Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Gość emalke
:-) :-) :-) smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalke
salatka gotowa,,,,,,, zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalke
Słyszałem ,,,,,,,,,,, Widziałem ,,,,,,,,,,, Zrobiłem ,,,,,,,,,,,,i zapamiętałem. a ja chce p. Jadzie tu dalej czytac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalke
Znalazłam Cię !!!! Znalazłam Cię... a może nie znalazłam..tylko lekki powiew wiatru otworzył mi oczy. Znalazłam Cię... choć wcale nie szukałam..a Ty byłeś tak blisko... I wystarczyło kilka słów by rozbłysly gwiazdy na nieba firmamencie Rozproszył się smutek... Zza firanki rzęs widzę CIEBIE.. Znalazłam Cię.. Rozmyła się samotność.. Mogę zamknąć oczy...lecz TY nie znikniesz. Nie boję się już tej Samotności... Znalazłam Cię... Jak dobrze że jesteś... Zostań ..TĘCZĄ na MOIM NIEBIE !! "Kocham -powiedziało lustro i rozsypało się na tysiące szklanych łez" http://ajsha.wrzuta.pl/audio/xdSjMu4Av4/gosi a_andrzejewicz___lustro ....Jestem ...sobą...i sobą na zawsze zostanę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laweczko przepraszam
"W moim życiu nie ma miejsca na czas. Nie ma miejsca na kłótnie, problemy. Drugi raz, nie będzie nas. Drugi raz, nie będziemy... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do laweczko przepraszam
Mów do mnie jeszcze Jestem tutaj - na wyciągnięcie dłoni.. Jestem blisko - Twój szept słyszę... Nie !! to nieprawda .... Daleko jestem, tyle Nas dzieli, tak wiele..... a jednak jestem. Nie !! mów do mnie jeszcze... Proszę .. nie przerywaj... Chcę słyszeć, słyszeć Twe słowa I jak barwne chwile, przeżywać je od nowa. To co już było... To co może być jeszcze... Proszę , nie przerywaj.. Mów do mnie jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alagnik
chyba juz czas zlikwidowac laweczke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ...
niby czemu?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingalaaa
Mama pyta Jasia: - Jasiu, dlaczego poobklejałeś ściany gołymi babami? - A co, mam sie na gołe ściany gapić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingalaaa
Dziesięć przykazań ucznia: 1. Nie gryź ołówków-lasów coraz mniej. 2. Nie kuj na blachę-pamiętaj, że możesz wykorzystać tylko 10% swojego mózgu. 3. Nie zgrzytaj zębami-twój dentysta ma jeszcze innych pacjentów. 4. Nie bój się rozdawania klasówek-módl się, żeby twoja zagineła. 5. Kiedy dostaniesz jedynkę, pożal się przyjaciółce, byle nie za mocno. 6. Nie bój się nauczycieli-to też ludzie (chyba). 7. Nie traktuj odpowiedzi przy tablicy jak koniec świata, to dopiero początek. 8. Przerwa to krótkie światło, ciesz się, byle nie za głośno. 9. Nie obgryzaj paznokci na pierwszej lekcji- zostaw troche na później. 10. Nie ucz się tyle-raz się żyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxx
Przychodzi dziadek do lekarza. Lekarz mówi: - Mam dla pana złą i bardzo złą wiadomość. - Najpierw poproszę bardzo złą - mówi dziadek. - Ma pan raka i zostało panu pół roku życia. - A ta zła? - Ma pan również chorobę Alzheimera. - Dzięki Bogu - mówi dziadek. - Bo myślałem, że mam raka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyhuy
Babcia pojechała na bazar kupić dziadkowi buty. Kupiła je i włożyła do siatki. W drodze na autobus siatka jej się rozerwała. Szybko znalazła jakieś pudełko, włożyła tam buty i wsiadła do autobusu. Babcia nie zauważyła, że na pudełku było napisane \"100 prezerwatyw\". W autobusie jakaś kobieta patrzy się na to pudełko i pyta się babci: \"Po co pani to?\" Babcia odpowiada: \"Dziadek i to przez zimę zedrze\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyhuy
Siedzi w parku na ławce 90-letni dziadek, podchodzi do niego młoda dziewczyna i się pyta: A ile wy dziadku macie lat? -Na to dziadek dziewięćdziesiąt, dziewięćdziesiąt! Oj nie dala bym, nie dala! -A ja i prosić bym nie mógł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyhuy
Sprzedam odkurzacz dwukasetowy do spawania mebli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech zbizajace sie swieta Bożego Narodzenia spedzone w gronie nablizszych przyniosa Wam wiele radosci i ciepla.Aby wszystkie dni w roku byly tak piekne i szczesliwe,jak ten wieczor wigilijny.Aby Wasze twarze i twarze Waszych najblizszych rozpromienial usmiech,a gwiazda Betlejemska prowadzila Was ku szczytom. Serdecznych rodzinnych spotkan,przyjaznych twarzy,duzo zdrowia i radosci,serdecznych objec,pocalunkow ,szczesliwych wspomnien. Aby Wasze swieta byly tym czym powinny byc-odrobina ciepla w srodku zimy i swiatlem w mroku. Zycze Wam radosnych Swiat Bozego Narodzenia w gronie najblizszych oraz pasma sukcesow,spelnienia marzen,duzo zdrowka w nadchodzacym Nowym Roku Kingalo,Zofinko,akiciu,jotazet.cocacolu.amelke i wszystkie panie przebywajace na laweczce - wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cala Laweczke! 