Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Witaj , odsnieżona i cieplutka już ŁAWECZKO!! Kingalo za dawnych , dawnych czasów było tak , że tatuś chciał mieć pierworodnego , jako następce..... mojemu ten numer nie wyszedł i na tym swiecie pojawiłam się ja!!! Od dziecka mam ciągoty techniczne, nie stanowi dla mnie zagadki budowa żelazka, kranu w łazience, i ....samochodu!!! :) Natomiast w kuchni ....... wolę rzeczy najprostrze , do szybkiego zrobienia, wolę jeść jak gotować czy piec! Ot! takie zboczenie :) Akiciu 😘 LatajacaBiedronko 😘 Lenko 😘 jotazet 😘 cocacolu 😘 rybciu 😘 Lecę do pracy , do miłego 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laweczko dla Was http://rosomack.wrzuta.pl/audio/cVBviF40DL/cliff_richards_-_christmas_time http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44b8176b657a4a2e.html Oh Christmas tree Oh Christmas tree, oh christmas tree, of all the trees most lovely Oh Christmas tree, oh christmas tree, of all the trees most lovely Each year you bring to me delight, meaning in the christmas night Oh Christmas tree, oh christmas tree, of all the trees most lovely Oh Christmas tree, oh christmas tree, with faithful leaves unchanging Oh Christmas tree, oh christmas tree, with faithful leaves unchanging Your boughs are green, in sommers glow and do not fade in winters snow Oh Christmas tree, oh christmas tree, with faithful leaves unchanging http://us.dada.net/image/3576386/2719602/?4you=1&camp=4you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ławeczko witaj!! :) Dziś niedziela.... i co tu robić, gdy się jest singlem? Nie ma dla kogo ugotować obiadu dzieci zajmują się samae sobą , bawią gdzieś we swiecie.... tylko komp mi dotrzymuje towarzystwa , bo wiem , że z drugiej strony szklanego okienka też jest jakaś buzia, która czuje się podobnie jak ja!... Południe a mnie nic dziś się robić nie chce, swięta za pasem a ja w lesie z robotą, po prostu mnie się nie chce! Brak mi motywacji.Nie ma dla kogo. Idę na kanapę. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akcia
Witam Laweczke ! 🖐️ Kingalo! 👄Przesylam Ci promyczki slonca!:D To prawda, ze na Laweczke zagladamy rzadziej, ale to jak sama piszesz, obowiazki, rodzinka i nadchodzace swieta pochlaniaja nam wiecej czasu, ja jestem zawsze bardzo zadowolona i szczesliwa jak mozemy weekendy spedzac w gronie rodzinki, bo wiadomo w tygodniu kazdy ma swoje zajecia. Dzis spotkalismy sie wszyscy u mnie , obiadek u mamy jest najlepszy tak mowia moje dzieci :D W sobote wyjezdzamy wszyscy do Polski na swieta! Jedziemy w gory i mam nadzieje, ze bedzie snieg! Narty juz przygotowane, ale nie dla mnie :D za to bede na saneczkach z Wnusiami szusowac :D Zofinko! 👄 a co to za smutki dopadaja Ciebie? ❤️ Pozdrawiam cala Laweczke!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko! ❤️ Nawet w trudnych chwilach zachowuj pogode ducha i nie zapominaj o usmiechu:D . Staraj sie nie poddawac chandrom i zlym nastrojom. Przekonasz sie wtedy , ze beda Cie o wiele rzadziej nawiedzaly!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo z gory dziekuje! 