Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Witaj Laweczko! 🖐️ Kingalo!👄 Taaaaak , i czy sny sie nie spelniaja ???? :D czasami tak! Juz pewnie jestes przygotowana do podrozy! 👄 Rybciu! ja tez ogladam nasze polskie seriale, czasami sa jak nasze zycie! A prasowania tez nie cierpie, ale jak trzeba to stoje przy zelasku i wymachuje raz w prawo, raz w lewo :D mysle, ze wiekszosc Pan nie lubi tego zajecia, no coz samo zycie.......... Zofinko! 👄 pozdrawiam i zycze milego popoludnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nie jestem zapaloną fanką seriali.Wiosna i latem ich wogole nie ogladam-przebywam na działeczce albo u mnie albo u znajomych,no i oczywiście różne wycieczki plenerowe ale jesienią i zimą lubię je pooglądac.Jest to dla mnie taka odskocz nia od szarej rzeczywistości,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo mój gołabek ma się dobrze , wbrew temu , co piszesz..... ale on na razie nie ma co do ciebie zanieść!! Nic się nie zmieniło od mojego ostatniego pisania , no, chyba troszkę nastrój ale.... był stary rok, było zle, przyszedł nowy i wcale nie jest lepiej.... wiem , wszystko zalezy od nas, od naszych myśli ale jesli stoisz pod scianą i nie masz zadnego ruchu?... Więc na razie nie piszę bo nie chcę smucić nikogo :) dokąd się wybierasz w podróz? Bo chyba coś przeoczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ławeczko. Ale wspaniale na tobie przysiąśc,stoisz w pełnym słoneczku które pięknie grzeje.Można trochę wygrzać swoje zastałe kości. Opowiem Wam trochę kawałów Masztalskiego-chyba pamiętacie Ecika i Masztalskiego z lat 80. Widzę sąsiadko,że pani mąż skutecznie się odchudza.Co on takiego robi? -Każdego dnia łowi ryby. -I od tego tak schudł? -Oczywiście.Je tylko to,co złowi.. Na przyjeciu pewna pani mowi do drugiej; -U nas w domu to zawsze przed jedzeniem wszyscy się żegnali. -A u nas nie-na to druga-bo mama była znakomitą kucharką.. -Slyszalaś? Zośka miala krakse.Całą twarz ma okaleczoną,ale chirurg zapewnia,że po operacji plastycznej odzyska dawny wygląd. -Biedaczka! Zelazkowa z Masztalską plotkują na schodach; -Ale ta Gustla Kopycino mo szczęście! -No no patrzcie! Męża mo,kochanka mo i jeszcze wczoraj ją zgwałcili..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to tak pustp,tak sie panie opuszczaja? aaaa to juz idzie wiosna to pewnie zasiada co ? pozdrawiam wasza fanka , lubie was czytac! i czasem bez slow na laweczce odpoczywam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁAWECZKO Zanim sobie dzis na tobie usiadłam , to oczyściłam cię z resztek mokrego śniegu , pozamiatałam dookoła ciebie , posypałam solą , cobyśmy pod nogami lodu nie miały , można spokojnie siadac i odpoczywac!!! Coraz cieplej na dworku , słoneczko już przygrzewa, starzy górale mówią , że zimy już nie bedzie , że od połowy lutego ma być naprawdę wiosennie!!! I chyba wtedy bedzie nas więcej na ławeczce siedziało...... wszak nad głowami ptaki bedą spiewać , więc mozemy razem pomilczeć i posłuchać :) miłego dnia i spokojnej niedzieli wam wszystkim zycze!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laweczko🖐️ Pozdrawiam wszystkich i usiade na LAWECZCE,odpoczne troszeczke pogoda dzisiaj zachecala do spacerkow, oby tak dalej....... a moze i Zofinki informacje sie spelnia! pozdrawiam i zycze milego wieczoru! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laweczko!🖐️ Juz nie trzeba cie odsniezac, pogoda coraz ladniejsza, swieci pieknie sloneczko, ptaszki zaczynaja swoje trele............. usiade, powspominam, popatrze ilu ludzi spaceruje w te piekna pogode...... a moze zobacze ktoras z Was i przysiadziesz do mnie! pozdrawiam! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Akiciu na laweczce.U mnie tez piekna pogoda,slonecznie ale wietrznie,bylo juz powyzej 9 stopni ale wiatr jest b.chlodny,dobrze ze laweczka stoi w zaciszu.Przynajmniej nie czuc sily wiatru.Dzisiaj sprzatam mieszkanie z ozdob swiatecznych no i rozebralam choinki-te piekne nasze ksiezniczki swiateczne.Ale pusto sie zrobilo i tak przykro jakos.Obiad czesciowo mialam z wczoraj,dzisiaj tylko zrobilam nogi kurze na kapuscie-ale praktycznie one same się robia,wiec wzielam się za wynoszenie do piwnicy ozdob swiatecznych,korzystam z tego ze maz wybyl na caly dzien z domu wiec sobie spokojniutko,powoli posprzatalam.Pozdrawiam wszystkie panie przybywajace na ławeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalka_a