🖐️ Kingalo! 🖐️ Zofinko!🖐️ cocacola🖐️ Lenka🖐️ jotazet🖐️ amelke🖐️ oraz wszystkie dziewczyny, ktore dawno nie zagladaly! 🖐️ Rybciu 49 ! Dziekuje za piekne zyczenia! Zapewnie szykujesz sie juz do wyjazdu, wiec zycze szerokiej drogi! ❤️ i te przesylam kartke dla Ciebie! 🖐️ http://www.samre.info/kartki/6b/bn6.html Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje,kartka z zyczeniami przepiekna.Juz spakowana i na noc wyjezdzamy.Jeszcze raz Wszystkim paniom duzo,duzo zdrowka i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już naprawde na pozegnanie wiersz Zofii Ewy Szczęsnej. Wigilijny wieczor,opłatek na stole, Zapach potraw wśród płonacych świec, Betlejemska Gwiazda mruganiem wesołym, Niesie ziemi swą niebiańską pieśń Bóg miłością dusze rozświetla I opłatek błogoslawi biały Wlewa pokój w nasze smutne serca Narodzony dzisiaj Jezus mały. Niechaj ziemię rozśpiewa kolęda, Każdy dom i każdego z nas, Niechaj piękne Bożonarodzeniowe Swięta Niosą wszystkim betlejemski blask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem , jestem Kingalo!! Tak mnie głośno wywołałaś aż do mnie doleciało :) Na razie borykam się z kłopotami , więc wpadam tylko czasem poczytać , co się dzieje , by być na bieżaco z topikiem :) Dziś też na moment przysiadłam , zaraz lecę do ciepłego domu , bo tu na ŁAWECZCE coś chłodem wieje :P A ja tak nie lubię zimna!!!! Jeśli czas mi pozwoli wpadnę wieczorkiem...... tutejszym wieczorkiem :) Akiciu 😘 rybciu wszystkiego naj...... Kingalo piękne wiersze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www3.flickr.com/photos/joserri/58310863/in/set-902085/ namachalam sie przy tym odsniezaniu, ale juz jest laweczka czysta, mam nadzieje, ze sniegu......... nie bedzie i nie zasypie! Wpadne wieczorem sprawdzic! Kingalo👄jak Ci sie podoba laweczka? Posiedzialam, odpoczelam a teraz moge sie z Wami przywitac! Witam wszystkie Dziewczyny z Laweczki!🖐️ Zofinko! 👄 A trzeba bylo Laweczke odsniezyc to napewno nie byloby Ci zimno:D Mysle, ze wieczorem posiedzisz dluzej, glowa do gory. ❤️ Pozdrawiam!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu😍ja??jak bym smiala??:D Sciskam Cie kochana:) Kingalo😘,Rodzinka ma sie dobrze,chociaz mogloby byc lepiej... Starszy syn jest po operacji wyrstka,przedwczoraj wyszedl ze szpitala,dzisiaj szlismy jednak do lekarza na kontrole (w szpitalu powiedzial mi pan dr,ze jego zapalenie pluc juz minelo)Nieprawada! Dzisiaj lekarka powiedziala,ze on nadal ma je i zmienila antybiotyk na silniejszy....ech ci lekarze,ale to tezw koncu tylko ludzie....oby bylo teraz lepiej:) Jutro wyjezdzamy do Polski na swiateczne zakupki:) A tak,jakos leci dziekuje:) Mam nadzieje,ze u Ciebie tez:)W Podczytylam cos,ze sie do Polski wybierasz na Swieta:) Super😍trzymaj sie kOchana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo! Dzieki za promyki sloneczka, tego mi brakuje! ❤️czekam na golabka! Lenko! Przytul synka ode mnie i zycz MU szybkiego powrotu do zdrowia! 👄 Udanych zakupow, nie wydawaj za duzo pieniazkow :D :D :D i szerokiej drogi zycze! Pozdrawiam Laweczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewuchy Ładna, młoda dziewczyna poszła ze swojej wsi na targ do pobliskiego miasteczka na zakupy. Pobyła jednak przy straganach dłużej niż zamierzała i musiała wracać po zmierzchu. Traf chciał, że w tym samym czasie tą samą drogą wracał do wsi także rosły, cichy chłopak z sąsiedniego gospodarstwa. Idą, idą dłuższą chwilę, po czym dziewczyna rzuca: - Wiesz, zastanawiam się, czy słaba i bezbronna dziewczyna, taka jak ja, powinna wędrować po ciemku z silnym, wielkim mężczyzną, takim jak ty. Chłopak ignoruje ją i nic nie odpowiada. Idą dalej i za kilka minut ona znowu zaczyna: - Prawie mi straszno tak iść samej z tobą, w tych ciemnościach. Jeszcze przyszłoby ci coś do głowy... - Słuchaj - mówi chłopak - wracam z targu, w jednej ręce niosę kurę i łopatę, a w drugiej trzymam wiadro i sznurek, na którym prowadzę kozę. Jak miałbym ci coś zrobić? Dziewczyna po dłuższym namyśle odpowiada: - Przyszło mi tylko tak do głowy, że gdybyś wbił w ziemię łopatę, przywiązał do niej kozę, a kurę przykrył wiadrem - to wtedy byłabym dopiero w tarapatach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) brrrrrrr... ale zmarzłam!!! popracowałam trochę w garażu , musiałam uzupełnić płyn w chłodnicy , wlać zimowego , dzisiaj już mam być około -5 ponizej zera!!!! qrde!!! jak ja nie cierpię zimna!!! Zamieńcie się ze mną!! :P całuję was wszystkie cieplutko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×