👄 Zycze milego lanczu i smacznego, chociaz nie objadaj sie za duzo, bo swieta przed nami :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde!!! ale mnie tu opiórkały baby topikowe!!! :P i powiem wam , że pomogło!! Wprawdzie dziś była niedziela ale.... nie zaległam na kanapie tylko za robotę się wzięłam; poprałam firany(to znaczy pralka prała :) ) zrobiłam porzadek w papierach, powynosiłam mnóstwo gratów do garażu, moherówki na wieczorne nabozeństwo do kościoła leciały a ja pranie wieszałam hihihihhhi ale były zgorszone!!! na obiad zrobiłam sobie makaron z rybą zapiekaną z sosem koperkowym, bo szybkie danie , posprzątałam kuchnię , łazienkę i.....padłam na pysk ze zmęczenia!!! Kingako dzięki za @ jesteś fajową kolezanką , dziekuję :) Północ się zbliża, idę spać , rano do pracy na 9 ! do następnego spotkania , panie-nki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy baby opiorkaly
hmmmmm,,,,,,, ale to ciekawe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihhihihihi Kingalo Po wczorajszej pracowitej niedzieli dzisiaj nie robię nic!!! Za oknem już było ciemno , jak wrociłam z pracy, zimno, cisnienie atm. jest wysokie ale.... czuję już ze lada moment bedzie znów opadać, jestem meteopatką, bardzo reaguję na takie hustawki ciśnieniowe... no i ten brak słońca.... :( Fajne rzeczy zamiesciłaś..... zapisałam sobie , może będę sobie powtarzać? buziaki dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingala z akicia
a kiedy wybieracie sie na LUNCH to tylko dla przypomnienia,ze tak sie pisze a nie inaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz do Vanessy
Czekam na dalsze opowiadanie, co dzieje sie z p. Jadzia ?, bardzo prosze dokoncz ! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalke
Fiołkami ci drogę uścielę... Zdzisław Dębicki -------------------------------------------------------------------------------- Fiołkami ci drogę uścielę, Kwiaty rzucę pod stopy pachnące, Wonne lasów i pól naszych ziele I storczyki, co rosną na łące... Fiołkami ci drogę uścielę, Że nie dotknie się stopa twa ziemi, I powiodę cię, biały aniele, I powiodę szlakami jasnemi... W marzeń cichym klękniemy kościele Gdzieś od ludzi daleko i światła, Mój ty biały, serdeczny aniele, Moja duszo ty jasna, skrzydlata!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cala Laweczke! 🖐️ emelke! dziekujemy za piekny wiersz! ❤️ Kingalo! 👄Humor o tesciowych dobry :D chociaz ja tez jestem tesciowa, ale mam nadzieje, ze cukru w kostkach nie dostane od moich Zieciow! :D :D :D Zofinko! Zycze zdrowka i nie poddawaj sie zlym nastrojom, ja tez lubie sloneczko i \"oby do wiosny!\" Venesso! 👄 czekamy na Ciebie i dalsze losy p. Jadzi! Lenko! 👄 jak Synek sie czuje? Cocacola! Jotazet! Poliko! ❤️ A teraz moje mile Dziewczyny! Pozostalo nam juz tylko kilka dni do swiat, dobrze, ze wyjezdzam w gory to zobacze snieg, bo u mnie niestety go nie ma. A pogode w gorach zapowiadaja ladna, czyli snieg, mroz i sloneczko! Zobaczymy jak bedzie, jak wroce to napisze! Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos nam kafeteria szwankuje, ja to napisalam o godz. 10.04, a nie w nocy:D :D :D o tej porze to jeszcze spalam!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoczeko
jeśli na ten topik zaglada ziółko tą drogą ślę najserdeczniejsze świąteczne życzenia. Wszystkim pozostałym gościom oczywiście też tą droga ślę życzenia wszystkiego co w życia najsłodsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTO napisal ten wiersz
