Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Marzec wyjął grosik srebrny, - teraz będzie mu potrzebny. Do kwiaciarni marzec pobiegł, - kupić bukiet na Swięto Kobiet. Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety,panie i matki, w tym dniu dostają pachnące kwiatki. Spełnienia wszystkich marzeń,zadowolenia z siebie,radości zyciowej i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet - życzę Wam...wspaniałe niepowtarzalne Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poslaniec....
ale ten chlopczyna z tej stronki jest tragiczny, roze jak roze w DNIU KOBIET DUZO KWIATOW I CALUSKOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was bardzo milutko! 🖐️ Kingalo! Rybcia 49! cocacola i wszystkich, ktorzy na Laweczke zagladaja :D 🖐️ Tak wiedzialam, ze jak slonko zaswieci to i na Laweczce spotkamy sie znowu! Wiosna budzi wszystko ze snu, to i nas zbudzila :D :D :D Ale nie tylko............ przeciez dzis mamy wyjatkowy dzien!!! Kingalo dla Ciebie! ❤️ http://ve2zaq.ovh.org/imieninki/9.htm 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Kingalo! Dziekuje za golabka! U mnie tez w zasadzie obchodzi sie urodziny a nie imieniny! Wszystkiego najlepszego dla Syna :D Co do pogody to wiosna zbliza sie duzymi krokami , raz sloneczko to znowu deszczyk a ostatnio byly duze wiatry ale na jutro synoptycy zapowiadaja u nas 20 st. C sama jestem ciekawa czy tak bedzie, bo dzis jest pochmurno i od czasu do czasu deszczyk pada . Tez bardzo lubie wiosne , w moim malutkim ogrodku mam juz piekne kwiatki :D pozdrawiam cala Laweczke! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Laweczko 🖐️ Oj! Kingalo co ja tu czytam, ale mam nadzieje, ze juz po wszystkim co to za Orkan Ciebie nawiedzil? Parasole sie przydaly , bo u mnie dzis pada! :-( ,tez nie lubie takiej pogody ale jak to w marcu, dzieki Bogu wiosnya tuz,tuz....oby do kwietnia :D :::::::::::::::W🌻I🌻O🌻S🌻N🌻A:::::::::::::::: Przyszedł kwiecień, miesiąc wiosny, miesiąc ciepły i radosny. Kwitną kwiaty, kwitną drzewa. W polu, w lesie ptak zaśpiewa. I my także się cieszymy, na rowery się śpieszymy Hulajnogi, rolki komu? My nie chcemy siedzieć w domu! Na wycieczkę Gdy na polu ciepło już, rzucam hasło \"trampki włóż\" ! Na wycieczki przyszedł czas- góry, łąki, pola, las. Już nas woła, już przyzywa, nic nas w domu nie zatrzyma. Wybierz z nami się i Ty! Ruszaj w drogę, pokaż styl. Izabela Chyła Pozdrawiam i zycze milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 🖐️ Laweczko! Kingalo 👄 gratulacje dla Syna! Jak juz teorie zdal to praktyke tez zaliczy, przeciez ma dobrego instruktora :D A potem Ty bedziesz mila kierowce :D albo tak jak u mnie ,ja mam swoj samochod,MM tez dzieci ...........tez maja ale 1 zawsze za malo i czesto i gesto przychodza i pada pytanie: Mamusiu potrzebujesz dzis twoj samochod? :D Ale dzieki Bogu robi sie coraz cieplej, to Ziec bedzie jezdzil motorem!:D pozdrawaim i zycze milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Alicja Wysocka To wtedy.... Lawki sie nie spozniają Nie odmawiają spotkania Od nich pozyczamy cierpliwość Ich nawet czas nie pogania Są zawsze wczesniej ode mnie Czekają,gdy pada deszcz Przykryją się tylko liściem Lub śniegiem,gdy zimno jest. A kiedy mnie dzień utrudzi I życie za mocno chce zmiąc To wtedy lubię na ławce W dmuchawcach czy w locie Gdzie bądż. Aleksandra Szrejder Tęsknota Babci Gdzieś w jakimś parku,w szerokim świecie, kwili we wózku maleńkie dziecię. To wnuczka moja-taka kochana czeka bym wzięła ja na kolana. Wyciągam ręce do