Księżyc dawno wyszedł na noc więc powiadam Ci dobranoc. Włóż piżamkę, wskocz do łóżka niech przytuli Cię poduszka. A tej nocy dobrze wiem będę Twoim ekstra snem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie wasza
zalozycielka topiku,? czyzby laweczka sie skonczyla? :-( . wiosna juz niebawem zawita to i laweczka odzyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewcznyny!!! No właśnie dlaczego tu pusto? Zamieszczajcie wiersze jakieś zaraz będzie wesoło. Ja mam nastój tak jak za oknem pada i niechce się nic robić przy sobocie powinnam dostać popędu a ja nic. Dziewczyny od jutra idę do pracy pielęgniarek mniej to i dla mnie znalazło się miejsce. Mam stresa wczoraj wieczorem przeglądałam książki bo trochę się zapomniało. Ogólnie to radość rozpycha mnie. Już nie będę kurą domową. Kingalko dzięki moja droga za wszystko jesteś wspaniałym człowiekiem. Czekam na Twój powrót. cześć wszystkim i do zobaczenia na ławeczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁAWECZKO !!!! naprawiłam kompa, wyczyściłam z wirusów , lecę do was a tu?...... 😭 cicho wszędzie, głucho wszędzie..... na ławeczce też..... :( ale wiosna niedługo , może coś drygnie? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Piszę dziś do Was z kursu komputerowego - nie to, ze taka jestem ambitna, wymóg pracowy.Nie wiem, czy nauczę się wstawiać buźki, ale na razie sie nie nudzę. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalkee
fakt czekamy na wiosnę ale zanim nadejdzie Spotykają się dwie nielubiące się sąsiadki: - A cóż to, źle się pani dziś czuła, pani Kowalska? Chorowała pani w nocy? -pyta jedna z nich. - Skąd to pani do głowy przyszło? - odparskuje druga. - No bo widziałam, jak o drugiej w nocy wychodził od pani z klatki lekarz z naszej przychodni. - Droga pani Wiśniewska - odpowiada tamta, cedząc powoli słowa. Jak od pani w każdy piątek wychodzi o świcie pewien przystojny oficer w mundurze pułkownika, to ja od razu nie wrzeszczę na całe gardło, że wybuchła III wojna światowa. Kowalska chwali się sąsiadce: - Doprowadziłam do tego, że mój stary pali tylko po dobrym obiedzie. - To wspaniale. Jeden papieros na rok jeszcze nikomu nie zaszkodził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalkee
Młode małżeństwo po wizycie u lekarza siedzi w poczekalni. Po chwili lekarz wzywa samą kobietę i mówi: - Pani mąż cierpi na bardzo rzadką przypadłość, która jest związana bezpośrednio z codziennym stresem. Jeżeli nie będzie pani postępowała według moich wskazówek, mąż umrze. Proszę pamiętać, aby dostał każdego ranka zdrowe śniadanie do łóżka. Musi pani być dla niego miła i dbać o jego dobre samopoczucie. Obiady powinny składać się tylko i wyłącznie ze zdrowej żywności, podobnie kolacje. Niech pani nie dzieli się z nim złymi wiadomościami, wszelkie problemy powinna pani sama załatwić. Proponuję, aby po domu chodziła pani w samej bieliźnie, to go uspokoi i zrelaksuje. Wszystkie robótki domowe proszę wykonywać sama, bo zdrowie męża jest najważniejsze. Większość czasu mąż powinien spędzić w łóżku, oglądając telewizję. Ach, i jeszcze jedno. Proszę uprawiać seks siedem razy w tygodniu, dwa razy dziennie przez dziesięć miesięcy. Mąż z tego wyjdzie. W drodze do domu zaciekawiony mąż pyta żonę o to, co powiedział lekarz, a ona: - Niestety, wkrótce umrzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalkee
Młode małżeństwo, tydzień po ślubie siedzi przy obiedzie. Żona zwraca się do zachmurzonego męża: - W poniedziałek zrobiłam ci kluski i powiedziałeś, że ci smakują. We wtorek, środę, czwartek i piątek było tak samo... a teraz nagle, w sobotę, już ci moje kluseczki nie smakują! Żona do męża: - Wiesz? Dzisiaj mi się poszczęściło! Idę obok zsypu na śmieci, patrzę a tam para pantofelków stoi. A jakie piękne! Przymierzam - mój rozmiar! Mąż: - Taaa... Poszczęściło Ci się. Po paru dniach żona znowu mówi: - Słuchaj, idę do domu, a u nas na podjeździe, na żywopłocie, futro z norek wisi. Przymierzam - mój rozmiar! Mąż kręci głową z podziwem: - Szczęściara z Ciebie. A ja - popatrz - nie wiem czemu, ale szczęścia nie mam. Wyobraź sobie, wkładam wczoraj rękę pod poduszkę, wyciągam bokserki, przymierzam - i k...a nie mój rozmiar!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalkee
Mąż nad ranem wraca do domu, po całej nocce gry w pokera. Żona zaczyna robi ć mu wyrzuty, a mąż spokojnie na to: - Już nie musisz się więcej denerwować z mojego powodu. Pakuj swoje rzeczy. Przegrałem cię w karty i należysz teraz do mojego kumpla... Żona zaczyna wrzeszczeć: - Ty chamie! Jak można w ogóle wpaść na taki wstrętny pomysł !?! - A myślisz, że mi było łatwo, pasować przy czterech asach z ręki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalkee
Przychodzi baba do lekarza : - Panie doktorze źle się czuje. Lekarz zbadał babę - Niech pani codziennie rano na czczo wypija jedno jajko. - Panie doktorze, ale ja nie znoszę jajek. - A kto je pani każe znosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aytentyki s GG TmK> Jakiego masz kompa GoGo> Srebrnego TmK> No ale jaki jest ?? GoGo> Szybki TmK> Kur** no , ty mnie nie rozumiesz TmK> Jaki masz procesor ? GoGo> Siwy TmK> Kur*aaaaaaa TmK> Ile masz ram ? GoGo> Jedną, kupiłem dzisiaj bo tylko rama była , nie było delmy TmK> jezu , a ile masz lat ?? GoGo> Dali mi 3 , jeszcze 1 rok i wychodze TmK> Nie kapuje cie koleś GoGo> Wiem , rudy na mnie wykapował m4tt> wiesz.. 67% dziewczyn nie uzywa mozgu funky_girl> ja naleze do tych 13 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasopismo "Claudia" opublikowało dla swoich czytelników quiz, pod nazwą: "Czy znamy kobiety?" Zwyciężył Tomek B., Radom, 10 lat. Pewien starszy, rozżalony czytelnik napisał do redakcji: "To doprawdy śmieszne! Mam 65 lat, pierwsze wiadomości o kobietach zdobywałem mając 12 lat! A tu taki smarkacz dostaje pierwszą nagrodę!" Odpowiedź z redakcji: Drogi Czytelniku! Pierwsze pytanie naszego quizu brzmiało: "Gdzie kobiety mają najbardziej kręcone włosy?" - Tomek odpowiedział prawidłowo - w Centralnej Afryce. A co Pan odpowiedział?! I jeszcze narysował?!!! Drugie pytanie naszego quizu brzmiało: "Kiedy kobieta ma pianę między nogami?" - Tomek odpowiedział bezbłędnie: - Kiedy kobieta doi krowę. A Pańskie wyjaśnienie? Nie mieszaj Pan w to żony! I ten wulgarny rysunek, fuj! I ostatnie, trzecie pytanie quizu: "Na co kobiety niecierpliwie czekają każdego miesiąca? - Tomek odpowiedział od razu: - Na nowe wydanie "Claudii". A co Pan odpowiedział?! Dzięki Bogu, że nie było rysunku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalkee
Zofinka to jest fajne Spotyka Nowak kolegę a kolega się pyta: No i co darła się na ciebie żona gdy wróciłeś narąbany o 1:00 nad ranem? Nie odpowiada Nowak. O, to dobrą masz żonę mówi kolega. Nie wiem czy dobrą bo ona wróciła narąbana o 3:00 Żona do męża: - Zobacz, ja muszę prać, prasować, sprzątać, nigdzie nie mogę wyjść, czuję się jak Kopciuszek. Mąż na to: - A nie mówiłem, że ze mną będzie ci jak w bajce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalkee
Przedłużająca się kłótnia małżeńska, w końcu mąż zmęczony mówi: - No dobra, niech będzie po twojemu. - Za późno! Zmieniłam zdanie! Spotykają się dwaj sąsiedzi na ulicy. - Czy uprawiał sąsiad seks we troje? - pyta jeden. - Jeszcze nie - odpowiada zapytany. - A chce sąsiad? - Oczywiście! - To biegnij sąsiad do domu, ale szybciutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalkee
Baba babę całuje, a za oczy obgaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalkee
Złodziej myśli, ze wszyscy kradną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalkee
dziewuchy miłego i wesołego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Rozbawiłaś mnie emalkee i Zofinko fajnie się pośmiać bo taki ziąb za oknem aż strach wychodzić. Dziewczyny pracuję. Praca jak każda inna z tym że więcej widzi się cierpienia o którym siedząc w domu zapomniałam. Jak byłam w szpitalu jako pacjent to patrzyłam od tej drugiej strony a teraz szkoda ludzi ale co zrobić. Dziś idę na nockę. ja też życze Wam wszystkim miłego dnia i do zobacznia Kingala wracaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×