Wigilia starszej Pani Zegar z kukułką cicho tyka, przy oknie smutne pelargonie, A serce moje cicho płacze, dziś moje życie w smutku tonie. Dzieci na wczasach, coś zwiedzają, życzenia nawet mi przysłali, A ja tu sama, nieszczęśliwa i jakaś gorycz w gardle pali. Wnuczek w Irlandii szuka pracy, wnuczka szczęśliwa jest w Londynie, A tu tak smutno i ponuro i czas wolniutko bardzo płynie. Patrzę w kalendarz, dziś Wigilia, zawsze to były miłe święta, A tu samotność mnie odpadła i nikt już o mnie nie pamięta. Mąż już po drugiej stronie życia, jest mu na pewno dobrze w niebie, Może Bóg wkrótce się zlituje i mnie zabierze tam do siebie, Dzieci kochane są i piękne, wnuczęta to już cud wszechświata! A mnie tu ciągle trzeba cierpieć, tęsknić i płakać całe lata. W aptece bardzo mnie kochają, połowa renty do nich płynie, Choroby jakby się uwzięły, żadna mnie chyba nie ominie... Dla dzieci trzeba coś odłożyć, one zwiedzają różne kraje, Dla mnie niewiele już potrzeba, mnie to wystarczy, co zostaje. Patrzę za okno; śnieżek prószy, bezpański pies zgubił gdzieś pana, Radości nie ma w sercu moim, bo jestem taka niekochana. Święta rodzinne kiedyś były; choinka, paczki i opłatek, A dziś zostały mi wspomnienia; smutek ogarnął moją chatę. Wczoraj nieśmiało ktoś zapukał. „Są - myślę sobie- chwała Bogu!” ”Market tu nowy otwieramy” - zawołał gość stając na progu, Podał ulotkę reklamową, uśmiechnął się, tak nawet miło, I tak obrócił się na pięcie i już go więcej tu nie było. Patrzę za okno jak spóźnieni przechodnie się do domu śpieszą, I tak tu sobie myślę smutno; że mnie te święta nie ucieszą... Nie jestem głodna, mam znajomych i nawet ciepło mam tu w domu, Ale wciąż czegoś mi brakuje i ciągle płaczę po kryjomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moze ten wiersz
Gdy podasz... Podałaś mi swą dłoń. Czasem sie jej łapałem, a czasem nie Wciąż podchodziłaś ze spojrzeniem szczeniaka pytajac: Moze jednak przyjmiesz pomoc? Lecz ja jej nie potrzebowałem. Oboje o tym wiedzielismy. Potrzebowałem bata, Ktory nauczy szanowac. Ktory otworzy oczy. Probowałaś sercem dotknac mych oczu. Oswiecić mnie czym jest milosc. A ja spojrzeniem łagodnym probowałem oszukac Twoje serce. Odsunąć Cie na chwile. Lecz i tak skutki nigdy nie byly takie jakich sie spodziewałem. Teraz wiem... Daj mi swą dloń. Utulę ją jak najcenniejszy skarb. Zlóż mi swe serce. Pokażę, że jest we mnie milość. Nie czytaj kart zamknietej ksiegi. Przeszlosc tylko dezorientuje mnie! Nie mogę prawidlowo funkcjonowac, Gdy na czole masz napis: WCIĄŻ PAMIĘTAM Ja o tym wiem Kochana! Tego nie da sie zapomniec. Lecz... Moze stworzmy pozory niepamieci? A moze cos z tego wyjdzie? Jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo! Lenko! Venesso! cocacola! Zofinko! jotazet! i wszystkie mile dziewczyny z Laweczki!❤️ http://republika.pl/blog_nk_746602/1563228/tr/4m.gif Gdy piersza gwiazdka na niebie zablysnie, niech Cie aniolek ode mnie uscinie. I niech przekaze serdeczne zyczenia z okazji swiat Bozego Narodzenia! W ❤️ E❤️ S❤️ O❤️ L❤️ Y❤️ C❤️ H ...........................🌻 SWIAT🌻.................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalke
WESOLYCH I SPOKOJNYCH SWIAT ZYCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍 😍 😍 Kiedy oplatek bielusienki wezmiesz do swej dloni, wspomnij w ten dzien uroczysty choc przez chwile o mnie. Oddalona jestes ode mnie kilometrow wiele tym oplatkiem w mysli z Toba sie dziele..... wesolych i spokojnych swiat zycze wszystkim moim miłym sasiadeczkom z ŁAWECZKI :) 😍 😍 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×