niej babcine, pragnąć przytulić śliczną dziecinę. Ukochać mocno i ucałować zapachem dziecka się delektować. Jak pszczółka Maja jesteś radosna jak piękne lato i piękna wiosna. Uśmiech dziecięcy masz taki piękny taki niewinny-gdyż jest dziecięcy. Miesięcy kilka Cię nie widziałam jesteś już duża - czy jeszcze mała? Zdjęcie w portfelu mym zawsze noszę Boga o zdrowie dla Ciebie prosze. Nie wiem czy kiedyś się jeszcze spotkamy bo to zależy od Twojej mamy. Nienasycona złośliwośc ludzka zabrała mi Ciebie moja malutka. Problemy ludzkie nas rozdzieliły ale dlaczego my obie za to cierpimy? Lecz gdy dorośniesz porozmawiamy nie będzie potrzebna już zgoda mamy. Ileż to babć nie może zobaczyć sie ze swoimi wnukami,wiersz bardzo prawdziwy,życiowy. I jeszcze jeden tejże autorki; Samo życie. Gdzie słw za duzo pada jest ktoś,kto za to odpowiada. Wąż dziurki nie robiąc-krew nasza wypija, i miłośc swiadomie powoli zabija. Z kamienną twarzą mocno całuje dorodnym jabłkiem często częstuje. Nim podazymy za nim myślami jesteśmy w sidła już zaplatani. Z nadzieją-bukiet kwiatow wąchamy, z nadzieja-swoje ciało oddamy, z nadzieją-robimy szerokie plany, z nadzieją-kryjemy zadane rany. Mijaja dni i najpiękniejsze lata zmarszczki pokryją ciało,jak pod cięciem bata srebrna siwizną włosy się pokrywają tylko oczy jesieni swoją mądrość oddają. Patrzą na wszystko-co jest-co minęło, pytając-gdzie jest to szczęście,które minęło, Co roku jesień pokrywa się swoją krasą co robi życie z jesienią naszą? Czy wolno jeszcze nam kochać? czy wolno być jeszcze kochanym? W jesieni życia gdy tak mało lat przed sobą mamy. Zbierać owoce dojrzałej miłości, cieszyć się zyciem,które jeszcze w nas gości, otwierać bramy do Rajskich ogrodów jak kiedyś dawniej - po prosu za młodu. Gdy czas wyznaczy już nasza godzinę pójdzmy spełnieni ... w ta nową kraine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Alicja Wysocka To wtedy.... Lawki sie nie spozniają Nie odmawiają spotkania Od nich pozyczamy cierpliwość Ich nawet czas nie pogania Są zawsze wczesniej ode mnie Czekają,gdy pada deszcz Przykryją się tylko liściem Lub śniegiem,gdy zimno jest. A kiedy mnie dzień utrudzi I życie za mocno chce zmiąc To wtedy lubię na ławce W dmuchawcach czy w locie Gdzie bądż. Aleksandra Szrejder Tęsknota Babci Gdzieś w jakimś parku,w szerokim świecie, kwili we wózku maleńkie dziecię. To wnuczka moja-taka kochana czeka bym wzięła ja na kolana. Wyciągam ręce do niej babcine, pragnąć przytulić śliczną dziecinę. Ukochać mocno i ucałować zapachem dziecka się delektować. Jak pszczółka Maja jesteś radosna jak piękne lato i piękna wiosna. Uśmiech dziecięcy masz taki piękny taki niewinny-gdyż jest dziecięcy. Miesięcy kilka Cię nie widziałam jesteś już duża - czy jeszcze mała? Zdjęcie w portfelu mym zawsze noszę Boga o zdrowie dla Ciebie prosze. Nie wiem czy kiedyś się jeszcze spotkamy bo to zależy od Twojej mamy. Nienasycona złośliwośc ludzka zabrała mi Ciebie moja malutka. Problemy ludzkie nas rozdzieliły ale dlaczego my obie za to cierpimy? Lecz gdy dorośniesz porozmawiamy nie będzie potrzebna już zgoda mamy. Ileż to babć nie może zobaczyć sie ze swoimi wnukami,wiersz bardzo prawdziwy,życiowy. I jeszcze jeden tejże autorki; Samo życie. Gdzie słw za duzo pada jest ktoś,kto za to odpowiada. Wąż dziurki nie robiąc-krew nasza wypija, i miłośc swiadomie powoli zabija. Z kamienną twarzą mocno całuje dorodnym jabłkiem często częstuje. Nim podazymy za nim myślami jesteśmy w sidła już zaplatani. Z nadzieją-bukiet kwiatow wąchamy, z