzialam Go na zywo___ ja osobiscie odbieram Go jako sympatycznego i skromnego __ spiewal jak zwykle pieknie i moglabym Go caly czas sluchac! A jak Twoje przemeblowania w domku? Widze, ze mamy bardzo duzo wspolnych cech, bo i ja czesto lubie w domu poprzestawiac meble, za to MM tego nie lubi, ale robie to jak Go nie ma w domu i jak wraca to dochodzi do wniosku i mowi... a wierz mialas racje , tak tez ladnie wyglada! Ale przedtem musi sie nagadac po co ci to ciagle przestawianie tych mebli i bla bla.... to sa wlasnie mezczyzni!! Teraz moje kochane biegne do zajec, mam troche roboty , najpierw zakupy , a potem zabieram sie za pieczenie ciasta i przygotowanie troche potraw, bo wyjezdzamy na weekend__ ale to jeszcze Wam pozniej napisze.... uciekam i zapraszam na laweczke!🖐️ http://www.monchesfarm.com/0404/Garden%20Bench.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie 🖐️ Zakupy zrobione, ciasto w piekarniku,___ zrobilam z rabarbarem, zawsze sie udaje i smakuje. Zrobilam tez klopsiki smazone z Kingali przepisu, chociz przepis podobny do mojego, ale nigdy nie dodawalam ziemniaka__ zobaczymy! ......I za chwile w droge!!! Kazdego roku jak tylko sie cieplo zrobi czesto wyjezdzamy ( naszym malym domkiem )__ przyczepa campingwa na weekend do Polski __ 180km od Szczecina , jest piekne duze jezioro i sama natura, gdzie naprawde mozna wypoczac. Spotykamy sie ze znajomymi, wieczorkiem grillujemy, czasami rozmowy trwaja do pozna w nocy.Jest bardzo sympatycznie, a jak wiatr wieje to MM idzie na wode surfowac__ jest to piekny sport, ale nie dla mnie. Kiedys probowalam i szybko sie poddalam, poniewaz nie moglam wyciagnac zagla z wody, chociaz moje corki swietnie sobie radza___ no tak mlodosc, ale co ja tu pisze, przeciez..... jestem mlodziutka :-) :-) :-) .........tym optymistycznym akcentem mowie Wam dozobaczenia na Lawecze, zyczac kazdej z osobna pieknego weekendu i duzo odpoczynku! 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________________Witam 🖐️ Laweczko!_________________ Juz jestem i witam Was a szczegolnie nasza Kingalke, ktora tak samotnie siedziala na naszej laweczce! 👄 Dziewczyny co sie z Wami dzieje, dlaczego nie przystopujecie z szybkim trybem zycia, usiadzcie i odpocznijcie na laweczce, a moze ta piekna pogoda , ktora nareszcie mamy pozwoli nam razem usiasc i powspominac dawne czasy tak jak to opowiada nam Kingala o swojej kolezance, mysle Kingalko, ze nie Ona sama podkochiwala sie w Sewerynie K. On ma naprawde to cos, co wiele diewczyn w Nim widzialo, no ale to baly czasy........ Weekend spedzilam wspaniale, pogoda dopisala i wrocilam wypoczeta, teraz trzeba czekac do nastepnego weekendu!! Zycze Ci Kingalo przyjemnego wypadu w gory i dziekuje za piekna rozyczke__ sa to moje ulubione kwiatki!!🌻 A moze spotkam jeszcze dzisiaj ktoras z Pan na laweczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam we wtorek🖐️ Przepraszam,ze nie nie ma mnie zbyt czesto tutaj,ale mam troche spraw na glowie.... Poza tym u nas jest niesamowita goraczka,a,ze mieszkam na ostatnim pietrze...to mozecie sobie wyobrazic,jak saune mam w pokoju:O i wlasnie tam stoi moj laptop... Teraz juz nasz termometr wskazuje 27 stopni:O,ale na szczescie zapowiadali na dzisiaj burze;) Tylko,ze tez cos wspomnieli o gradzie:O A ja mam moje ziola i pomidorki na tarasie:(,hmmmm,chyba trzeba bedzie je wstawic do domku... Zaraz wychodze do banku i pozalatwiac pare innych spraw:) Mam nadzieje,ze jak sie ochlodzi,to zajrze do Was na Laweczke i wypije cos chlodnego:) Pozdrawiam Was bardzo serdecznoe i goraco😍😘 Zycze Wam milego i pieknego dzionka:) Do pozniej Kochane😍🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Was moje Kochane :) . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * . . * . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * . . * * . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * . * . . * . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * . . . . . * * . . . * * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . * * . * . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . * * . . . . . . . . * . * * . . . . . . . . . . . . . * * * * *. . . . . . . *. . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * . . . . . * . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * . . . . * . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * * . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * . * * . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * . . . . . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * . . . . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * . . . * . . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * . * . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * . . * . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . **. . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 😍😍😍😍😍😍 😍😍😍😍😍 😍😍😍😍 😍😍😍 😍😍 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________________--Witam 🖐️ Dziewczyny!_____________ Witam Kingalo i Leno!! 👄. Tak pogoda nam dopisuje, jest goraco, ale jak Lenka juz wspominala zapowiadaja burze__ no zobaczymy! Leno! ❤️ dzieki za piekny kwiatek Ty to jeses jednak artyska__ musze wpasc do Ciebie na nauki, moze sie naucze!!! Kingalo! Ja sie tez boje glebokiej wody jak plywam musze miec zawsze grund pod stopami, bo inaczej wpadam w panike, a moj Wnusio bedzie mial 6 lat i plywa jak rybka w wodzie, ale zaczynal chodzic na baseen jak mial 8 tygodni__ tak, tak taki malenki. Bylam z moja corka i z nim to panikowalam strasznie, bo trener wrzucil go pod wode i musialam opuscic basen , bo nie moglam patrzec co on z tym moim wnukiem wyprawia, ale dzisiaj mamy tego efekty i jak juz wspomnialam__ plywa jak rybka! MM kupil juz dla niego deske surfingowa i bedzie go uczyc !! Tato jego jest tez zapalonym surfingowcem__ bakcyla polknal od swojego tescia. No zobaczymy co wyjdzie z nauki. Zycze Wam pieknego dnia i do zobaczenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem! 🖐️. Ach! Kingalo! Twoja figurka jest super!!! Masz wszystko na swoim miejscu! Silownie potraktuj dla zdrowia .Tez jest mi bardzo milo Ciebie spotkac, a co dzieje sie z naszymi dziewczynami? Czyzby o nas zapomnialy!!Hej! hej! Dziewczyny. Venesso, Poliko, Jotazet, Cocacola....... gdzie sie podziewacie!! CZEKAMY na Was!! 🌻 Lenko, Kingalo zycze pieknego popoludnia i wieczorku!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dodam, ze deszcu ani kropli, burzy tez nie, ale dzwonilam do mojej Mamy to w Polsce strasznie goraco, a popoludniu padalo i burza! Ile stopni u Ciebie Kingalo? Napewno bardzo goraco__ co? Pozdrawiam i 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____________Witam 🖐️ Dziewczyny!____________________ 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 Kingalo 🖐️ Lenko 🖐️ Poliko 🖐️ Venesso 🖐️ cocacola 🖐️ jotazet 🖐️ U mnie pogoda ladna , chociaz rano myslalam, ze bedzie padac poniewaz sie zachmurzylo, ale teraz wychodzi sloneczko i jest cieplo. Dziewczyny jest mi smutno, bo nikogo nie spotkalam na naszej laweczce__ gdzie jestescie? Czekam na Was!!! A moze ktoras uslyszy moje wolanie? .........haaaalo!! hop, hop!! tu jestem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.................................uslyszalam tylko echo! :-( Dobranoc. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w czwartek🖐️:) Akiciu kochana😍,ja zabiegana \"troszku\"...a przez te goraczki nie chce mi sie w ciagu dnia odpalac kompa...a wieczorem bywa tak,ze nie mam juz sily i wole posiedziec na tarasiku:) Dzisiaj mamy kolejny cieply dzien:D W weekend ma przyjsc nieco ochlodzenie i burze,uffff,jaka ulga:) Ide zrobic kaffee i rozwiesic pranko,bo juz prawie gotowe:D Milego dnia dla Wszystkich😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________ Witam 🖐️ Dziewczyny!__________________ Leno! 👄 Pozdrawiam Was wszystkie i zycze milego dnia 🌻 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne buziaki dla całej Ławeczki 👄 i moja piona i jeszcze ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akaciu ------- Ty śliczna dziewczyno, jesteś najbardziej wytrwała z nas.🌻 Dziękuję Ci za wszystko. Kingalo,Venesso, Lenko, Cocacola,Jotazet --- 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Poliko! 👄 Jak milo Cie znowu spotkac, co sie z Toba dzialo? Wiem , ze pogoda nie zacheca do siedzenia przed komputerem, ale kochane dziewczyny chociaz pokiwac i juz jest mi lzej! :-) :-) :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz Akiciu 🖐️🖐️🖐️😘😍 !!!!!! . Dobranoc💤Wszystkim:) Karaluchy pod poduchy ;) I buziaki misiaki :D . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Was:) . ________________________________________.s´ ________________________________________s3 _______________________________________s3´ _____________________________________`sS3 ____________________________,____s..§§§§,$$s. ___________________________s.___ssSS§§§§$$$$ss,. ____________________________ssS§§§s§§§§3$$$$$$$$$2$ __________________________.ss§§§s§§§§s§§§$$$s$$33$3´ _________________________s´__s§§s§§§s§§§$$3´ _____________________,____`_§§s§§§§s§§s§$$$s. _____________________§__,_§§§s§§§§s§§§s§§$s$$$s ______________________333§§§s§§§s§§§s§§s§$$$$s$$. ________________________s§§s§§§s§§§§s§§s3$$$$$s$$s _______________________§§s§§§s§§§§§s§§§s$$,$$$$$$$s.. ___,ss.. _______________________§§s§§§§§s§§§s§s§§s$§$$$$$$$$$s_$$ $$$$s. ______________________s§33§§s§§s§§§§s§§s§33$$$$$$$$$$$s$ $333$$$$s.. ______________________§__s§§s§§§s§§§s§§s§$$$$$$$$$$$s$$$ ´_____`$$$. _______________________`__´__3§§§s§s§§§s§s.$$$$$$$$$s$$$ s..______´$$ss ____________________________s3´_§§s§§33$$$3$$$$$$$s$$$$s $$$$$$sss..3333` ____________________________§ss§_$3$$$$$$$$$$$$$$$$$$$s$ $$$$$$$$$s. ______________________________s$$$$$$$$$$$$$$$$$$33$$$__ _______3$$ ________s§§§§§§s.__________s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$3____ ________´$$ ________§§§§§§§§§s_____s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$3´______ ________3$$ _____s§§§§§§§§§s§§s___s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$3´________ ________$$$ ____s§§s§§§§§§§§§s§s_s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$3´__________ ________s$$’ ___§§§s§§§s§§§§s§§§§§$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$33´____________ ______s$$3´ ___s§§§s§§§s§§s§§§3__$$$$$$$$$$s$$$$$$333´______________ _______$3´ ___§§§§§s§§s§§s§§3__$$$$$$$$$$$$ss333$´_________________ _______´ __s§§§s§§§§§s§§§s§ss_$$$$$$$$$$3$$$$$$ `3s§§§s§§s§§s§§§§§s§§$$$$$$$$33$$$$$$3 __`3_§§§§§s§§s§§§s§§§$$$$$$33_$$$$$$3 ______3§§§s§§s§s§§§§3$$$$$3´_.$$$$$3´ ___,___§§s§§s§§s§§3$$$$$3´_.s$$$$3´ ___§_`s§s§§3§§s§§3$$$$3§§__$$$$s ___§§ss§§§§_§§§s$$$3§§_§´___3$$$. ___33§§s§§3-§§s§3$$3§§3-.3_____3$$$. _____§§33_§§§s§§$$’§§33_´_______3$$s _____§§__§s§§s§.$$§3´.___________3$$$s. ______33,_§§§s§3$$3________________3$$$s _________3§§§s§$$s_________________33$$$, ___________33§§3$$s _______________$$$s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre ;) Subject: FW: Przykazania francuskie dla kobiet: 1) jeśli robisz to dla zabawy - wypluwaj. 2) jeśli z miłości - połykaj. 3) jeśli chcesz się popisać - przed połknięciem pogulgotaj! Przewiń w dół Tak się drogie Panie smakuje wino!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Laweczko🖐️😍🌻 U nas juz baaaaaaaaaaardzo goraco;Ufffffff,komputer nie nadaza sie chlodzic:O Zapowiadaja na dzisiaj do 34 stopni........a na wieczor na szczescie burze!!!!! Oby spadl ten deszczyk;) Mam nadzieje,ze Wy nie macie az tak goraco......ale cieplo i przyjemnie:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam,ze ktos jeszcze wejdzie wczoraj,ale niestety ja bylam ostatnia:( Szkoda!!! Dziewczyny,gdzie sie podziewacie??? Przysiadzcie na Laweczke:D😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysylam Wam wszystkim calusy i moje wolanie uslyszcie!!!!! Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalllllooooo! Jest tu ktos???? :D OK;Zycze Wam milego dnia i moze wpadne przysiasc na Laweczke poznym wieczorkiem i chlodnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________Witam 🖐️ Dziewczyny!__________________ Lenko!! Dobieglo do mnie Twoje wolanie, wiem ,ze czekasz na dziewczyny, ktore dawno do nas nie zagladaly, ale ja jestem taki namolny duszek i musze prawie codziennie usiasc na Laweczce, zeby zobaczyc co u nas sie dzieje!! Tak pogode mamy jak w lipcu_ goraco!! Kochani znowu weekend, wiec wyjezdzam na jeziora__ odpoczac na lonie natury!! W poniedzialek u nas swieto, wiec mamy dlugi weekend! :-) :-), ciesze sie bardzo, bo mozemy dzien dluzej zostac, a wiec wracam w poniedzialek wieczorkiem. Szkoda , ze tam nie mam kompa, ale mysle ,ze jak wroce zostawicie mi duzo wiadomosci!! 👄 Zycze kazdej z osobna pieknej pogody i wypoczynku, oraz milego weekendu. Kochane do zobaczenia w poniedzialek wieczorkiem!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×