nadzieja-swoje ciało oddamy, z nadzieją-robimy szerokie plany, z nadzieją-kryjemy zadane rany. Mijaja dni i najpiękniejsze lata zmarszczki pokryją ciało,jak pod cięciem bata srebrna siwizną włosy się pokrywają tylko oczy jesieni swoją mądrość oddają. Patrzą na wszystko-co jest-co minęło, pytając-gdzie jest to szczęście,które minęło, Co roku jesień pokrywa się swoją krasą co robi życie z jesienią naszą? Czy wolno jeszcze nam kochać? czy wolno być jeszcze kochanym? W jesieni życia gdy tak mało lat przed sobą mamy. Zbierać owoce dojrzałej miłości, cieszyć się zyciem,które jeszcze w nas gości, otwierać bramy do Rajskich ogrodów jak kiedyś dawniej - po prosu za młodu. Gdy czas wyznaczy już nasza godzinę pójdzmy spełnieni ... w ta nową kraine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadnij kto? zgadnji skąd? Życzy Ci wesołych świąt. Nie myśl sobie ,że to bajka , życzę Ci smacznego jajka . Niech tradycja wode leje , bo zajączek dziś się szaleje. Wszystkiego najlepszego i zdrowia wspaniałego. Oby zdrówko dopisało, by jajeczko smakowało, by szyneczka nie tuczyła 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońca,szczęścia,pomyślności, w pierwsze święto dużo gości w drugie święto dużo wody to dla zdrowia i urody mnóstwo jajek kolorowych Swiąt wesołych oraz zdrowych. Niech czas Wielkanocy utrzyma nasze marzenia w mocy i wszystkie życzenia okazaly sie do spełnienia., i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości i abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności. Niech symbol boskiego odrodzenia był dla nas celem do spełnienia. WESOLEGO ALLELUJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja . ❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasza fankaaaaa
Wielkanoc 2008 Dla wszystkich forumowiczek Z Okazji świąt Wielkiej Nocy życzę Wam: uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku. Przyjaciół wielu, dużo w portfelu, Dyngusa mokrego i czasu radosnego, a przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciół, szczęścia w miłości i spełnienia marzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mile panie poswiatecznie. U mnie pogoda okropna,sobota i niedziela byly przepiekne ale w nocy na poniedzialek sypal snieg i sypie do tej pory,co prawda nie pada caly czas ale co chwile go przybywa.Dzisiaj bylo nawet plus 8 stopni,snieg topnial ,ale trwalo tak tylko kilka godzin,po poludniu na nowo spadla ttemp,do 2 stopni i sypie snieg , a noc ma byc mrozna- takze wiosna narazie odeszla-szkoda bo bylo juz tak pieknie wiosennie,Pozakwitaly zonkile,forcysje,przekwitly juz przebisniegi i krokusy.bzy i inne krzewy maja piekne paczki,a bazi na niedziele palmowa to trudne bylo znalezc malo rozwiniete,przewaznie byly juz przekwitniete a tu zimaaaaaaaaaa Mamy nadzieje ze na na dlugo u nas zawitala. Pozdrawiam wszystkie panie przysiadajace na laweczce i do milego zobaczenia papa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie!!!!!! Co to się porobiło!!! W kalendarzu wiosna , za oknem zima!!!!!! Śnieg lezy na 10 cm, co chwilę aniołki dosypują , karambole na autostradach , stłuczki w miastach , bo kierowcy już zimówki na opony letnie pozmieniali...... pory roku kalendarzowi się pomyliły??? Witam was dziewczyny :) pozdrawiam cieplutko , ciepłe majtki zakładajcie bo to zima nie wiosna..... hihihihihi 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piekny wiosenny dzien.U nas juz ponad 12 stopni ciepla,tylko slo neczko jest gdzies pod chmurkami ale napewno sie pokaze. Na wiosenna nutę; Słońce wypływa z chmur brudnawej matni, ptaki śpiewają już całkiem rozglośnie. Po raz już setny,pewnie nie ostatni piszę o wiośnie. I będę pisał,póki nieba lazur będzie jak bratnia ślicznych oczu głoska, nim jej nie zetrze czasu ostry pazur i szara troska. I będę pisał,póki słońca radość będzie uśmiechem ust różanych równa. Aby weselu życia czynić zadośc a to rzecz główna. I będę pisał,póki promień złoty jednako z włosem jasnym lśni radośnie, wśród tych podobieństw, któż nie ma ochoty - marzyć o wiośnie Cwierk Konstanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skaldowie Wiosna - cieplejszy wieje wiatr Wiosna - znów nam ubyło lat Wiosna - wiosna w koło,rozkwitły bzy Spiewa skowronek nad nami Drzewa- strzeliły pąkami Wszystko - kwitnie w koło i ja i Ty ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekny dzisiaj dzień Zapraszam na ławeczke. Wiosna Wiosna radosna,jak sosna tak prosta Rozpustna,zaczepna,okrutna Kwitnaca,dyszaca, I w pąkach,i w zającach, I w zwierzu,w roślinie pęcznieje cos pilnie Wybucha jak tchnienie I znika marzenie Drożdze w słojach bulgocą Jabłeczniki ściany złocą, Ciemną nocą diabły psoca Czarne koty sie okocą Gospodynie na pierzynie Pocą sie,nie wiedzą po co. Wiosna radosna Jak sosna tak prosta. Rozpustna,zaczepna,okrutna Kwitnaca,dysząca I w pakach,zającach I w zwierzu,roślinie pęcznieje coś pilnie Wybucha jak tchnienie I znika marzenie Spiewa Ewa Wnuk Słowa Wiesław Dymny Justyn Dlaczego człowiek bywa radosny, żegnając zimę-chce witać wiosnę... Dlaczego słonko rano się budzi, Czy tak naprawdę chce ogrzać ludzi... Dlaczego wiosna wszystko zieleni, Dając nadzieję,że coś się zmieni... Dlaczego serce drugiego szuka, Nawet gdy zazdrość do niego puka... Dlaczego miłość ma barwę tęczy, A brak wzajemności tak duszę męczy... Dlaczego ten,którego kochamy, Rozdziera duszę i szarpie rany... Dlaczego łza ma goryczy smak, Kto to wymyślił,że ma być tak... Dlaczego Stwórca jest hen ...na niebie, A brak go w sercu...u mnie...u Ciebie... Mówią;kto pyta-nie zawsze błądzi, Ale czy każdy tak właśnie sądzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prima Aprilis W dniu pierwszego kwietnia nie słuchaj radia,nie czytaj gazet. Zrób komuś figla i nie myśl,że sie pomylisz bo to dziś mamy prima aprilis. Wyrzuć złości,wyrzuć żale, nie bądż smutny - rób kawały, pojdz do pracy,pójdż do szkoły bądż człowiekiem prima aprilisowym Prima aprilis-więc skończyła się zima nadszedł czas wiosny - a zatem okres radosny. A że pierwszy kwiecień mamy-dlatego psoty wyprawiamy.Wolę żarty,dobre psoty dziś mam wiele do roboty,wytnę dziurę,posypie ciasto chilii a czy wiesz dlaczego? bo dziś jest prima aprilis Prima aprilis nie czytaj gazet,książek bo się pomylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Postanowiłam napisać mimo że wieje z ławeczki ogromnym chłodem. dziewczyny co się dzieje że nikt nie chce tutaj zaglądać. Kingalo czy Ty wogóle jeszcze żyjesz? Na e-maile nie odpowiadasz na ławeczce też Ciebie nie ma. Dziewczyny u mnie prawie po staremu - pracuję, obiady gotuję, sprzątam i szykuję sie do lata. Ostatnio byłam na wsi u teścia. Piękna wiosna w ogródku i na polach i w lesie też jest naprawde pieknie. Dokupiłam na balkon donicę i chcę posadzić krzaczek pomidora nawet nie wiem czy mi się to uda bo poraz pierwszy chce posadzic jakieś warzywko. Nie mówie o szczypiorcku bo to zawsze rośnie. do zobaczenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nikt nie bywa na ławeczce,a przecież odmalowana,odświeżona aż przyjemnie posiedzieć i pogadać.U mnie piekna dzisiaj pogoda,świeci słoneczko.Na działce już warzywka rosną,kwiaty wczesnowiosenne przekwitaja,ine pięknie kwitną-jednym słowem cud malina.W czwartek jadę do córci na urodziny i na roczek wnusia ale w niedzielę wracam.Córcia ze względu na remont w domu przylatuje do mnie z wnusiem 24 może na miesiąc albo dłużej-sie zobaczy.Jak się cieszę,będę go miała na codzień chociaż trochę,wszystkie jej i wnucia bagaże zabieramy samochodem a ona tylko do samolotu z bagażem podręcznym,chyba da sobie radę-jest sprytną dziewczyną.Przylatuje do Katowic i stamtąd ją mąż odbierze. Dziewczyny przychodzcie na ławeczkę trochę się odprężyć i wygrzać .Pa miłej niedzieli i dużo zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexie lexie
Witam serdecznie mile Panie - jestem autorka zamieszczonych tu 2 moich wierszy "Tesknota bebci' oraz Samo zycie". Widze ze zagladacie na strone Zosi Piasty na Zyciowe Refleksje gdzie zamieszczone sa jeszcze inne moje wiersze..ciekawa jestem czy rowniez sie Wam podobaja? Pozdrawiam serdecznie - Aleksandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Do Lexie-ogólnie lubię wiersze,często wchodzę na stronę Zofii Piasty,wiersze śliczne. Wróciłam od corci,wnucio nie bardzo chciał ze mną się bawić,ogólnie to tylko przepada za swoją mamą i tatą-chociaż woli mamę.Bardzo przepadał za wujkiem chrzestnym/moim synem/ a mnie mogłoby nie być.Mam nadzieje że jak u mnie pobedzie to sie przyzwyczai i z nami zostanie sam bez oglądania sie za mama.Mimo że rozmawiamy na skaypie i mnie codziennie widział bawił się ze mną tylko gdy w pobliżu była jego mama,jak ją stracił z oczy odrazu podnosił krzyk.Mieliśmy jechać z czwartku na piątek ale syn dostał urlop i pojechaliśmy już we wtorek,nic im nie mowiąc-ale była niespodzianka jak rano zadzwoniliśmy na domofon.Córcia była na samej gorze w sypialni i nie słyszała samochodu jak podjechał pod dom i nie mogła nas z okna zobaczyć.Radości było co niemiara.Jazdę mieliśmy okropną-lał deszcz aż za Kłodzko,czechy przejechaliśmy spokojnie a w niemczech przed i za Norymbergią była straszna mgła i na dodatek bardzo duże odcinki autostrady w naprawie,a w górach bliżej córci padał śnieg.Cała trasa zajęła nam 10 godzin jazdy.Doszłam do wniosku że taka jazda już nie dla mnie,nie wiem kiedy jeszcze się odważę tam pojechać,chyba że jechalibyśmy w dzien i wieksze postoje podczas jazdy/tak jak jezdzimy z mezem/Z synem jazda nocą jest jednak bardzo męcząca jak dla mnie. Bądż optymistą wiersz Zofii Kobyłecka. Uśmiechnij się do słońca nawet gdy pada deszcz, ono przecież jest. Powiedz;dzień dobry;drzewom. Lecącym ptakom pokiwaj. Do smutku powiedz;bywaj; KLaniaj się nieznajomym. Staruszce kwiatek daj. Wiarę,nadzieje,milość, przyjmij jak hasło dnia. I bądż optymistą - jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal
ławeczka opuszczona, czyżby koniec istnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie boj sie bedzie jeszcze
Uśmiechnij się do słońca nawet gdy pada deszcz, ono przecież jest. Powiedz;dzień dobry;drzewom. Lecącym ptakom pokiwaj. Do smutku powiedz;bywaj; KLaniaj się nieznajomym. Staruszce kwiatek daj. Wiarę,nadzieje,milość, przyjmij jak hasło dnia. I bądż optymistą - jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal
ławeczka opuszczona, czyżby koniec istnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest nadzieja
ze znowu spotkamy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebranie
zapraszam na laweczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×